Şimdi Ara

|DH KİTAP TUTKUNLARI|-Günde ne kadar kitap okuyorsunuz? (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.856
Cevap
141
Favori
129.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki

|DH KİTAP TUTKUNLARI|-Günde ne kadar kitap okuyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 13.10.2023)
Giriş
  • Yeni anket başlattım. İlk mesajı düzenledim. Sırasıyla birkaç anket yapacağız. Anket süreleri 10 gün olarak devam edecektir. Anket önerisi olan ve etkinlik yapmak isteyen olursa paylaşırsa bizimle hem eğlenir hem kitap konusunda canlılık kazanırız.

Üyeler güncellenmiştir.
  • |DL| kullanıcısına yanıt
    Benide eklerseniz sevinirim
  • Huzur Sokağı'nın ilk 20-30 sayfasını okudum, tam bir Osmanlı güzellemesi, Cumhuriyet düşmanlığı. Hani FETÖ'cüler bir ara kanallarında her pisliği başı açık kadınlara yaptırır, türbanlıları da sütten çıkmış ak kaşıt olarak resmederlerdi ya hah tam o kafa.

Cevap yazılsa bile başlığı amacından saptırmamak amacıyla cevap vermeyeceğim, kitabı da sonuna kadar okuyacağım ama 18 yaş altına beğensem bile tavsiye etmeyeceğim körpe zihinlerin içine etmemek gerek.
  • Şubat için kitap alışverişleri ile ilgili bir anketimiz olacak. Mevcut anketi de 2 gün sonra bitireceğiz.
  • |DL| kullanıcısına yanıt
    Şu konuya şöyle bir şey ekleseniz nasıl olur? Ben buraya siyaset konusundan kaçmak için giriyorum yine bu mesajları görüyorum. Aşağıdakilere siyaseti de eklersek iyi olur, şu konu başlığından alıntıdırhttps://forum.donanimhaber.com/fantastik-ve-bilim-kurgu-toplulugu-guncel-topluluk-130-uye--113978206

-Din , Dil ve Irk ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır !

- Üyelerin tavsiyelerine saygı duyulmalıdır ! .

- Konuyla alakasız muhabbetler edilmesi yasaktır !
  • Korku ve gerilim, özellikle Edgar Allan Poe ve HP Lovecraft eserleri harikadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel konu, takip.
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Konuyla her zaman vakit bulup ilgilenemiyorum. Mesajınıza da bu yüzden geç yanıt veriyorum. Tabiki eklerim. Tabi yine de yazan olursa benim yapabileceğim birşey olmuyor pek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oldukça güzel ve beni uzun süre sonra okumaya, hatta blog yazmaya başlatan bir kitap oldu.

İncelemeyi okumak içinhttp://neciymisbukitap.blogspot.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 17 Mart 2018; 18:58:32 >

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Geçen yaz okumuştum ben de, gerçi son 30 sayfayı okumadım ama o kadar da etkileyici bir kitap değil açıkçası. Bir yerden sonra akiciligini kaybediyordu.

• Bana öykü önerebilir misiniz en son Refik Halit Karay yeraltında hayat var gurbet hikayelerini okumuştum. Hikaye kitaplarını seviyorum. Bu tarz fazlaca kitaba ihtiyacım var.
  • Bu konuda bir zamanlar iyi canlıydı herkes buraya yazardı birşeyler. Konunun 2 imzasınıda ben yapmıştım

Şimdi kitap bölümüyle beraber bu konuda ölmüş malesef

• Mona Lisa bile dağılıyor.
  • Kitap bölümü sakinleştiğinden beri anket veya benzeri bir etkinlik pek yapamıyoruz. Kısa sürede anket için öneri falan gelmiyor. Ama buna rağmen eğer katılım olursa süre olmadan yeni bir anket yapabiliriz. Şu sıralar kitap bölümünün aktifliğine göre anket süresi belirleriz.
  • şu an bozkırın sırrı türk peygamber'i okuyorum.gayet akıcı ve güzel bilgiler var tavsiye ederim
  • desperado41 kullanıcısına yanıt
    kayıp rıhtım var.
  • desperado41 kullanıcısına yanıt
    1001kitap var twitter tarzı, kitap hakkında yorumlar bulmak için ideal.
  • Bugün başlıyorum kısmetse..
    Zengin Baba Yoksul Baba
    Robert T. Kiyosaki

• favorilere ekliyorum konuyu güzel tamam

• Konuyu daha önce görmemişim gerçekten yazık olmuş konuyu.Diri tutmak gerek.Favorilerime ekledim.

Listem var ama Şu an hangi kitabı okusam bilemiyorum.En son 'İçimizdeki Şeytan'ı okudum ve aradığımı bulamadım.O kadar okudum ve gerçekten Türk dizisi gibi sıradan bitti.Belki Türk dizileri bu kitaptan çalıp dizi yapmıştır.Bilemiyorum..Ben bu kitaptan fantastik yada daha başka olaylar bekledim ama gelmedi.Bu kitaptan sonra yaklaşık 2 hafta boyunca elime aldığım her kitabı 2 sayfa okuyup kenara attım.Umarım yakın zamanda bu halim geçer de kitap okumaya başlarım.

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.