Şimdi Ara

♫ DH Gitaristler Fan Club ♫ [130+ Kişiyiz] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
10
Favori
25.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yıldır çalıyorum 2 sahne tecrübem oldu
  • 6 yıldır elektro çalıyorum. enstrümanlarım da imzamda
  • Yarın Ibanez GRGR121 EX'imi alıyorum. Beni de yaz.
  • 1 yıldır elektro akustik.Ondan önceleride klasik gitar çalıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer1907

Yarın Ibanez GRGR121 EX'imi alıyorum. Beni de yaz.

Saat 11.30'da gitarın sahibi oluyorum. Tekrar sölüyorum, eklersen sevinirim.
  • Ortalama 12 yıldır elektro gitar çalıyorum. Ben de katılmak isterim aranıza.
  • 13 yıldır elektro çalarım.
  • Dört yıl önce klasik gitara başladım, ama okulun dandik kursunda hiçbir şey öğrenmeden bir yıl boşa gitti. Gitardan soğudum ve bir yıl boyunca gitara elimi sürmedim. Sonra abim de çalmaya başladı, onun da teşviki ile iki yıl önce tekrar başladım. Bir yıl önce de elektroya başladım. Hala da elektroya devam.
  • Hocam benim durumu değiştirir misin 1 sene oldu gitarı alalı hala düşünüyor yazıyo unutmuşum söylemeyi.

Klasik gitarım var yazın baya öğrenmiştim ygs-lys derken gerilemişim.
  • Sweep atamaz oldum delireceğim ya. Ne kadar hızlı olursam olayım sweep olmuyor.
  • Yeni başladım, Elektro
  • Akustik gitar.Benide ekle.
  • Arkadaşlar yönetici arkadaşımız konuyu başka bir üyeye devredeceğim diyordu ama halen devredilmemiş. Bir konuşayım.
  • Arkadaslar merhaba
    Konuyu açan arkadasımız @huseyin16 Gitari bıraktığından dolayı konuya pek ugrayamiyor.O yüzden güncellemeleri yapamıyor.
    Konunun güncel tutulması için kendisiyle görüştüm.Konuyu başka bir arkadasa devretmeye karar verdik.
    Bu bakımdan konuyu devredecegim arkadaşın Gitar konusu ile bilgili,müzik bölümünü sıklıkla kullanan,konuyu sürekli takip edecek bir arkadasımız olması önemli.
    İlgilenen arkadaslarım varsa bana pm yoluyla ulaşırsa memnun olurum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Konuyu devralmak isteyen kimse yokmu arkadaşlar?
  • Merhabalar arkadaşlar. Konuyu ben devraldım açan arkadaş fazla ilgilenme fırsatı bulamadığı için.

Listeyi baştan oluşturmayı düşünüyorum ki aktif olan kullanıcıları tekrar görelim ve konu güncel kalsın. Herkes "Beni ekle, x yıldır klasik/akustik/elektro gitar çalıyorum (isterseniz markasını da belirtebilirsiniz)." der ise listeye ekleyeceğim. Zaten ekli olanlar ise öyle olduğunu söylerse yeter. Lisetedekilere pm atacağım ama buraya yazarsanız da işimi kolaylaştırmış olursunuz.

Şimdiden teşekkürler.
  • Ekle hacı.
  • 3 hafta elektro
  • Arkadaşın dediği gibi konu güncel kalsın. Uzun zamandır baya gelişme kaydettim. Hepsini çalıyorum
  • ekle beni ganga akustik gitar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.