Şimdi Ara

Family Guy Fan Club

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
3
Favori
17.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her Pazar 23:00 cnbc-e den Family Guy'ın bölümlerini izleyebilirsiniz...
    Family guy ı bir çok kişinin severek izlediğini düşünüyorum.. Çok komik ben her bölümünde gülme krizlerine giriyorum... İzleyenler gelsin buraya...
    sohbet ederiz dizi hakkında..

En son 7. sezon 6. bölüm yayınlandı... dizi bir sürü ödül aldı başarısı ortada zaten... heleki stewie beni koparıyo

www.familyguy.com
     Family Guy Fan Club

Emmy adayı çizgi dizi “Family Guy”ın kahramanları, üç çocuklu, orta halli bir aile. Ani geri dönüşleri ve ilgisiz kültürel referanslarıyla, yaygın ve sadık bir hayran kitlesi var.

Son yılların en fazla heyecan yaratan çizgi dizisi Family Guy, The Simpsons’a benzer bir aile çevresinde geçiyor. Baba işçi, aile orta halli, üç çocukları, bir de köpekleri var. Baba Peter Griffin sık sık kendi antikalıklarının ceremesini çeken Katolik bir İrlandalı-Amerikalı. Dizi devam ederken, kısmen de Afrikalı-Amerikalı olduğunu öğreniyor. Oysa hiç de karaderiliye benzer hali yok. Karısı Louis piyano öğretmeni ama esas olarak evkadını. Louis, zengin ve sosyetik Pewterschmidt ailesinden geliyor. Yeniyetme kızları Meg Griffin, çirkinliği yüzünden hep şaka konusu oluyor. Oğul Chris ise, pek çok yönden babasının genç bir versiyonundan farksız.

Ama ailenin en ilginç üyeleri, bebek Stewie ile köpek Brian. Stewie’nin aklı fikri dünyaya hâkim olmakta. Annesinin karnından, üzerinde “Bombala!” noktacıkları olan bir Avrupa haritasıyla çıktığı söyleniyor. İkinci hedefi de, annesini öldürmek. Stewie kötünün kötüsü, doğuştan canavar ve çok komik. Hayli anlaşılır şekilde konuşsa da ailesi, onun yaşını göz önüne alarak söylediği bazı şeyleri anlamazlıktan geliyor. Köpek Brian ise zeki, hatta entelektüel ve konuşabiliyor! Ailenin annesi Lois’e karşı da romantik duygular besliyor. Ailenin, Stewie’ye bebek muamelesi edeceğine onu gerçekten anlayan tek üyesi. İki ayağının üstünde yürüyor, martini içiyor, kendi arabası var, Griffin’lerle oturup sohbet ediyor. Zaman zaman köpek nitelikleri benimsediği de oluyor.

Family Guy, 1990’ların ortasında, dizinin yaratıcısı olan Seth MacFarlane’in yaptığı yaklaşık 10’ar dakikalık iki kısa filmden doğdu. İki ana karakteri vardı: Aptalca şeyler yapan şişman, yaşlı, saçları açılmış Larry ile, çoğu insandan daha akıllı olan konuşan köpek Steve. Bu filmlerin ikincisi, 1997’de Cartoon Network’te yayınlandı. Fox yöneticileri iki kısa filmi de gördü ve MacFarlane’e, onların üzerine kurulmuş bir dizi geliştirme şansı verdi. Sonuçta ortaya Family Guy çıktı. MacFarlane dizinin bütün senaryolarını yazmıyor. Ama aralarında Peter, Brian, Stewie, Glenn Quagmire, Tom Tucker ve başkalarının da bulunduğu pek çok karakteri seslendiriyor.

DN:Arkadaşlar, arama bölümüne aratayım dedim ve anabaşlık benzeri bir topic e rastlamadım, varsa affola..
    Fan Club kuralım bari

Diziyi indirip izlemek isteyenler indirmede sorun yaşayanlar olursa bana danışabilirler...

İlk olarak ben\\
    1- GunsLingéR
    2- 12oz
    3- AnimoSity
    4- DevilreLoaded
    5- Rietveld
    6- batuak29
    7- EmReErDeM
    8- UnT0ucHabLe
    9- Tjedrea
    10- Gny*
    11- flym4n
    12- _LoRDi_
    13- Eveon
    14- Rajeesh
    15- yy_061
    16- DeSe
    17- linkin_park20
    18- flym4n
    19- 241
    20- keppir
    21- HuzunSessizligi
    22- nick:dunkoff
    23- _King_Hecktor_
    24- ChapkiN
    25- vata
    26- Canér
    27- shelby_88
    28- punısher17

İmzalar spoiler içinde...

[center][image]http://img140.imageshack.us/img140/8777/familyguy3d1280py9.jpg[/image] 
    [/center]
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_29584335/mpage_1/key_//tm.htm#29591398] [color=black][i][u][b]ƒαmiLy Guy ƒαиCLub[/b][/u][/i][/color][/link]
    [/center]
     Family Guy Fan Club

[center][image]http://img11.imageshack.us/img11/848/familyguy4b800oq3.jpg[/image] 
    [/center]
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_29584335/mpage_1/key_//tm.htm#29591398] [color=red][i][u][b]ƒαmiLy Guy ƒαиCLub[/b][/u][/i][/color][/link]
    [/center]
     Family Guy Fan Club

[center][image]https://store.donanimhaber.com/b1/26/05/b12605cc9bbf4719fc8d92b5eccdd485.jpg[/image] 
    [/center]
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_29584335/mpage_1/key_//tm.htm#29591398] [color=green][i][u][b]ƒαmiLy Guy ƒαиCLub[/b][/u][/i][/color][/link]
    [/center]
     Family Guy Fan Club

[center][image]https://store.donanimhaber.com/c8/72/94/c87294aae52e4c5a94fe875b9d0e6fd1.jpg[/image] 
    [/center]
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_29584335/mpage_1/key_//tm.htm#29591398] [color=orange][i][u][b]ƒαmiLy Guy ƒαиCLub[/b][/u][/i][/color][/link]
    [/center]
     Family Guy Fan Club

[center][image]https://store.donanimhaber.com/f6/90/d0/f690d01b765d523c865567b72e225c33.jpg[/image] 
    [/center]
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_29584335/mpage_1/key_//tm.htm#29591398] [color=blue][i][u][b]ƒαmiLy Guy ƒαиCLub[/b][/u][/i][/color][/link]
    [/center]
     Family Guy Fan Club

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Mom mom mom mummy mummy mummy mother mother mother
    whaaaaaaaaaaattttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

hi
  • Ben izliyorum uzun zamandır.

Her ne kadar Stewie'nin psikopatlıkları ilgi çekse de Peter'a hastayım ben :)

Dizinin en çok sevdiğim yönü ise flashbackler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 12oz

Mom mom mom mummy mummy mummy mother mother mother

hi

türkçe versiyonunu izledinmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnimoSity

quote:

hi

Şu facebook da gördüğüm değildir heralde

• quote:

Orjinalden alıntı: .:ER_JaNN:.

Ben izliyorum uzun zamandır.

Evet peter da koparıyo baya, hele o osurmaları ve aralıksız saçma gülmelerine kopuyorum

quote:

hi

O bölümü dün akşam tekrar izledim, yere yapışıyodum gülmekten, rahat 1-2 dakka mom momi mother diyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsLingéR -- 5 Şubat 2009; 22:42:10 >

• quote:

quote:

hi

family guy'ın türkçe dublaj ımı var? yok artık iğrenç olur ,dizinin en komik tarafı zaten seslendirmelerdeki üslup ve vurgu onu batırmasınlar bari

Aklıma stewie nin brian ile iddaaya girdiği bölüm geldi...
    Konu şeydi stewie okula gidiyo ve en popüler çocuk olcaını söylüyo, brain olmazsın diyo, bu gidiyo baya popüler oluyo, sonra okulun en güzel kızını ayartıyo, arabada sevişmek istiyo kız, stewie açıyo pipi sini kız kahkaha ata ata stewie yi arabadan çıkarıyo.. sonra da stewie "sex bu muydu pff " dio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsLingéR -- 5 Şubat 2009; 23:23:06 >

• imza ayarlayabilecek bir arkadaş varmı? olmazsa bende bişeyler yapmaya çalışırım ama... dandik bişey olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: GunsLingéR

quote:

Orjinalden alıntı: .:ER_JaNN:.

Ben izliyorum uzun zamandır.

Evet peter da koparıyo baya, hele o osurmaları ve aralıksız saçma gülmelerine kopuyorum

quote:

hi

O bölümü dün akşam tekrar izledim, yere yapışıyodum gülmekten, rahat 1-2 dakka mom momi mother diyo

O bölüm tam kaçıncı bölümdü?
    Tekrar izleyesim geldi

Bu arada türkçe dublajı yok

• quote:

O bölüm tam kaçıncı bölümdü?
    Tekrar izleyesim geldi

Bu arada türkçe dublajı yok

sezon 5 bölüm 1. ismide Stewie loves lois
  • sağol
    Forumda izleyen yok sanırım
  • quote:

sağol
    Forumda izleyen yok sanırım

Galba bence birsürü kişi izlyordur ama uyuyo hepsi sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: GunsLingéR

quote:

quote:

hi

family guy'ın türkçe dublaj ımı var? yok artık iğrenç olur ,dizinin en komik tarafı zaten seslendirmelerdeki üslup ve vurgu onu batırmasınlar bari

Aklıma stewie nin brian ile iddaaya girdiği bölüm geldi...
    Konu şeydi stewie okula gidiyo ve en popüler çocuk olcaını söylüyo, brain olmazsın diyo, bu gidiyo baya popüler oluyo, sonra okulun en güzel kızını ayartıyo, arabada sevişmek istiyo kız, syreir açıyo pipi sini kız kahkaha ata ata stewie yi arabadan çıkarıyo.. sonra da stewie "sex bu muydu pff " dio

yok o değil mom mommy dediği yerin türkçesini yapmışlar anne anne diyor annesi nee diyor sonra eşşeğin s.ki hihihi diyor

• quote:

yok o değil mom mommy dediği yerin türkçesini yapmışlar anne anne diyor annesi nee diyor sonra eşşeğin s.ki hihihi diyor

He tamam
  • quote:

quote:

quote:

hi

Şu facebook da gördüğüm değildir heralde

oydu

• Washington Dc

Family Guy Fan Club
  • quote:

Washington Dc

Family Guy Fan Club

• quote:

Washington Dc

Family Guy Fan Club

çok güzel yaa
  • quote:

quote:

Washington Dc

Family Guy Fan Club

çok güzel yaa

stewie nin tipe dikkat

yalnız burda 3 kişi koyu bi muhabbet başladı

• Başlık yeni katılanlar olacaktır
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.