Şimdi Ara

♫ DH Gitaristler Fan Club ♫ [130+ Kişiyiz] (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
10
Favori
25.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu arada amfi alalı çok oldu. Line 6 spider 15 watt. Listedeki sıram 124. Ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz dostum Elektro gitar 6.5 yıl oldu şuanda kullandığım gitar Gibson Les Paul Studio 2013 Min-e Tune

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdarSarpSr -- 10 Nisan 2015; 1:53:27 >
  • Yaz beni de hacılar :)

15 senedir gitar çalıyorum 10 senedir de kayıt işleriyle ilgileniyorum ekipmanım:

Schechter Blackjack

Fender Standart Stratocaster - Sunburst

iPad-Air Garageband - Sonic Port Mobile Pod.

Marshall 20W

İmza'dan kayıtlarımı dinleyebilirsiniz...
  • Ekle dostum

Schecter Omen 4 WSN Bass Guitarhttp://www.schecterguitars.com/international/bass/omen-4-2013-11-18-detail
    Amfi: Vox AC1 RhythmVox Basshttp://www.voxamps.com/ac1rv-bass

♫ DH Gitaristler Fan Club ♫ [130+ Kişiyiz]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerHauptmann -- 13 Haziran 2015; 14:57:08 >

• Konu ölmüş baya hadi canlandıralım beyler

Benide yazın hocam

4 Senedir çalıyorum Bass , Elektro , Klasik , Akustik hepsini çalarım ama sen elektro olarak eklersin , Gitarlar Epiphone Special II , Squier Affinity Telecaster , İbanez rgrg121ex , Amfi Nux Mighty 30X , Prosesör Zoom G5.
  • benide ekler misiniz hocam 2 yıl gitar da Godin Session Black HG MN, RN amfi olarak line 6 spider ıv 15 watt kullanıyorum bunun dışında guitar rig 5,ampli tube,th 2 vs. gibi yazılımlar da kullanıyorum buna ek olaraktan bir öneride bulunmak istiyorum kendi aramızda yarışmalar düzenlesek mesela herkes kendi tarzında backing track bulup solo atsa güzel olabilir diye düşünüyorum bunun dışında bir whatsapp grubu da kurulabilir insanlar birbirine yardımcı olur kayıt atarız instagrama mesela ben sık sık video yüklüyorum bunlar hakkında iyi kötü bir yorum duymak hoş olur eksiklerimizin söylenmesi vs.
  • Klasik ile çalmaya başlayalı 6 sene oldu 4 senedir elektro da çalıyorum ama arada bir heves edip bir iki ay çalıp bırakma şeklinde oluyor genelde bir de 2 sene vokal yaptığım içim kendimi pek geliştiremedim gitarda.Şimdi yeniden başladım bu sefer sağlam adımlarla gidicem :D Fender Stratocaster var. Amfi laney lx20r .
  • Benide eklerseniz sevinirim ama kendimi gitarist olarak görmüyorum 2 haftalığım 1 ay ara vermek zorunda kaldım işten dolayı bayramdan sonra başlıcaz inş yeniden:D
    Epiphone Special 2
    Cort cmg10 kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sabah roma da otel tavsiyesi isteyen arkadaşa cevap yazmıştım, fakat sitede problem oldu sanırım mesajları göremiyorum.

Neyse,

Ağustos başında Roma'da Ranieri Hotel de kaldım. 2 kişi 3 gece kahvaltı dahil 210 euro, adios ile (2.00 katsayı) 63000 wp yani 315 tl ye aldım.

Otel 3 yıldızlı, Termini ye yürüyerek 10-15 dakika, Metro ya 5-10 dakika gibi. Konumu iyi, fiyatı iyi, temiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ea85

Bu sabah roma da otel tavsiyesi isteyen arkadaşa cevap yazmıştım, fakat sitede problem oldu sanırım mesajları göremiyorum.

Neyse,

Ağustos başında Roma'da Ranieri Hotel de kaldım. 2 kişi 3 gece kahvaltı dahil 210 euro, adios ile (2.00 katsayı) 63000 wp yani 315 tl ye aldım.

Otel 3 yıldızlı, Termini ye yürüyerek 10-15 dakika, Metro ya 5-10 dakika gibi. Konumu iyi, fiyatı iyi, temiz.

Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim
    Tek oteldemi konakladınız ?
  • Selam beyler. Ben konuyu yeni gördüm.

10 yıldır çalıyorum. Jackson professional var. H-S-S dizilimli. Marshall dfx15 amfi var(çöp) Boss ds-2, Boss cs3. Electro harmonix metal muff, Birde başlarken aldığım digitech rp-80 var.

Uzun zamandır çalmıyorum ama satmaya kıyamıyorum. Bi kaç pedal ve sağlam bi amfi ile geri dönüş yapacağım sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.