Şimdi Ara

::::.... DH de Üye Olan Hosting Firmaları Burada /20 FİRMA/....:::: (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bidaha soruyorum benim yazı kaynadı konuyu açan firmanın detayları nerede
  • quote:

Orjinalden alıntı: mobilist

Vergi numarasını verenler gerçekten vergi ödüyor mu acaba? Bence sorun yok gerçi

Tek kişilik firmalar genelde kişisel girişimlerdir genelde sadece eposta ve msn yoluyla destek verirler bence
    Takım çalışması içinde olan ve kendilerine mesai saatleri içinde daima ulaşılabilen şirketler bencgenellikle gerçek firmalardır.

gmail83 tabi ki tek başınıza da ilgilenebilirsiniz tek başına gayet güzel yürüten insanlar da var ancak nereye kadar yani olur ya insanlık hali hastalandınız yataktan kalkamıyorsunuz allah göstermesin ama hani kötü bir durum oldu sunucu da kapalı o sırada reset falan atamıyor ya da sorunlarla ilgilenemiyorsunuz. Profesyonel bir yerse gerçekten bence müşteriler sizi beklemek zorunda olmamalılar.Natro örneğini de öylesine verdim geçenlerde burada gördüm inceledim o yüzden yani yoksa tanımam etmem orayı söylemediğimi varsayın.

Ama şöyle ki turkticaret.net gibi bir yer de koskocaman firma oldu artık ama rezalet bir yer bence.Devlet zihniyeti var adamlarda :)

Yani o açıdan bakınca da tek kişilik firmaların eli öpülür

Anlatımlarımda da genellemeler kullandım dikkat ederseniz.

Hepinize kolay gelsin.

inan ucunda ölüm olmazsa ben hep pc basında olurum :)
    ama ölürsem artık ortaklar ilgilenir müşterilerle

• quote:

Orjinalden alıntı: gmail83

quote:

Orjinalden alıntı: mobilist

Vergi numarasını verenler gerçekten vergi ödüyor mu acaba? Bence sorun yok gerçi

Tek kişilik firmalar genelde kişisel girişimlerdir genelde sadece eposta ve msn yoluyla destek verirler bence
    Takım çalışması içinde olan ve kendilerine mesai saatleri içinde daima ulaşılabilen şirketler bencgenellikle gerçek firmalardır.

gmail83 tabi ki tek başınıza da ilgilenebilirsiniz tek başına gayet güzel yürüten insanlar da var ancak nereye kadar yani olur ya insanlık hali hastalandınız yataktan kalkamıyorsunuz allah göstermesin ama hani kötü bir durum oldu sunucu da kapalı o sırada reset falan atamıyor ya da sorunlarla ilgilenemiyorsunuz. Profesyonel bir yerse gerçekten bence müşteriler sizi beklemek zorunda olmamalılar.Natro örneğini de öylesine verdim geçenlerde burada gördüm inceledim o yüzden yani yoksa tanımam etmem orayı söylemediğimi varsayın.

Ama şöyle ki turkticaret.net gibi bir yer de koskocaman firma oldu artık ama rezalet bir yer bence.Devlet zihniyeti var adamlarda :)

Yani o açıdan bakınca da tek kişilik firmaların eli öpülür

Anlatımlarımda da genellemeler kullandım dikkat ederseniz.

Hepinize kolay gelsin.

inan ucunda ölüm olmazsa ben hep pc basında olurum :)
    ama ölürsem artık ortaklar ilgilenir müşterilerle

bu işler beni paranoyak yaptı
    indexservers da tek kişilik dev kadroydu ama birden istifa etti kendi işinden

• valla ben suçsuzum beni bagrınıza basın ben onlardan degilim
  • sitedeki template bayandan varsa 10 server siparişi alır mısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 7 Aralık 2006; 21:04:04 >
  • ne varmıs bayan da bea anlamadım ben
  • Liste bayağı genişlemiş. Buradaki firmalar ücretsiz paket ve şirket tanıtımları için siteleriniwww.hostrehberi.com a da ekleyebilirler.
  • Bu hostrehberi test aşamasındamı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nosetceo

Bu hostrehberi test aşamasındamı?

Aynı soruyu bende sormak istiyorum.
  • bu konu sabitlense güzel olur bence
  • bencede ancak yönetiminde sabitlememekte haklı nedenleri var örnek sanki dh buradaki firmaları tavsiye ediyor gibi görülebir.

Bilginize,
  • Bizde Girelim...

Firma Adı : Nudem Bilişim Teknoloji Hizmetleri Limited Şirketi
    Firma Sitesi :www.nudembilisim.com.trwww.nbht.com.tr
    Sektöre Giriş Tarihi : 2005
    MAil veya MSN Destek Adresi : ceo@nudembilisim.com.tr
    Windows veya Linux : ? windows-linux
    Şirketin bulunduğu Şehir : Diyarbakır
    Tel : 0412 228 96 07
    Faks : 0412 236 76 36

Saygılar.

• Site Adresi :www.htservers.net
    Sektöre Giriş Tarihi : 1 sene
    MAil veya MSN Destek Adresi : ht@htservers.net
    Windows veya Linux : ? Windows ve linux hosting,reseller,vps,dedicated,co-location
    Sizin Bulunduğunuz Şehir : Zonguldak
  • Tekrar gezdim burayı baya bi ekleyen olmuş ama 2-4 mesajı olupta sitesi/firması eklenenlerde var.
    Bence sınır olmalı mesela 100 mesajı altındakiler firma/site adını yazdıramasın.
    Çünkü biz onları tanımıyoruz hiç bir sohbetimiz olmadı. Bir firma/site adına bakarak güvenemeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetaLiaZ -- 10 Aralık 2006; 16:36:05 >
  • Site Adresi :www.bermpat.com
    Sektöre Giriş Tarihi : 2005
    MAil veya MSN Destek Adresi : Mail destek@bermpat.com - MSN bermpat@bermpat.com , egemen@bermpat.com
    Windows veya Linux : windows ve linux
    Sizin Bulunduğunuz Şehir : Ankara

2 ortak olarak çalışıyoruz. Şirket/firma değiliz. Fatura kesemiyoruz.
    Saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eltun

Bu kaçıncı oldu...

• valla çokuncu oldu ama bu kadar süre klitlenmeyen yada silinmeyen ilk host firma konusu.
  • bu konu sabitlenmeli bence yoksa tekrar tekrar açılabilir :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.