Şimdi Ara

::::.... DH de Üye Olan Hosting Firmaları Burada /20 FİRMA/....:::: (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Eltun

Bu kaçıncı oldu...

yalan olmasın ama ben 3 saydım..
  • quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: by_tux

quote:

İşlerine gelemyenler emin olki sen ve senin gibilerden daha çok işlerini profesyonelce yapıyorlar

BEn size demedim niye üstünüze alındığınızı bilmiyorum ama içime şüphe düştü.biraz daha düşünerek yazınız.

Bu bölüm tam komediye dönüyor ya...

@gmail83

Zten zaman herşeyi gösterdiği için böyle diyorum bir şarkı vardır "Kimler geldi kimler geçti" umarım gerisini anlarsınız demek istediğimi...

tamam zaten sistem öyle işliyor.Birbirimize laf atacağımıza önümüze bakalım diyorum ama anlamıyosunuz.Yaşınız kaç bilmiyorum ama ben öğrenciyim.Forumda bilen bilir zaten.çok hırslıyım azimliyim başımdan olaylar geçti ama pes etmedim.üstüne bide 1 hafta bu forumda banlanmam oldu gereksiz yere ama şikayet etmedim.mağdem haksz yada haklı ollarak ceza aldm çektm cezamı şimdide yazıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İşlerine gelemyenler emin olki sen ve senin gibilerden daha çok işlerini profesyonelce yapıyorlar

BEn size demedim niye üstünüze alındığınızı bilmiyorum ama içime şüphe düştü.biraz daha düşünerek yazınız.

Bu bölüm tam komediye dönüyor ya...

@gmail83

Zten zaman herşeyi gösterdiği için böyle diyorum bir şarkı vardır "Kimler geldi kimler geçti" umarım gerisini anlarsınız demek istediğimi...

tamam zaten sistem öyle işliyor.Birbirimize laf atacağımıza önümüze bakalım diyorum ama anlamıyosunuz.Yaşınız kaç bilmiyorum ama ben öğrenciyim.Forumda bilen bilir zaten.çok hırslıyım azimliyim başımdan olaylar geçti ama pes etmedim.üstüne bide 1 hafta bu forumda banlanmam oldu gereksiz yere ama şikayet etmedim.mağdem haksz yada haklı ollarak ceza aldm çektm cezamı şimdide yazıyorum.

Yaşım 20

1,70 boyunda mavi gözlü biriyim (Kızlar hasta olur)

Kardeşim ben kimse hakkında bilmeden kötü konuşmam ama kötü yanını bildiğim kişiler hakkında da yorum yapmaktan kaçınmam çekinmem.

Sadece bu iş değil her işi hakkı ile yapan ve en önemlisi verdiği sözleri tutan her zaman kazanır.

İnşallah sende ilerde emeklerinin karşılığını alırsın. Elimden gelen birşey olursada pm at her türlü yardımcı olurum sana.

• YA arkadaşlar lütfen rica ediyorum bu konuda arada kaynamasın bir çok kişi son bir hevesle firma bilgilerini verdiler. burda bizler firmalar olarak dayanışma içinde olmamız lazım. lütfen ama lütfen rica ediyorum konuyu dağıtmayalım. rica ediyorum..

Saygılarımla,
  • şiddetle destekliyorum.bence bu sektöre yeni atılmış kişilere şans verilmeli.biz WebdeAlan.com olarak bu sektörde sizin gibi abilerimizi yani bu işte belli noktalara gelmiş insanları örnek alıyoruz.Ama istiyoruzki ön yargı ile yaklaşılmasın bizede şans verilsin . ilerde şirket olmak sizler gibi olmak öncelikli hedefimizdir.

quote:

Orjinalden alıntı: gmail83

quote:

bence herkeze karsı ön yargılı davranmayalım ilerde belki küçümsediginiz kişi en iyi hizmeti veren güvenilir ve samimi bir yer olabilir zamana bırakın ve zaman içinde yapılan davranıslara göre degerlendirin veya degerlendirelim

• @headhunter18

ben kendi adıma senden ve diğer bazı kişilerden özür dilerim. ki kolay kolay özür dilediğimi gören olmaz. aslında kötü niyetimiz yok sadece her gün yeni konular açılıyor ve dolandırılanlar kayıplara karışanlar siteleri hacklenenler vb.. açıkcası bu gidişe dur diyemediğimiz için sanırım yenileri reddetme yoluna gitti. evet yol yanlış ama emin ol kötü bir niyetimiz asla yok.

Ve haklısın, şu andan sonra bu konuya ben elimden geldiğince hatta daha fazla özen gösterecem. yeni firmalarada her türlü desteği yol göstermeyi ve bilgiyi hiç bir karşılığı olmadan sunacam bundan emin olabilirsiz..

Katılımınız ve aydınlatıcı fikirleriniz içinde çok teşekkür ederim. Genelde kavga gürültüye neden olan bu tarz konular çok oldu ama bunda kavga değilde tam tersi barış imzalanması bence güzel. burda yazdıklarım kendi görüşümdür kimse çıkıpta ben farklı düşünüyorum yazmasın bunlar benim kişisel düşüncem.

Saygılarımla

• 14 firma listede ekli.. güzel gidiyor..
  • Hakan abi öncekiler gibi açılan bence olması gereken fakat gereksiz görülüp silinen çook önemli bir konu bu bence...

Bence firmalar vergi no'larını falanda eklemeliler
  • Vergi numarasını verenler gerçekten vergi ödüyor mu acaba? Bence sorun yok gerçi

Tek kişilik firmalar genelde kişisel girişimlerdir genelde sadece eposta ve msn yoluyla destek verirler bence
    Takım çalışması içinde olan ve kendilerine mesai saatleri içinde daima ulaşılabilen şirketler bencgenellikle gerçek firmalardır.

gmail83 tabi ki tek başınıza da ilgilenebilirsiniz tek başına gayet güzel yürüten insanlar da var ancak nereye kadar yani olur ya insanlık hali hastalandınız yataktan kalkamıyorsunuz allah göstermesin ama hani kötü bir durum oldu sunucu da kapalı o sırada reset falan atamıyor ya da sorunlarla ilgilenemiyorsunuz. Profesyonel bir yerse gerçekten bence müşteriler sizi beklemek zorunda olmamalılar.Natro örneğini de öylesine verdim geçenlerde burada gördüm inceledim o yüzden yani yoksa tanımam etmem orayı söylemediğimi varsayın.

Ama şöyle ki turkticaret.net gibi bir yer de koskocaman firma oldu artık ama rezalet bir yer bence.Devlet zihniyeti var adamlarda :)

Yani o açıdan bakınca da tek kişilik firmaların eli öpülür

Anlatımlarımda da genellemeler kullandım dikkat ederseniz.

Hepinize kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 5 Aralık 2006; 20:21:46 >

• Vergi nosu derken bir kişisel vergi nosu vardır, iki firma vergi nosu vardır. eğer firma vergi nosu ise verilen elbette vergi ödenir. hiç fatura kesilmese bile her ay damga pulu ödeniz, 3 ayda bir geçici vergi, yılda bir stopaj ve gelirler vergisi ödenir. hiç fatura kesmeyen bir firma bile 1 yılda an az 1-2 milyar arası bir vergi öder prosedür gereği.
  • Site Adresi :www.batiserver.net
    Sektöre Giriş Tarihi : 2004
    MAil veya MSN Destek Adresi : Msn 1: satis@batiserver.net , Msn 2: destek@batiserver.net , Mail : info@batiserver.net
    Windows veya Linux : ? Windows Server 2003
    Sizin Bulunduğunuz Şehir : BURSA / KOCAELI
  • Merhaba benim sirket bilgilerim asagidaki gibidir

Firma Adı : Sim Bilişim Sistemleri
    Firma Sitesi :http://www.simbilisim.com.tr
    Sektöre Giriş Tarihi : Eylül 2006
    MAil veya MSN Destek Adresi : info@simbilisim.com.tr
    Windows veya Linux : Windows 2003 Server
    Şirketin bulunduğu Şehir : İstanbul
  • hemen en son 2 firmayıda ekliyorum
  • Firma Adı : Noset Bilgi Teknolojileri (ABM Reklam ve Promosyon)
    Firma Sitesi :www.noset.net
    Sektöre Giriş Tarihi : 2005
    Mail Adres : info@noset.net
    MSN Destek : info@noset.net
    Sunucular : Windows 2003
    Şirketin bulunduğu Şehir : İstanbul
    Telefon: 0216 318 33 07

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nosetceo -- 6 Aralık 2006; 13:56:50 >
  • hemen ekliyorum
  • katılım için teşekkürler listeye ekledim aynı zamanda aramıza hoşgeldin üyeliğin hayırlı olsun

Saygılarımla,
  • Teşekkürler Telefon numarasında bi yanlış olmuş sanırım 07 olucak sonu hoşbulduk tekrar teşekkürler oluşum için.
  • düzelttim.

Bilginize,
  • konuyu başlatan kişi yazmamış
  • Site Adresi :www.berksehost.com
    Sektöre Giriş Tarihi : 3 Ağustos 2006
    MAil veya MSN Destek Adresi : sales@berksehost.com - destek@berksehost.com
    Windows veya Linux : windows 2003
    Sizin Bulunduğunuz Şehir : İzmir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOMUTAN BERK -- 6 Aralık 2006; 19:20:11 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.