Şimdi Ara

::::.... DH de Üye Olan Hosting Firmaları Burada /20 FİRMA/....:::: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • umarım firmalar ve müşterileri hassas davranır ve iyi bir liste ortaya çıkar. ve tabiki yönetimde üst konusu yaparsa iyi olur..

Katılım için teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: byLiLattah

@MadLuck

Ben teşekkür ederim, umarım yararlı olur..

Saygılarımla,

ben teşekkür ederim ilginize teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MadLuck

quote:

@MadLuck

Ben teşekkür ederim, umarım yararlı olur..

Saygılarımla,

ben teşekkür ederim ilginize teşekkürler.

Bu sektörde olduğunu biliyordum ama site adını vb.. bilmiyordum açıkcası gayet iyi oldu en azından hem biz birbirimizi inceleme fırsatı buluruz hemde müşteriler bizi.

Saygılarımla,

• Site Adresi :www.by tuxserver.com
    Sektöre Giriş Tarihi : 20 Kasım 2006
    MAil veya MSN Destek Adresi : bytux@by tuxserver.com
    Windows veya Linux : Sadece Linux Sunucu
    Sizin Bulunduğunuz Şehir : Adana

Portal hazırlanıyor şuan geçici bir site var

Saygılarımla,
  • Bizde Katılmak İstiyoruz.

Firma Adı : Ves-Bilisim Technologies
    Firma Sitesi : wwwves-bilisim.com
    Sektöre Giriş Tarihi : 16.07.2006
    MAil veya MSN Destek Adresi : info@ves-bilisim.com
    Windows veya Linux : Windows
    Şirketin bulunduğu Şehir : Ankara

Saygılarımla...
  • @by_tux

ADANA lafı duydum benim şirkette mersinde ama adanada çok fazla bayim ve müşterim var sürekli gidip geliyorum, hatta 2-3 güne yine ordayım. tanışmak isterim doğrusu..

@funy251
    ya sen ankaradaydın değilmi unuttum ben seni 1 hafta ankaradaydım keşke hatırlatsaydın seninlede görüşmek istiyordum. daha 2 gün önc egeldim. ama ayda 1 ankara düşünüyorum kısmet..

Saygılarımla,
  • Site Adresi :www.aselhosting.net
    Sektöre Giriş Tarihi : 10.12.2005
    MAil veya MSN Destek Adresi : info@aselhosting.net
    Windows veya Linux : Windows-Linux
    Sizin Bulunduğunuz Şehir : Ankara

Yakında firma oluyoruz büromuz açılacak inş 2007 in ilk aylarında o zaman daha iyi olacak herşey

Saygılarımla..
  • quote:

Orjinalden alıntı: funy251

Bizde Katılmak İstiyoruz.

Saygılarımla...

Bende Ankaradayım firma adresinizi almam mümkün mü ziyaret ediyim hemde tanışmış oluruz

Şuan İstanbuldayım 1-2 haftaya dönücem sanırım ankaraya görüşmek tanışmak isterim doğrusu..

Saygılarımla..
  • @D!Gé

Listeye ekledim sizide fikrican bey.

Bu arada ben tam ankaraya geldim siz istanbula gittiniz, görüşemedik sizlede.. kaçtınız benden
  • Walla Hakan Bey bende o kadar görüşmek istiyodum telefonda da açıkladım size işler burda ters gitti burda bir akrabam var onun işleri ile uğraşıyorum daha detaylı konuşuruz bunu sizle

Ama kaçmadım yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: D!Gé

Walla Hakan Bey bende o kadar görüşmek istiyodum telefonda da açıkladım size işler burda ters gitti burda bir akrabam var onun işleri ile uğraşıyorum daha detaylı konuşuruz bunu sizle

Ama kaçmadım yani

Görüşsek Süper Olacaktı

sorun değil, bu arada gece konuştuğumuz F ile başlayan operasyon tamam maddi kısmı hallettim gece halledeceğiz.çok şifreli oldu ama neyse siz anladınız

• en son yazan firma siteleri ve şahıs siteleride listeye eklendi bilgiler günceldir. host vb.. arayanları direk bu konuya yolluyorum. herkes istediği firmadna bilgi alabilsin. sonuçta konu ne kadar uzarsa uzasın dağılmayacağına inanıyorum çünkü her eklenen firma direk en üstte kendi mesajım içinde yer alıyor.

Hadi hayırlı olsun arkadaşlar..

Saygılarımla..
  • Şirket Olmadığımız İçin Şu Anda Ofisimiz Bulunmamaktadırİşallah Ofisimizi Kurunca Açılışa Hepinizi Davet Edeceğim
  • Tamam Hakan Bey tabikide anladım Tam süper oldu şimdi

Birde size az önce mail attım ama onunda cevabını aldım boşa cevaplamayın

Saygılar..
  • quote:

Şirket Olmadığımız İçin Şu Anda Ofisimiz Bulunmamaktadırİşallah Ofisimizi Kurunca Açılışa Hepinizi Davet Edeceğim

Canın sağolsun arkadaşım illa şirket demiyoruz zaten sorunsuz hizmet ve güvenli hizmet verdikten sonra ne yaşın ne şirketin bir önemi çok fazla yok. Yeterki herkesin gönlü olsun.

Saygılarımla,
  • quote:

Şirket Olmadığımız İçin Şu Anda Ofisimiz Bulunmamaktadırİşallah Ofisimizi Kurunca Açılışa Hepinizi Davet Edeceğim

Anladım ama bende buna göre konuşmuştum ;

Şirket veritabanını doldurmuşsunuz bende direk sizi firma sandım ama değilmiş neyse bizde yakında büromuzu açacağınız çalışmalarımız sürüyor 2007 nin ilk aylarında inş olacak hepiniz şimdiden davetlisiniz

• @byLiLattah başlattığın konu güzel olmuş.
    Aslında bununla ilgili basit bir web sitesi de yapabiliriz DH de yazan, güvenilir, forumda tanınmış hosting firmaları diye.www.DHhostingfirmalari.com gibi bi isimde mesela
  • quote:

quote:

Canın sağolsun arkadaşım illa şirket demiyoruz zaten sorunsuz hizmet ve güvenli hizmet verdikten sonra ne yaşın ne şirketin bir önemi çok fazla yok. Yeterki herkesin gönlü olsun.

Saygılarımla,

İşte bu doğru hakan bey biz ne şirketler gördük insanları dolandırıp kaçan Önemli işini dürüst ve layıki ile yapmak..

• quote:

Orjinalden alıntı: agoraseo

@byLiLattah başlattığın konu güzel olmuş.
    Aslında bununla ilgili basit bir web sitesi de yapabiliriz DH de yazan, güvenilir, forumda tanınmış hosting firmaları diye.www.DHhostingfirmalari.com gibi bi isimde mesela

Bencede çok iyi olur yine bizim toplanacağımız ve bizim fikirlerimizin paylaşıldığı bir yer olabilir ama zannedersem bylilattah ın böyle bir projesi vardı böyle olmasada buna benzer bişeydi sanırım

• quote:

Orjinalden alıntı: agoraseo

@byLiLattah başlattığın konu güzel olmuş.

Aslında böyle birsitemiz vardı dh de yazan bir koç eski kullanıcı ile birlikte açmıştık hatta basit ve akılda kalıcı olsun diye isminide 1v2.org olarak almıştık ama herkesin işleri yogun diye ilgilenemedik ve kapandı. ama tekrar açsak gayet güzel olur. aklımdaki hem firmaların tanıtımı hemde basit bir forum sayfası. ama içerik olarak düşüncem sadece host firmaları sahiplerinin birbiri ile görüşüp projeler üretip sorunlarını tartışacakları bölüm. ne dersiniz?????

Saygılarımla,

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.