Yarbay
30 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 1)
361218 Gün Cezalı
357626 gün 2 s. 42 dk. kaldı
Gönderileri
www.kuponstar.com şimdilik forum açtım ilerki zamanlarda kapsamlı bir script yazıyorum. Boş durmaması adına sizlerinde kazanmasını istedim. Kazanan kuponlarıma bakabilir. Oynadığım kuponları değerlendirebilirsiniz.

KuponStar ile kazanmaya ve kazandırmaya devam.

www.kuponstar.com
TRIDENT SPK DX-2401 EV SİNEMA SİSTEMİ

Hoparlör Sayısı : 5+1
Subwoofer : Var
Bağlantı Tipi : Kablo
Toplam Çıkış Gücü : 280 W
Kasa Malzemesi : Alüminyum
Arka Hoparlör Çıkış Gücü : 40 W
Merkez Hoparlör Çıkış Gücü : 40 W
Ön Hoparlör Çıkış Gücü : 40 W
Subwoofer Çıkış Gücü : 80 W

ürünü 500 TL gibi bir rakama almıştım. LCD tv ye bağladım aldığımdan beri duruyor toplasanız 5-6 kere açmışımdır. çok temiz kullanıldı. Sesi mükemmel

Fiyat : 200 TL
Arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz move oyunlar nelerdir ? Eşimin benim ve kızımın oynayabileceği güzel oyunlar varmıdır ?
playstation 3 + 1 kol+ move konrol cihazı + sub move + avcılık oyunu ve tüfeği + philips kablosuz kulaklık

yanında bir iki tane oyun verecek orjinal fakat versiyonunu bilmiyorum kırabilir mi kıralamaz mı.
Arkadaşlar özür dilerim yanlış yere mi açıyorum bilmiyorum ama bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var..

Şimdi şu konudahttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-konsol-oyun-konsol-2-aylik-cok-cok-az-kullanilmis-ps3-move-320-gb-8-adet-oyun-60091112/detay/?source=directSearch ps3 ile bendeki samsung galaxy s i takas yapıp üstüne 100 lira alıcam. Bu ürün iyimidir bu fiyata yani değer mi ?

Birde o mikrofon gibi şey olmadan el hareketleriyle oyun oynanır mı ? Oynanmaz ise hangi oyunlarda o mikrofon gibi aletle oynayabiliriz ?
www.facebook.com/idealkupon sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. Hergün kazanmaya devam
3D televizyon almayı planlıyorum. 1500-2000 Tl arasında önerebileceğiniz kaliteli TV ler var mı ? Birde 3g görüntüsünü alabilmek için DVD ve receiver in 3d mi olması gerekiyor ? Yoksa dece gözlükle aynı yayını alabilirmiyiz?
1. Fenerbahçe neden şampiyonlar liginde değil ?
2. Madem trabzon şampiyonlar ligine gidiyor. Fenerbahçe 2. mi olmuş oldu Öyle ise fener neden ön eleme oynayıp şampiyonlar ligine gitmiyor ?
3. Şampiyonluk trabzona verildi ise neden hala bizdeki kupayı alıp trabzonu şampiyon ilan edip bizi ligden düşürmüyorlar ?
4. neden bir anda Sadriciğinin yasağını kaldırdılar ?
5. Neden hala bize UEFA nın yazılı belgesini göstermiyorlar ?
6. Gizlilik ilkesine ne oldu ?
Fenerbahçe küme düşmeyecek.. Bir arkadaşım var o söyledi kaynağı sağlamdır. Herkes Rahat olsun Relaks.
kies e bağladım telefonu samsung apps basıyorum samsung apps için bir güncelleştirme var. başlatmak için tamam a basın diyor basıyorum birşey yok öyle kalıyor sorun ne olabilir ?
Hakkında
Meslek: Muhasebe
Forum İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.824
İkinci El Bölümü Mesajları: 118
Konularının görüntülenme sayısı: 364.695 (Bu ay: 322)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Web Tasarım - Programlama
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.