Şimdi Ara

::::.... DH de Üye Olan Hosting Firmaları Burada /20 FİRMA/....:::: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence iyi olur server hakkında sorunlarımızı düşüncülerimizi kampanyalarımızı flan yazarız foruma
  • quote:

Orjinalden alıntı: funy251

bence iyi olur server hakkında sorunlarımızı düşüncülerimizi kampanyalarımızı flan yazarız foruma

Valla bir kaç kişi daha gaz verirse bu akşam hallederim ben bu konuyu
  • @ameno

Saygı duyuyoruz düşüncelerinize ancak şunu belirtmek isterim eğer bir konuya katılmıyorsanız o konuya yorum yazmayın katılmadığınız konulara katılmak zorunda değilsiniz. ve sizden ricam burada yapılmaya çalışan düzeni eğer beyeniyorsanız buyurun hoşgeldiniz sefa getirdiniz ama beyenmiyorsanız lütfen yorum yazmayın..

Saygılarımla..

Yönetimin bu konu üzerindeki hassasiyeti ve hızlı müdehalesi için teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhakanki -- 4 Aralık 2006; 17:31:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: byLiLattah

@by_tux

ADANA lafı duydum benim şirkette mersinde ama adanada çok fazla bayim ve müşterim var sürekli gidip geliyorum, hatta 2-3 güne yine ordayım. tanışmak isterim doğrusu..

Saygılarımla,

:) tabi tanışırız Ben Adana merkezdeyim.Mersin ile işim olmadı olacağınıda sanmam ama uğrarım yani
  • Site Adresi :www.hostadasi.com
    Sektöre Giriş Tarihi : ekim 2006
    MAil veya MSN Destek Adresi : bilgi@hostadasi.com-destek@hostadasi.com
    Windows veya Linux : windows
    Sizin Bulunduğunuz Şehir ANKARA
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: funy251

bence iyi olur server hakkında sorunlarımızı düşüncülerimizi kampanyalarımızı flan yazarız foruma

Valla bir kaç kişi daha gaz verirse bu akşam hallederim ben bu konuyu

Walla ben önceden de söylemiştim hakan bey her zaman yanınızdayım ve her türlü yardıma hazırım vakit oldukça

Bekliyoruz böyle bişey..

• Ayrıca firmanızı veya hosting sitenizi ücretsiz olarak özgürce www.hostforumu.com da tanıtabilirsiniz. Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf okur -- 4 Aralık 2006; 18:05:46 >
  • Site Adresi :www.WebdeAlan.com
    Sektöre Giriş Tarihi : 24.11.2006
    MAil veya MSN Destek Adresi : info@webdealan.com
    Windows veya Linux : Linux
    Sizin Bulunduğunuz Şehir : Çankırı
  • Firma Adı : Corneasoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri
    Firma Sitesi :www.corneasoft.com
    Sektöre Giriş Tarihi : ekim 2005
    MAil veya MSN Destek Adresi : zafer@corneasoft.com
    Windows veya Linux : Windows-Linux
    Şirketin bulunduğu Şehir : İstanbul - Pendik (Batı Mah. Dr. Orhan Maltepe Cd. No : 44/7)
  • Site Adresi :www.meyabilisim.com
    Sektöre Giriş Tarihi : 14 Kasım 2006
    MAil veya MSN Destek Adresi : support@meyabilisim.com
    Windows veya Linux : windows + linux
    Server-Domain-tasarım-Web Hosting-Reseller
    Sizin Bulunduğunuz Şehir : Ankara
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: agoraseo

@byLiLattah başlattığın konu güzel olmuş.
    Aslında bununla ilgili basit bir web sitesi de yapabiliriz DH de yazan, güvenilir, forumda tanınmış hosting firmaları diye.www.DHhostingfirmalari.com gibi bi isimde mesela

Aslında böyle birsitemiz vardı dh de yazan bir koç eski kullanıcı ile birlikte açmıştık hatta basit ve akılda kalıcı olsun diye isminide 1v2.org olarak almıştık ama herkesin işleri yogun diye ilgilenemedik ve kapandı. ama tekrar açsak gayet güzel olur. aklımdaki hem firmaların tanıtımı hemde basit bir forum sayfası. ama içerik olarak düşüncem sadece host firmaları sahiplerinin birbiri ile görüşüp projeler üretip sorunlarını tartışacakları bölüm. ne dersiniz?????

Saygılarımla,

Böyle bir site kurduk zaten. Firmaların kendini tanıtabileceği ve sorunlarını paylaşabileceği. www.hostforumu.com Bütün firmaları bekleriz.

• quote:

Orjinalden alıntı: Sinyor_13^^

Firma Adı : Corneasoft İnternet ve Bilişim Hizmetleri
    Firma Sitesi :www.corneasoft.com
    Sektöre Giriş Tarihi : ekim 2005
    MAil veya MSN Destek Adresi : zafer@corneasoft.com
    Windows veya Linux : Windows-Linux
    Şirketin bulunduğu Şehir : İstanbul - Pendik (Batı Mah. Dr. Orhan Maltepe Cd. No : 44/7)

pendik li bir meslektaş haa yakınız bizde pendikteyiz ve pendikli birisini görmek güzel

• Site Adresi :www.mence.net
    Sektöre Giriş Tarihi : 2005
    MAil veya MSN Destek Adresi : msn@mence.net
    Windows veya Linux : Linux ( tr lokasyonlu ) windows ( usa lokasyonlu)
    Server-Domain-tasarım-Web Hosting, Reseller, Radyo Hosting
    Sizin Bulunduğunuz Şehir : İstanbul

tşkler hakan bey güzel bi topik olmuş
  • müşteri portföyü ,referans(birkaç tane) veya sayı da belirtirsek bence firmaların kitlesini ve kimler tarafından tercih edildiği hakkında daha açık bilgiler elde edilmiş olur ki bu da firma kalitesini veya güvenilirliğini arttırır bence.
  • ama yeni kurulan firmaların şimdi refrans sayıları az örneğin biz WebdeAlan.com olarak 24 kasımda kurulduk ve şimdiden 4 referansımız oldu.yani yanıltıcı olmaması bakımından bence böyle daha iyi

quote:

Orjinalden alıntı: aktifnet

müşteri portföyü ,referans(birkaç tane) veya sayı da belirtirsek bence firmaların kitlesini ve kimler tarafından tercih edildiği hakkında daha açık bilgiler elde edilmiş olur ki bu da firma kalitesini veya güvenilirliğini arttırır bence.
  • olsun onları referans verebilirsiniz
    sayınız arttıkça mesajınızı editler farklı siteleri koyarsınız.
    Firmaların müşteri kitlesi açısından doğru olur bu uygulama ki Hakan Bey 'in daha önce açtığı benzer topicte yapmıştık bunu
  • ben kendi fikrimi söyleyeyim hazır şablon (template) siteler bana güven vermiyor yani ilk izlenim olarak
    ikincisi ise şahıs ya da tek kişilik şirketi olanlar bunca müşterinin hepsine nasıl cevap verebiliyor?
    büyük ihtimal veremiyor.sonra müşteriler mağdur cart curt 10 dakikalık iş 10 günde hallediliyor
    bu zamana kadar kaç firma ya da şahıs gezdiysem hepsi böyle yani işini ciddiye alıp şöyle natro.com gibi çalışan yerler Türkiye'de çok çok az
    yani işiniz çıkar ya da tatile çıkarsınız sürekli sorunlarınızı yanıtlayan birileri olması lazım
    ve de win ya da linux konusunda birşeyler okumuş olması lazım

kısacası adres , tel vs önemli değil bence burdakiler için demiyorum ama bazıları sallama adres bile yazabiliyor utanmadan tel numarası mesela internetteyiz.com böyle bir yerdir aklıma gelmişken ki öyle yerler de çoktur tel. var ama kapalı ya da meşgul falan olamaz mı karşı taraf istese
    tel. güven meselesi mi? kısmen evet

nefesim tükendi

• Hostbulun amacı nedir? Şimdi diyeceksiniz ki firmaları tanıyalım...firmalar kendisini kaliteleriyle nede ntanıtmıyorda burda taıtılma ihtiyacı duyuluyor? gereksiz bir topic.Kimse kusura bakmasın.Ç
    Çalışmalarınızda başarılar..iyi forumlar.
  • kaliteli bir firma diyelim bir yerde reklamı olmadan nasıl tanınabilir ki?
    hostbuldaki sistem en çok parayı veren en çok görüntületir gibi birşey gerçi yorumlar falan da var ama dh'deki hostçular burda toplanmış demek ki

• Bu kaçıncı oldu...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.