Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (767. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 765766767768769
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

lorun cardıoya artısı veya eksisi olur mu?Bimde eskiden kaan lor vardı,yeni başka bir marka gelmiş adını hatırlamıyorum şu anda farkı var mıdır?Bana sanki yağı fazla gibi geldi de

Lorun kardiyoya katkısı olmaz. Fazla yemezseniz eksisi de olmaz. Ama lor definisyon dönemi yiyeceği değildir.

definasyon döneminde yediklerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Yukarıda yazmıştım aslında. Detaylandırayım biraz.

Antrenman günleri:

Sabah:
    Herbalife Formul 1 Shake Karışımı + MusclePharm Combat Whey karışımı 500ml yağsız süt ile karıştırıp içiyorum.
    Yulaf ezmesi, fındık, badem, kuru üzüm, light peynir, light ton balığı

Öğle: Antrikot ızgara az pişmiş olarak 350gr.
    Her türlü yeşilliklerden oluşan salata
    1 veya 2 dilim kepek ekmeği

Antrenman öncesi: Yulaf ezmesi içine MusclePharm Combat ile karıştırılmış 400ml yağsız süt. Eti Form
    Antrenman öncesi (yarım saat önce): BPi 1MR, BPi Blox, Herbalife Thermojetics bitkisel karışım, Herbalife Thermocomplete Tablet, Herbalife Vitamin & Mineral Tablet
    Antrenman sonrası: 250gr. Tavuk göğsü, 250gr. Antrikot az pişmiş. Eti form.
    MusclePharm Combat 400ml yağsız süt içine.
    Herbalife Thermojetics Bitkisel Karışım.

Off günler:

Tamamen Herbalife ürünleri. Tek bir katı yiyecek yok.
  • Herbalife diyince yine aklima geldi. 4-5 yıl olacak nerdeyse obezlikten kurtulus hikayeni anlatiyordun sag sola falan, herbalifedan bahsediyordun boyle yazinca sen oldugunu hatirladim :). Daha sonra orda calismaya karar vermistin yine kullandigina gore isine devam ediyorsun yanilmiyosam?
  • Yok insanlara laf anlatmakla uğraşmıyorum ve kimseye de yardımcı olmuyorum artık o konuda. O işle de hiçbir ilgim yok şu an ama Herbalife'a çok şey borçluyum, hala ve sonuna kadar da büyük bir kullanıcısıyım. Definisyon dönemi için harikulade işler çıkartıyor keratalar :) Ama bulking döneminde çok soft kaçar bu ürünler. Bulking döneminde çok yetersiz kalırlar. O yüzden sadece definisyonda kullanıyorum.

Aslında Herbalife'ın yurtdışında Vücut Geliştirme alanında supplement'ları var. Ah keşke getirseler keşke. Denemeyi çok istiyorum.http://performancenutrition.herbalife.com/en/products/

http://performancenutrition.herbalife.com/en/products/rebuild-strength

Strenght ürünü dehşet görünüyor. 24gram Proteinin yanında Vitamin Mineraller, magnezyum krom potasyum demir... ne ararsan var. Maalesef ki Türkiye'de yok. En sonunda gözümü karartıp ebay'den sipariş edeceğim sanırım.

Not: Herbalife ile ilgili hiçbir PM atmayın rica ediyorum arkadaşlar. Aman diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 22 Mayıs 2013; 23:21:36 >
  • Ahaha sende haklisin tabi, bana ne pmler geliyor bi bilsen.. cevap vermeyince de kufur yiyorum.

Buralarda, ozellikle carsi cevrelerinde cok stand var. Pazarlama teknikleri cok kolay artik, asiyorlar tabeleya 'ucretsiz yag orani olcumu' diye, her giden de herbalife almadan geri donemiyor..
  • Valla sırf o işgüzarlar yüzünden zaten Herbalife'ın adı kirlendi. Duyan kaçar genelde. Başta debeleniyorduk yok şöyle yok böyle diye. Ürünler harika ama işte isim olarak artık Herbalife ülkemizde kötü biliniyor ve bunun bir kurtuluşu da yok kolay kolay. O yüzden ben de elimde görüp soranlara bile mcdonalds'tan shake aldım içiyorum diyorum. Boşa dil döktük zamanında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

### DH Body Builders ###

Diasa da denk geldim tadı fena değil bildiğiniz pestil ve %90 meyve içeriyor. 2gr lif,15gr karb, 0 yağ karbonhidrat fruktozdan geliyor ve 60 kalori ara öğün için ideal.

güzele benziyor fiyatı nedir?yurt dışında bu tür ürünler çok meşhur elmalısı falan var bizde pek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antreman günlerinde genelde amino ve protein tozu alıyodum ama bugün hiç gitmedim içimden gelmedi antremana almadım bi takviye böyle yapsam arada sorun olur mu ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

antreman günlerinde genelde amino ve protein tozu alıyodum ama bugün hiç gitmedim içimden gelmedi antremana almadım bi takviye böyle yapsam arada sorun olur mu ki ?

Bence şu an için. Amino değil ama protein tozunu antrenman yapmadığınız günlerde en az 1 öğünde (sabah olması daha iyi) alırsanız iyi olur. Ama antrenman olsun veya olmasın her gün 2 öğün içmek daha iyidir.
  • quote:

quote:

antreman günlerinde genelde amino ve protein tozu alıyodum ama bugün hiç gitmedim içimden gelmedi antremana almadım bi takviye böyle yapsam arada sorun olur mu ki ?

Bence şu an için. Amino değil ama protein tozunu antrenman yapmadığınız günlerde en az 1 öğünde (sabah olması daha iyi) alırsanız iyi olur. Ama antrenman olsun veya olmasın her gün 2 öğün içmek daha iyidir.

tamam hocam teşekkür ederim valla bugün salona kadar gittim geri döndüm çalışmak hiç içimden gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Ahaha sende haklisin tabi, bana ne pmler geliyor bi bilsen.. cevap vermeyince de kufur yiyorum.

Buralarda, ozellikle carsi cevrelerinde cok stand var. Pazarlama teknikleri cok kolay artik, asiyorlar tabeleya 'ucretsiz yag orani olcumu' diye, her giden de herbalife almadan geri donemiyor..

banada denk geldi bitane broşür açılışa özel ücretsiz yağ ölçümü beslenme uzmanlığı falan yazıyordu bi gittim herbalife adamlara güle güle çıktım.Fiyatlarını tam bilmiyorum ama çok kilolu insanlar için herbalife a para harcıyacağına gitsin liposuction yaptırsınlar daha iyi.En azından karaciğerleri temiz kalır.
  • quote:

quote:

off gunlerde 2 kere protein tozundan faydalanmak son derece gereksiz bir davranis. tavugun etin lorun suyu mu cikti? ayrica dx.rai supplement kullanmak zorunda hissetme kendini gunluk protein ihtiyacini kalori ihtiyacini besinlerden alabiliyorsan supplemente ihtiyacin yok zaten.

• Protein takviyesiyle alabileceğiniz kadar proteini et ve süt ürünleriyle alabiliyorsanız evet protein takviyesine gerek yok ama şu unutulmamalıdır ki antrenman günleriyle off günler arasında protein alımı açısından fark olmamalıdır. Benim için doğru olan budur yani. Yukarda yazdığım gibi ben 'genel beslenmeye' önem veriyorum.

Yoksa antrenman günlerinde antrenmandan Sonra hemen protein tozu içmeye koşturmak zorunda kalınır tabii :)

Neyse artık uyuma zamanı iyi geceler vücutçular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Mayıs 2013; 0:41:25 >
  • Arkadaşlar selam elimde 14 adet animal pak var herhangi bir nox ürünü karşılığı takas yapılır.
  • Supplement kullanıma ara vereceğim.

Elimde 2.3kg On whey (3 olcek kullanıldı) 2015skt p7den alınma + on creatine 30-40gr kullandım. 2014skt + gaspari anavite 180tabletten 30-40 tanesini kullandım.

Hepsine 175tl istiyorum ilgilenen varsa.
  • dostlar whey alicam nitro tech marka olanların çikolata aromalısını alıcam tadi iyimidir ağız tadi biraz önemli
  • Antrenmanda dinleyiniz

• Beyler antremandan 2-2.5 saat önce karbonhidrat yüklemesini yapıp 45 dk sonra ağır bir kahve içecem. Antremana 15-20 dk kala 200 ml Redbull içecem.Bugun umarım pek zorlanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crash47

Beyler antremandan 2-2.5 saat önce karbonhidrat yüklemesini yapıp 45 dk sonra ağır bir kahve içecem. Antremana 15-20 dk kala 200 ml Redbull içecem.Bugun umarım pek zorlanmam.

Kahveyi 20-25 dakika kala, Redbull'u da 10 dakika kala için bence. Yaşadığınız şehri bilmiyorum ama eğer sıcakta bir yerdeyseniz nabzınız tavan yapacak, kolay gelsin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romeo0

Selamlar arkadaşlar
    Antremandan önce 1 ölçek whey + 3 amino
    Antremandan sonra 1 ölçek whey + 4 amino alıyorum. Daha faydalı olacağına inandığınız tavsiyelerinizi bekliyorum

Antremandan önce beslenmen iyiyse whey almana gerek yok bence onun yerine sabah kalkınca alırsan daha iyi olur.
    Sanırım aminomax kullanıyorsun 4 önce,4antremandan hemen sonra kullan 20dk sonrada protein tozunu iç
  • 
Sayfa: önceki 765766767768769
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.