Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (625. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kunteper96

quote:

quote:

şimdi birde şınav pozisyonunda beklemek yararlı olur mu ? ama alttayken yani havadayken kolay çünkü.

mesela eller daha darken yerde şınav pozisyonunda beklemek (dikkat çekiyorum ama yerde yukarıda değil ) hani plan gibi. ayrıca bir yerde görmüştüm orada 30-40 saniye yerde şınav pozisyonunda bekleme diye bir egzersiz vardı.

ha birde evde düzenli program yaparsam sonra da yazın 3 gün fitness ve 3 gün havuz yaparsam yaklaşık eylül-ekimde 10 tane barfiks çekebilecek hale gelebilir miyim ?

sırtımda kanat kasının denk geldiği yerde kemikler biraz belli bunu kanat kasını çalıştıran hareketleri düzenli bir şekilde yaparsam giderebilirim dimi (program var zaten) ? Yani kilo almaya falan ihtiyaç yok çünkü sabah uyandığımda karın dümdüz yani normal. Zayıf değilim.
  • +75 gençler şampiyonu

### DH Body Builders ###

### DH Body Builders ###
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

+75 gençler şampiyonu

### DH Body Builders ###

### DH Body Builders ###

Abi helal adama şöyle olmak hayalim ama büyüyemiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

1.5 ay aradan sonraki 1 ay çalışma sonrası ölçüler

göğüs 106
    kol 38
    bacak 58
    bel 95
    kalf 40
    kilo 88
    (boy 177)

Kac yildir yapiyorsun hocam ? Ölcüler cok iyi

sağol
    başlayalı 1 yıl 4 ay oldu ama zorunlu 1.5 ay ara vermiştim ocakta,

beli inceltirsem süper olacak sıkı diyetle,
    2 haftadır gribim ,%60la antrenman yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: angilonit

Bu yaşta bu hacim bu kütle, yaşı daha 25 .

Elemanın 18 yaşındaki hali

### DH Body Builders ###

Bildiğim kadarıyla bu sene pro seviyesine yükseldi. Bu gidişle yaşı 30 u bulmadan mr.olympia da derece elde eder bence

Evet bu sene pro oldu. Adam gerçekten çok iyi, benim de tahminince 29-30 gibi Olmypia'da dereceler gelir.

### DH Body Builders ###
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

quote:

Orijinalden alıntı: angilonit

Bu yaşta bu hacim bu kütle, yaşı daha 25 .

brandon curry phil heath filanda o yaşta öyleydi. O boyla en fazla lee priest gibi olur.

Ben daha fazlasını bekliyorum açıkçası, boyu kısa ama kütlesi muazzam olabilir.
  • eskişehir spor salonu önerebilirmisiniz.boy 170 kilo 55 evde barfiks çubuğum var neler yapabilirim ? başlar başlamaz karbonhidrat ve protein tozu kullanayımmı? ben vücudumun şekle girmesini ve saülıklı olma maksatla yapmayı düşünüyorum.ilk 6 ay spor salonunda çalışıp okullar açılınca üniversitenin spor salonunda devam edeceğim hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yonto123

quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

+75 gençler şampiyonu

### DH Body Builders ###

### DH Body Builders ###

Abi helal adama şöyle olmak hayalim ama büyüyemiyoruz

Harun Yılmaz, 2. şampiyonluğunu aldı değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

eskişehir spor salonu önerebilirmisiniz.boy 170 kilo 55 evde barfiks çubuğum var neler yapabilirim ? başlar başlamaz karbonhidrat ve protein tozu kullanayımmı? ben vücudumun şekle girmesini ve saülıklı olma maksatla yapmayı düşünüyorum.ilk 6 ay spor salonunda çalışıp okullar açılınca üniversitenin spor salonunda devam edeceğim hep

Oneririz tabi dostum

Arkadaslarim Esjim'e gidiyor. Esparkin oradan donunce solda kaliyo Nisan kitabevinin solunda. Fiyat olarak cok ucuzmus ama ben icini falan sevemedim. Kirmizi isiklar var kerhane gibi. Hocasi da cok artist. Simdi buyultmusler oraya bir bak konus. Havalandirma kotuymus. Sure sinirlamasi var.

Sportif Club'a gittim. İcinde kucuk havuzu var. Saunasi var. Genclere 3 aylik 230 liraydi herhalde en son. Ama aksam saat 5'e kadar gidebiliyorsun sadece. Mekik sehpalari yoktu en son simdi geldi mi bilmiyorum. Hocalari ilgili degildi. Havalandirmasi guzel. 3 katli bir yer. Barlarin girisinde.

XXXLarge var ordu evinin orada. Esjim'in baska bir subesi ama prof'lar gidiyor oraya. Agirliklar daha fazla va bagirmak serbest. Orasinin da fiyati uygun. Havalandirma kotu.

Param var kafam rahat olsun diyorsun Sablon'a gidebilirsin. Ama tramvayla gitmen gerek. Bir AVM buyuklugunde. Olimpik havuzu var. Son derece luks bir yer. 6 aylik 800 lira. Zaman sinirlamasi var. Mutlaka gidip gormen lazim ama en azindan bilgi al. İstanbulda bile bu kadar guzel bir spor salonu gormedim ben.

Benim simdi gittigim yer Kanyon. Barlarda public yaninda. 3 aylik 200 lira. Ama yaz geldigi icin cok kalabaliklasti havalandirmasi biraz kotu pisiyoruz. Hocalari ilgili ve bilgili. Ortam olarak da pek apaci abaza yok. Kiz orani ve erkek orani dengeli. Agirliklari yeterli. En son 30 kilo var dumbell'da. Saunasi var.

Dayusa var genelde herkes oraya gidiyor yakin diye. Saglik pide'nin karsisinda. Sure sinirmalasi var. Ayda 20 gun sanirim. Ama icini sevmemistim ben sende sevmezsin buyuk ihtimalle. Zaten Kanyon'un sahipleri de eskiden Dayusa'da hocaydi. Ayrilip orayi acmislar.

Daha var ama oralara pek kimse gitmiyor. Benim bildiklerim bu kadar. 6 aydir Kanyon'a gidiyorum. Gecen sene de sportife gitmistim. Dayusa'ya da gittim. Academy'de gittim 2 sene once ama orasi berbatti. Fiyatindan belli zaten 3 aylik 100 lira

• Yalniz Anadolu'nun spor salonu haftada 2 gun. Oyle de bir isine yaramaz haberin olsun.

• quote:

quote:

quote:

1.5 ay aradan sonraki 1 ay çalışma sonrası ölçüler

göğüs 106
    kol 38
    bacak 58
    bel 95
    kalf 40
    kilo 88
    (boy 177)

Kac yildir yapiyorsun hocam ? Ölcüler cok iyi

sağol
    başlayalı 1 yıl 4 ay oldu ama zorunlu 1.5 ay ara vermiştim ocakta,

beli inceltirsem süper olacak sıkı diyetle,
    2 haftadır gribim ,%60la antrenman yapıyorum

Gogus az geldi. Ben zayif ektomorf bir adamim ama benim gogus bile 100-102 falan. Omuzu yazmamissin.

Ama kollar on numara olmus. 38 olsam sporu birakirim herhalde. Su an 30-31 falan benim. . Sifirdan basladim ben de. Basladigimda 26-27-28 falandi kollarim. 55 kiloydum.

• Bu jimnastik halkalarından nereden alınabilir acaba?
  • quote:

Yalniz Anadolu'nun spor salonu haftada 2 gun. Oyle de bir isine yaramaz haberin olsun.

ege üniversitesinde okuyorum orada durumlar nasıl pek bilmiyorum.sablon evime yakın aslında vişnelikte ikamet ediyorum ama bayağı tuzlu.dıştan görünüşü bile güzel sablonun ben resimlerden falan gördüğüm kadarıyla sportif club baya güzel gözüktü gözüme, ama yer seçerken nelere dikkat etmeliyim bu konuda bilgili olmadığım için pek güvenemedim.kız erkek oranı dengeli olsun istiyorum gerekirse kız oranı daha fazla olsun,erkeklerin çok yoğun olduğu bir ortam çok hoş olmaz gibi geliyor.asıl korkum sadece yaz döneminde birşeyler yapmaya çalışanlar arasında kaynayıp gitmem :) ben bu sporu çok uzun döneme yaymak istiyorum.amacım vücudumun çok daha güzel gözükmesi ve dengeli ve sağlıklı olarak kilo almak.
  • quote:

quote:

Yalniz Anadolu'nun spor salonu haftada 2 gun. Oyle de bir isine yaramaz haberin olsun.

ege üniversitesinde okuyorum orada durumlar nasıl pek bilmiyorum.sablon evime yakın aslında vişnelikte ikamet ediyorum ama bayağı tuzlu.dıştan görünüşü bile güzel sablonun ben resimlerden falan gördüğüm kadarıyla sportif club baya güzel gözüktü gözüme, ama yer seçerken nelere dikkat etmeliyim bu konuda bilgili olmadığım için pek güvenemedim.kız erkek oranı dengeli olsun istiyorum gerekirse kız oranı daha fazla olsun,erkeklerin çok yoğun olduğu bir ortam çok hoş olmaz gibi geliyor.asıl korkum sadece yaz döneminde birşeyler yapmaya çalışanlar arasında kaynayıp gitmem :) ben bu sporu çok uzun döneme yaymak istiyorum.amacım vücudumun çok daha güzel gözükmesi ve dengeli ve sağlıklı olarak kilo almak.

Ha sen buralisin zaten ben seni ogrenci sandim. Visnelikteysen zaten tramvayi her turlu kullanacaksin. Sablon Kanyon Esjim 3'u de ayni yerdeler. Ben gozu karartip sablona gidecektim de sonra dedim gerek yok. 400 liraya supplement alirim daha verimli olur.

Yazin gideceksen Sportifi oneririm. Kanyon ve Esjim'de, XXXlarge'da Dayusa'da falan pisersin. Bunlar yer altinda cunku Gecen gun spor yapamadim havasizliktan. Sportifin havalandirmasi iyi, yazin da cam aciyorlar 2.kat oldugu icin pufur pufur esiyor.

Kiz diyorsan Kanyon derim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

hydroxycut pro ile gaspari superpump kombine etsem nolur acep.

Yerinde olsam hydroxycut ı bile kullanmaya korkardım. Hele daha önce birini bile kullanmadıysan kombine yapma derim. Bu sporda geçmişin nedir bilmiyorum ama pre workout ürünleri ileri düzey sporcular için. Şahsen h.i.i.t türü kardiyo vs. yaparken bir kalp sorunu yaşar mıyım diye düşünmüyor değilim, sonuçta kalp neredeyse son raddede çalışıyor

Hemen kardiyologa git off gününde , hiç değilse kafan rahat eder.

Sağlığımla ilgili bir şüphem ya da sıkıntım yok çok şükür. hiit yaptıysanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız aslında

Interval i anladım ve yapmışlığım varda high intensity :D niyeto :D hatta h.i.i.t falan araştırken gördüm interval olduğunu :D
  • boy 1.80
    kilo 70 oldu sınırlarımı iyice zorluyorum (85 kilodan 8 ayda buralara geldim)
    yağ oranı %10
  • bende dün on gold standard whey imi aldım yanına bide amino çakim diyorum tavsiye etceğiniz bi ürün varmıdır.bide toz halindemi alsam yoksa hap halindemi.
  • Benim bilgili arkadaşlara bir sorum olacak
    Sol kolum 3 defa kırıldığı için yamuk kaynadı ve tam olarak kolumu yüzde yüz açamıyorum sağ koluma görede güç farkı var .
    Benim amacım kollarımdaki cılız görüntüyü giderebilmek , hiç tanıdığız veya bildiğiniz yamuk kolla çalışan arkadaşlarınız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

Interval i anladım ve yapmışlığım varda high intensity :D niyeto :D hatta h.i.i.t falan araştırken gördüm interval olduğunu :D

Evet hiit "high intensity interval training" in kısaltması zaten
  • quote:

quote:

Dikkat edilecek hususlar,

çok kalabalık olmaması , hijyen, aletlerin yeterliliği, koşu bandı sınırı, fiyatı
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.