Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (623. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
291
Favori
1.524.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: feelulive

quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Bu adamın bu kadar pislik biri olduğunu bilmiyordum

çok leblebi yemiş

Bian kendimi gördüm yolundayım reis
  • Beyler odayı ayarladım. Yarın sirkeciye ürünlere bakmaya gidicem. Kafama yatarsa alacağım ürünler ;

Bench sehpası (lat olursa latli ve arm curl bölümü olan bir model bakacağım)

50 kg dumbell set

1 uzun, 1 de z bar

Barfix demiri

Sizden isteğim tecrübeli arkadaşlarım bana bu aletlerle ya da ufak takviyelerle evde nasıl bir program uygulayabilirim yardimci olabilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chosen -- 1 Nisan 2013; 22:20:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

Beyler odayı ayarladım. Yarın sirkeciye ürünlere bakmaya gidicem. Kafama yatarsa alacağım ürünler ;

50 kg dumbell set

1 uzun, 1 de z bar

Barfix demiri

Sizden isteğim tecrübeli arkadaşlarım bana bu aletlerle ya da ufak takviyelerle evde nasıl bir program uygulayabilirim yardimci olabilirler mi?

Sen bi al da sana istemediğin kadar yardım ederler
  • Kollarım 34.5 çıktı nasıl üzüldüm nasıl :(

Bel 85, göğüs 103 omuz 118 çıktı. Bakalım haziranda ne kadar değişecek bu ölçüler. Spora tekrar başlayalı 25 gün felan oldu. 175 boy 78 kiloyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

noluyo 3lü kombo ile alıntı felan.
     ### DH Body Builders ###

İşte herşeyin sebebi bu reklamlar.
  • 1.5 ay aradan sonraki 1 ay çalışma sonrası ölçüler

göğüs 106
    kol 38
    bacak 58
    bel 95
    kalf 40
    kilo 88
    (boy 177)

• quote:

1.5 ay aradan sonraki 1 ay çalışma sonrası ölçüler

göğüs 106
    kol 38
    bacak 58
    bel 95
    kalf 40
    kilo 88
    (boy 177)

Yağ oranı da önemli tabi ama benim kolum çok zayıf ya :(

Gerçi ben rahat 6-7 ay ara vermişimdir. Yine proteini eksik etmedim ama çok düzensiz dengesiz beslenmiştim o ara. Alkol desen gırla zaten sudan çok neredeyse :)

Benim üst göğüs eksiğim var şimdi incline öne aldım o yüzden.

Belim fena değil alt karın 1 ayda gider packsler çıkar gibi.

Üst göğüsler olsa göğüsler tamam olacak. Zaten en çabuk gelişen bölge ben de göğüs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

1.5 ay aradan sonraki 1 ay çalışma sonrası ölçüler

göğüs 106
    kol 38
    bacak 58
    bel 95
    kalf 40
    kilo 88
    (boy 177)

Yağ oranı da önemli tabi ama benim kolum çok zayıf ya :(

Gerçi ben rahat 6-7 ay ara vermişimdir. Yine proteini eksik etmedim ama çok düzensiz dengesiz beslenmiştim o ara. Alkol desen gırla zaten sudan çok neredeyse :)

Benim üst göğüs eksiğim var şimdi incline öne aldım o yüzden.

Belim fena değil alt karın 1 ayda gider packsler çıkar gibi.

Üst göğüsler olsa göğüsler tamam olacak. Zaten en çabuk gelişen bölge ben de göğüs.

benim göğüs ve göbekte hafif yağ var,yavaş yavaş eriyor ama,
    1 ay önce (aradan sonraki başlangıçta) ilk ölçüde hoca omuza 46 yazmış, 1 ay sonunda ise birşey yazmamış saçmalamış yani:) omuzlarda problem yok gerçi,genişlemeye müsaitler,
    öyle ya da böyle hazirana kadar yağı minumuma indirip , iyice şekillenmeyi kafaya koydum,hocayı şaşırtacam:)

bugün tşört giydim,garip bakışlar vardı üzerimde, arkadaşlar mıncıklamaya başladı,çekemiyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

quote:

Beyler odayı ayarladım. Yarın sirkeciye ürünlere bakmaya gidicem. Kafama yatarsa alacağım ürünler ;

50 kg dumbell set

1 uzun, 1 de z bar

Barfix demiri

Sen bi al da sana istemediğin kadar yardım ederler

Yok abi kimse bişey yazmamış, küstüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

beyler amino asit protein tozu L-Carnitine aynı anda kullanılırmı..

oha ölecen

ben şöyle yapcam şuan amino ve lcartin sipariş ettim.bunları kullanıp yağ yakıcam ve çalışmam sornası kaslarımı geliştiricem.tabi öyle herkül gibi değil.en aından şu karını eritsem yeterli.daha sorna protein kullanılablir ama ben öyle kocaman vücut yapmak vb istmeiyorum.az kollar kalınklaşsın bana yeter

hocam siz bilgilisiniz sanırım peki LCARTIN alsam yağlar nasıl kasa dönüştürcem yani herkül gibi değil de az bred pit azcık kol tıpkı sizin dediğniz gibi. Nasıl yapıcaz?

pek bilgilideğili ancak şujnu diyeyim

yağalr kas olmaz.erirgider.
    arkadşaım lecartin kullanarak 20 kilo verdi.bildiğin can simidi gitti.ama iyi spor yapak gerekli.öyle atalyım zıplayım yok.
    çok şişmansan yada kilolu isen önce yağ yak.biraz ağırlık çalış.iyice kilo verince kas geliştirmeyi artırısın.bu dönemde kilon değişmeyebilir belikide artar ama önemli olan yağların erimesi.direkt kas yapıyım diye giresen yağlar eriyene akdar kocaman oldum felan der vaz<geçebilirsin.öte yandan bradpitt gibi olmak için iyiçalışman gerekli.bi zaman sorna bölgesel çalışmalısın.onu geçitm admaalr zatewn profesyonelelrle çalışıyo.kein oalcam diye zorlama kendini.zaten kilonu ver biazrda çalışmayı artırınca vücut belli eder kendini

saolun hocam. size özenip amino ve lcartin siparişi verdim yarına herkülüm ozaman..

• Benide yaz bir aydır çalışıyorum :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

oha ölecen

ben şöyle yapcam şuan amino ve lcartin sipariş ettim.bunları kullanıp yağ yakıcam ve çalışmam sornası kaslarımı geliştiricem.tabi öyle herkül gibi değil.en aından şu karını eritsem yeterli.daha sorna protein kullanılablir ama ben öyle kocaman vücut yapmak vb istmeiyorum.az kollar kalınklaşsın bana yeter

hocam siz bilgilisiniz sanırım peki LCARTIN alsam yağlar nasıl kasa dönüştürcem yani herkül gibi değil de az bred pit azcık kol tıpkı sizin dediğniz gibi. Nasıl yapıcaz?

arkadşaım lecartin kullanarak 20 kilo verdi.bildiğin can simidi gitti.ama iyi spor yapak gerekli.öyle atalyım zıplayım yok.
    çok şişmansan yada kilolu isen önce yağ yak.biraz ağırlık çalış.iyice kilo verince kas geliştirmeyi artırısın.bu dönemde kilon değişmeyebilir belikide artar ama önemli olan yağların erimesi.direkt kas yapıyım diye giresen yağlar eriyene akdar kocaman oldum felan der vaz<geçebilirsin.öte yandan bradpitt gibi olmak için iyiçalışman gerekli.bi zaman sorna bölgesel çalışmalısın.onu geçitm admaalr zatewn profesyonelelrle çalışıyo.kein oalcam diye zorlama kendini.zaten kilonu ver biazrda çalışmayı artırınca vücut belli eder kendini

saolun hocam. size özenip amino ve lcartin siparişi verdim yarına herkülüm ozaman..

• quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

oha ölecen

bu kadar tutacağını bilseydim önceden yazardım
  • quote:

Aldın mı sen aletleri aldıysan başka konu aç bence :D mesajların burada eriyip gitmesin
  • quote:

### DH Body Builders ###

Nerden baksan 2-3 yılı var Brad in o vucudu yapmak için emeğinde 1 ay yalan imkansız hatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunteper96

quote:

Orijinalden alıntı: Kunteper96

şimdi birde şınav pozisyonunda beklemek yararlı olur mu ? ama alttayken yani havadayken kolay çünkü.

mesela eller daha darken yerde şınav pozisyonunda beklemek (dikkat çekiyorum ama yerde yukarıda değil ) hani plan gibi. ayrıca bir yerde görmüştüm orada 30-40 saniye yerde şınav pozisyonunda bekleme diye bir egzersiz vardı.

ha birde evde düzenli program yaparsam sonra da yazın 3 gün fitness ve 3 gün havuz yaparsam yaklaşık eylül-ekimde 10 tane barfiks çekebilecek hale gelebilir miyim ?
  • Beyler eve bir tane boks torbası alsam. Kollarda gelişme gösterir mi? Ya da dövüşte savunmamı falan arttırır mı? Hani boks torbası vurduktan sonra bana doğru geliyor ya? Ne diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

### DH Body Builders ###

Nerden baksan 2-3 yılı var Brad in o vucudu yapmak için emeğinde 1 ay yalan imkansız hatta

1 yılı var en fazla .

2-3 falan abartı olmuş 2 yılada troy'daki hali olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 2 Nisan 2013; 18:02:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

quote:

Aldın mı sen aletleri aldıysan başka konu aç bence :D mesajların burada eriyip gitmesin

Hocam ayakta zor duruyorum, sirkecinin altını üstüne getirdim

Siparişleri verdim, sağolsunlar nakliyeyi de kendileri yapacaklar..
    Değişik şeyler oldu bugün, bayağı ucuza aldım gibi malzemeleri mesela aşağıdaki ürünü 300tl ye aldım, 70tlyede lat aparatı eklettim adama..

http://www.hepsiburada.com/liste/voit-solid-bench-agirlik-sehpasi/productDetails.aspx?productId=spor1vtkasldbench&categoryId=355454&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d355454%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-max_createddate_pl%26fh_secondid%3dspor1vtkasldbench%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bvoit%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60001546%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60001546_2147483635%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60001546_2147483635_353045%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60001546_2147483635_353045_355454%257d%26fh_refview%3dlister

30kg ağırlık aldım toplamda krom olarak. 20 kg de evde var şimdilik yeter sanırım.

1 uzun bar, z bar, koridor barfiks demiri, 2 kısa bar aldım. Çok yardımcı oldular gerçekten. Biraz daha dursaydım evi salona çevirecektim, geldiklerinde konu açacağım mutlaka, sana da desteğin için çok teşekkür ederim.
  • Bu yaşta bu hacim bu kütle, yaşı daha 25 .

• 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.