Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (624. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: angilonit

Bu yaşta bu hacim bu kütle, yaşı daha 25 .

brandon curry phil heath filanda o yaşta öyleydi. O boyla en fazla lee priest gibi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: angilonit

Bu yaşta bu hacim bu kütle, yaşı daha 25 .

Elemanın 18 yaşındaki hali

### DH Body Builders ###

Bildiğim kadarıyla bu sene pro seviyesine yükseldi. Bu gidişle yaşı 30 u bulmadan mr.olympia da derece elde eder bence
  • Beyler vizelerim 16 nisan gibi bitiyor ve o zaman 4.5 ayı bitirmiş olucam ve hiç aralıksız gittim aksatmadan.

Memlekete gitmeyi düşünüyorum 1 hafta bu zaman içerisinde vücudu dinlendirmem iyi olur mu. yoksa 3 günlük salona gideyim mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknik_Psikopat

Beyler vizelerim 16 nisan gibi bitiyor ve o zaman 4.5 ayı bitirmiş olucam ve hiç aralıksız gittim aksatmadan.

Memlekete gitmeyi düşünüyorum 1 hafta bu zaman içerisinde vücudu dinlendirmem iyi olur mu. yoksa 3 günlük salona gideyim mi?

bence evde takıl şınav mekik ağırlık kaldırma felan.koşarsda
  • quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orijinalden alıntı: montevo

noluyo 3lü kombo ile alıntı felan.
     ### DH Body Builders ###

Nerden baksan 2-3 yılı var Brad in o vucudu yapmak için emeğinde 1 ay yalan imkansız hatta

1 yılı var en fazla .

2-3 falan abartı olmuş 2 yılada troy'daki hali olursun.

Brad Pitt i çalıştıran hocaların üst seviye profesyonel olduğu ve Brad Pitt in yaşam kalitesi ve olanaklarının en üst seviyede olduğunu düşünürsek 1 yılda da olabilir ama bizler için zor iş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 2 Nisan 2013; 22:21:09 >
  • quote:

Beyler vizelerim 16 nisan gibi bitiyor ve o zaman 4.5 ayı bitirmiş olucam ve hiç aralıksız gittim aksatmadan.

normalde bir programı bitirip program değiştirdiğinde 1-2 hafta ara vermek gelişmeyi arttırıyor ve vücudu şaşırtmanı sağlıyor. Bence sen vücudunu dinlendir yürüyüş yap hiç yoksa ama ağırlığı bırak.
  • quote:

Bırak tamamen, 10-12 haftada bir 10 gün kadar ara vermek iyidir. Eklemler kaslar kadar çabuk toparlayamıyor kendini.
  • beyler selamlar. vücudum iyi fakat güç eksikliği var bende, bünyem zayıf. bir ara bırakmıştım derslerden dolayı tekrar başladım 2 aydır fakat sorun şu göbek yaptım bu süreçte. koşuyorum vs. yiyecek ve göbek eritme konusnda sorun yok yavaş yavaş eriyor fakat size sorum şu:

MuscleTech Amino Fx Pro Series almak istiyorum. bu tarz ürünler göbek yaparmı? yararı ya da zararı varmı..

bol sağlıklı günler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: srabonn

Bu fotoğraf doğrumu?

### DH Body Builders ###

1 kg demir ve 1 kg pamuk misali düşünürsek doğru ki böyledir zaten arkadaş altta koymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Bu adamın bu kadar pislik biri olduğunu bilmiyordum

bir s.çmadığı kalmış kokusu geldi buraya
  • quote:

quote:

Bırak tamamen, 10-12 haftada bir 10 gün kadar ara vermek iyidir. Eklemler kaslar kadar çabuk toparlayamıyor kendini.

Aynen öyle yapayım. Biraz dinlensin vücut. Gerçi rahatsız oluyorum salona gitmeyince bağımlı gibi oldum

Yürüyüşe ihtiyacım yok ama ben yinede yürüyüş yapıcam memleket özlemi ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmmd.savaser

Şampiyon ;)

### DH Body Builders ###

### DH Body Builders ###

### DH Body Builders ###

Photoshop Master Mübarek.
  • Son 1 ayda 3-4 kilo aldım sınava çalışırken,daha fazla olmaması ve birazını da verebilmek için nelere dikkat etmeliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

Son 1 ayda 3-4 kilo aldım sınava çalışırken,daha fazla olmaması ve birazını da verebilmek için nelere dikkat etmeliyim?

yeme içmeye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

Son 1 ayda 3-4 kilo aldım sınava çalışırken,daha fazla olmaması ve birazını da verebilmek için nelere dikkat etmeliyim?

yeme içmeye

Çok netAma tüm gün aynı yerde oturduğum için az yesem de eritemiyorum.

• quote:

amino asidim ve lecaritnim geldi

le carnitin bimden mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrafea

quote:

le carnitin bimden mi

aga bi dsaha yapmayın şunu.ergenin biride gitmiş google demiş bimden geliyo.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scrafea

quote:

le carnitin bimden mi

aga bi dsaha yapmayın şunu.ergenin biride gitmiş google demiş bimden geliyo.

bile bile malzemeyi vermişsiniz dayanamadım hocam.kusura bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

1.5 ay aradan sonraki 1 ay çalışma sonrası ölçüler

göğüs 106
    kol 38
    bacak 58
    bel 95
    kalf 40
    kilo 88
    (boy 177)

Kac yildir yapiyorsun hocam ? Ölcüler cok iyi

• 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.