Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22492250225122522253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet genelde böyle soruyorsanız o adam büyük ihtimalle ilaçlıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

forumun yüce bodycilerine soruyorum sizce bu adam steroid mi

https://www.instagram.com/adam_gresty
    kolları sonradan ekletmiş
  • Selamlar herkese,

Ne yazık ki bir süredir dirseğimde sinir sıkışması yaşıyorum. 2-3 ay önce, yaklaşık 10 gün kol iç açımın 90 dereceden küçük olduğu press hareketlerinde (mesela dumbell presste göğse yakın sıralarda) dirseğimde ağrı hissetmeye başladım. Bu sebeple bir süre bekleyip doktara gittim. O da sinir sıkışması dedi. Tabi sadece ağrıya göre değil de elimde oluşan his ve serçe parmağı kısmında oluşan hafif ağrılı uyuşukluk sebebiyle. Sırt üstü yat, kolunu yastık altına koyma ve dirseğine baskı yapma şeklinde tavsiyelerde bulundu. Ben her ne kadar dikkat etsemde belli ki yaptığım bazı hareketler gene bu rahatsızlığımı tetiklemeye başladı. Scott curl gibi hareketlerden kaçınsamda bir şekilde tetikleniyor. 2-3 gün önce gene başladı. Serçe parmağı uyuşması, hafiften dirsekte ağrı. Can sıkıcı oluyor ister istemez.

Tedaviye yönelik sadece nadirde olsa buz uyguluyorum. Onun dışında bir şey yapmıyorum.

Bende belki daha önceden biri bu rahatsızlığı tecrübe etmiştir ya da bilgisi vardır diye danışmak istedim. Doktorlara kalsa sporu bırak Rahatlatıcı hareketler olur, yapılmaması gereken hareketler olur, dikkat edilmesi gereken başka şeyler olur ya da tedaviye yönelik bir şeyler olur. Artık ne olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 25 Mayıs 2018; 3:50:29 >
  • Orhun kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun benim sağ dirseğimde var bir haftadır falan sürüyordu ama bugün ilk kez çok fena ağrıdı ve hareketleri yaparken çok acı çektim krem vs. kullansamda bir etkisi olmuyor bulursam çözüm haber veririm sizede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Şayet sabah kalktığında uyuşma, gün içinde elde değişik bir his, gene gün içinde serçe parmağı tarafında hafif ağrı ya da hafif ağrılı uyuşma varsa sinir sıkışması diyebiliriz.

Bir noktada hatam var ama bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

forumun yüce bodycilerine soruyorum sizce bu adam steroid mi

https://www.instagram.com/adam_gresty
    Baskın kol genetiği ve yağsız form. Bu durumda steroid olması şart denebilecek bir vücut değil. Görüldüğü üzere diğer bölgeleri eksik.

Fakat 28cm kolla steroid kullananları da gördük bu forumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Baskın kol genetiği ve yağsız form. Bu durumda steroid olması şart denebilecek bir vücut değil. Görüldüğü üzere diğer bölgeleri eksik.

Fakat 28cm kolla steroid kullananları da gördük bu forumda.

Alıntıları Göster
    foto atsana steroid kullanıp 28 cm kolu olanı ben görmedim. yapılan araştırmalara göre steroid alan biri çalışmasa bile belli bir seviye kas ekliyor her türlü büyük ihtimal sahtedir o
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    İlaç kullanıp bir halt olmayanların hepsinin ilaçı sahte. Zaten tehlikeli bir şey birde ucuzuna kaçıp tehlikeyi ikiye katlıyorlar ayrıca sonuçta yok. Diğeri tehlikeye giriyor fakat aldığı bir sonuç var.

Demek istediğim o değildi. Adam 28cm kolla küre girmiş. Konusu vardı yıllar evvel. 28cm kolla neyin kürüne girdin diye lince uğramıştı zaten. "Sen şimdi bu adamı görsen steroid kullanıyor diye düşünür müsün?" kabilinden söyledim yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Boreas The God

Merhabalar, vücut geliştirmede 7. Ayım, baya yakın geliyor bu konuya gelip kilo verip mi ağırlık çalışmak lazım yoksa ağırlık çalışarak mı kilo vermek lazım diye sorduğum.

Sizlere sormak istediğim bu vücut formunda siz olsaydınız ne yapardınız? 1,5 haftadır definasyondayım ölçü kaybetmedim veya farkına varmadım henüz, fakat karın bölgesinde güzel verim aldım, 4 pack ve oblikler aşırı keskin olmasada ortaya çıktı.

Definasyona devam mı etmeliyim yoksa clean bulka girip hacim mi kazanmalıyım emin değilim.

Not: Süper estetik vücut kıllarımı hoş görün
    Cevap gelmedi mesajımı uplayayım haftasonu biraz daha hareketli olur belki buralar

• Optimum whey kullanıyorum 3-4 gündür,daha şimdiden hafif bir ishal yaptı,vücümda biraz kaşıntı başladı ve sabah kalktığımda yüzümü yıkarken çok daha yağlı hissediyorum aynı zamanda ufak tefek sivilcelerde çıktı.Sizce bırakmalımıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 26 Mayıs 2018; 1:11:30 >
  •  ### DH Body Builders ###
  • Hayır bırakma bir kaç hafta sonra miden alışacaktır sorun kalmaz emin ol birde sütle içme

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    250 ml suyla kullanıyorum,ama daha 3-4 günden bu gibi belirtilerin oluşması endişelendirdi biraz beni,neyse kullanmaya devam o zaman..

• Hassas midelerde oluyor malesef ama alışırsınız

Steroid alıp çalışmazsan kas falan yapamazsın steroid alıp doğru beslenmezsen kas yapamazsın kim oturduğu yerden steroid alıp kas yaptım diyorsa yalandır

• bidüsün kullanıcısına yanıt
    Kanalı çok beğendim herşeyi çatır çatır söylemiş. Hem natural olanlara hem ilaçlılara ayrı ayrı tavsiye vermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Steroid alıp çalışmazsan kas falan yapamazsın steroid alıp doğru beslenmezsen kas yapamazsın kim oturduğu yerden steroid alıp kas yaptım diyorsa yalandır
    bilimsel araştırmalar var steroid alıp çalışan 20 ekliyorsa steroid almayan çalışan 3 ekliyorsa steroid alıp oturan 5 ekliyor
  • Steroid alıp yatan adam nasıl çalışmadan kas koyuyormuş orayı anlamadım. 2-3 YouTube videosundan görüp bilimsel araştırmalar var şöyle böyle diyorsunuz. Steroid dediğiniz tek bir ilaç mı? Bu denekler üzerinde hangi ilaçlar kullanılmış? Milyon tane farklı türev ilaç var. Bu deneklerin spor geçmişi ne durumda? 50 kilo ömründe spor ile uğraşmamış birinden mi bahsediyoruz yoksa atıyorum 1,70 boyunda 80 kilo %15 yağ oranında doğal limitine yakın bir adamdan mı bahsediyoruz. Kaç denek kullanılmış veya bu deneklerin bahsettiğim özellikleri birbiriyle aynı durumda mı? Sonsuza kadar uzatılabilir bu olasılık. Eğer ki hiç spor yapmamış zayıf birisi ağır bir küre girerse oturduğu yerden kas koyabilir, buna bile kesinlik sunulamaz ama mümkün. En az 3 yılını bu işe vermiş doğal limitine yakın bi adamı küre sokup köşede otutturursan kas koymayı geçtim kas kaybı bile yaşayabilir. Hiç bi ihtimal düşünülmeden nasıl bu kadar net şu kadar kas koyar denebilir aklım almıyor pek.

• 
Sayfa: önceki 22492250225122522253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.