Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Lyle mcdonald programını deneyen sonuç alan var mı arkadaşlar ?
    Ben uyguladım fakat açıkcası pek beğenmedim. Programın bu kadar kişiselleştirilebilir olması hoşuma gitmemişti. Lyle Mcdonald kendi forumunda "o kadar çok takılmayın yapın işte" kafasında. 2. upper body gününde incline ile pullup ı ilk sıraya çıkarabilirsiniz falan diyor. Aynı zamanda bir bacak gününde deadlift, diğerinde sldl yapabilirsiniz diyor. Dinlenme süreleri hipertrofi hareketleri için genelde 2dk, güç hareketleri içinse 3 dk. %90 ile çalışın diyor fakat %90 için 3 dk dinlenme süresi az gelmişti bana, özellikle squat için. Dediğim gibi bu kadar yoruma açık bırakılan programları sevmiyorum, sen yine de bir incele, belki beğenirsin.

Ayrıca programı en fazla 1.5-2 ay yapıp sonra başa dönmelisin. Lyle Mcdonald uyarıyor kesinlikle bu süreyi geçmeyin diye.
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Deadlift yerine yapabileceğim başka bir hareket varmı ?

• trivela67 kullanıcısına yanıt
    Tahmini 10 un üstünde 15 olabilir ama ölçtürmen lazım hocam

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Belkide adamın günahını alıyoruzdur bilemeyeceğim ama çevremde kuru kas olan herkes ile muhabbet ettiğimde mutlaka bir steroid kürü kullandıklarını söylüyorlar genelde yağ yakmak için diyorlar ama yerseniz artık

• Deadlift candır onsuz olmaz.

• Volkoff_007 kullanıcısına yanıt
    Bir yılda 60 Dan 92 ye çıktım hocam. Boy 1.84 yaş 19

• quote:

Orijinalden alıntı: Japonya

Bir yılda 60 Dan 92 ye çıktım hocam. Boy 1.84 yaş 19
    Baya iyi, yağ oranın kaç? Zaten ilk yıl her seyi optimum yapsan alacağın kas kütlesi 12-15 kilo maximum

Doğal vücut geliştirmede tabii ki

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Düzgün formda yapamayacağımı bildiğimden hiç girişmiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

Baya iyi, yağ oranın kaç? Zaten ilk yıl her seyi optimum yapsan alacağın kas kütlesi 12-15 kilo maximum

Doğal vücut geliştirmede tabii ki

Alıntıları Göster
    Makine de 13 gösteriyor. Karnım düz

• Lentus kullanıcısına yanıt
    Hocam haklsın da yine de yazdım. Dün shakerı yıkamadan yattım sabah baktım hiç koku yok shakerda normalde çok kötü kokar ama bunda gram koku yok bildiğin çikolata kokuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felurian

Selam Dostlar

Önerebileceğiniz full body programları varmı acaba ?
    Deadliftsiz ve hatta squatsız full body programı varsa bende aramaktayım

• Merhabalar, vücut geliştirmede 7. Ayım, baya yakın geliyor bu konuya gelip kilo verip mi ağırlık çalışmak lazım yoksa ağırlık çalışarak mı kilo vermek lazım diye sorduğum.

Sizlere sormak istediğim bu vücut formunda siz olsaydınız ne yapardınız? 1,5 haftadır definasyondayım ölçü kaybetmedim veya farkına varmadım henüz, fakat karın bölgesinde güzel verim aldım, 4 pack ve oblikler aşırı keskin olmasada ortaya çıktı.

Definasyona devam mı etmeliyim yoksa clean bulka girip hacim mi kazanmalıyım emin değilim.

### DH Body Builders ###

Not: Süper estetik vücut kıllarımı hoş görün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boreas The God -- 23 Mayıs 2018; 22:2:41 >
  • Bari başlamışken 1 1.5 ay yapta girmiş olduğuna değsin sonra devam edersin. Böyle olmazki 1.5 hafta definasyon yapıyım 1 ay bulk yapıyım sonra yok ya definasyon yapıyım. Hedefleriniz olsun ona göre ilerleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Bari başlamışken 1 1.5 ay yapta girmiş olduğuna değsin sonra devam edersin. Böyle olmazki 1.5 hafta definasyon yapıyım 1 ay bulk yapıyım sonra yok ya definasyon yapıyım. Hedefleriniz olsun ona göre ilerleyin.
    Hocam fikir almak için yazdım zaten. Minimum 1 ay yapacağım ama kendime keskin bir zaman veya kilo sınırı koymadım. Hani aynada ne zaman kendimden kuruluk anlamında tatmin olurum o zaman bırakırım.

• forumun yüce bodycilerine soruyorum sizce bu adam steroid mi

https://www.instagram.com/adam_gresty
  • Bulk'a gireceksen definasyon yapmak neden ? emeğine yazık olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jezxy

http://finans.mynet.com/haber/detay/finans/beyaz-ette-buyuk-kriz-20-gunluk-tavuk-kaldi/165059/

Arkadaşlar Zam Geliyor Heralde ...
    Hayatı yalan bunların da, bir ara hatırlarsanız yalan dolan bahanelerle yumurta fiyatları bir anda iki katına çıktı baktılar yemedi belki bir hafta olmadan fiyatlar eski seviyeye düştü. Herkes birilerini dudukleme peşinde

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

forumun yüce bodycilerine soruyorum sizce bu adam steroid mi

https://www.instagram.com/adam_gresty
    %100 adamın kollar damar olmuş tamamen insana benzemiyor
  • 
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.