Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hala gogus sırt super set mi devam ediyorsun?

Benim 2 ay falan oldu. Bench pressde verimli olmuyor yani agirlik arttiramiyorum benchden sonra baska bir hareket daha yaptigim icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 ay oldu birakali ben tek bolge yapiyorum artik

Agirlik artmak zorunda degilde neyse girmicem orlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Killer_Elite kullanıcısına yanıt
    Sadece tek mi :) biceps triceps de mi eklemiyorsun

• Gogus

Sirt

Omuz

Kol seklinde kolum kotu olsa dedigini yapardim buyuk ihtimal haftada 2 kol olurdu boylece. Bacak yapmiyorum zaten gereksiz bana gore 4 gunluk gidiyorum spora

• elhamdülillah bacak gereksiz diyenleri, ağırlık arttırmak zorunlu değil diyenleri de gördük:D

• Arkadaşlar natural olarak güçlü ve düzgün bir fiziğe ulaşmak istiyorsanız bu başlığı okumayın çünkü tüm yanlışlar doğru tüm doğrular ise yanlış olarak lanse ediliyor:D. I cant handle this much broscience

• Arkadaşlar kaçırmışım, bu shredded brother'ın bazı videoları 1 milyon 1.5 milyon 2.5 milyon falan izlenmiş. hile mi yaptılar yoksa bir anda 1 - 2 milyon kişi body building'e mi başladı türkiye'de?

bu tarz amaçsız bir video neden 2.8 milyon izlenir anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Arkadaşlar kaçırmışım, bu shredded brother'ın bazı videoları 1 milyon 1.5 milyon 2.5 milyon falan izlenmiş. hile mi yaptılar yoksa bir anda 1 - 2 milyon kişi body building'e mi başladı türkiye'de?

Bu video baya tuttu . Hatta çok büüyk Türk youtuberlarda bunlardan özenip videolar çekti . İzleyenlerin büyük çoğunluğu vg ile alakasız kişiler . Yorumlara bakarsan hep veletler var zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nehoo

quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

Arkadaşlar kaçırmışım, bu shredded brother'ın bazı videoları 1 milyon 1.5 milyon 2.5 milyon falan izlenmiş. hile mi yaptılar yoksa bir anda 1 - 2 milyon kişi body building'e mi başladı türkiye'de?

Bu video baya tuttu . Hatta çok büüyk Türk youtuberlarda bunlardan özenip videolar çekti . İzleyenlerin büyük çoğunluğu vg ile alakasız kişiler . Yorumlara bakarsan hep veletler var zaten :)

Türkiye harbiden çok boş bir ülke. Sırf video'da ''CHALLENGE'' geçiyor diye milyon tık alabiliyor. video'da da challenge'ı yanlış yazmışlar :D

ağlamama challenge gülmeme challenge yok bilmem ne challenge kaynıma kaydım challenge bunlar hep tutuyor TR'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN -- 27 Mayıs 2017; 20:56:19 >
  • Enes Batur hala ergen allahtan, oda VG ile ilgilense vay halimize...
    2. Bulkacademmy olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarjedi

Enes Batur hala ergen allahtan, oda VG ile ilgilense vay halimize...
    2. Bulkacademmy olur

yav şu bulkacademy burdaki yorumları okusa intihar eder heralde

• -Karbonsayılarına göre şekerler,
    -aminoasitler
    -vitaminler
    -proteinler ve enzimler
    -Kolesterol ve diğer organik bileşikler
    -enzimler

Bu konular, biyokimya-1'i oluşturan bölümler.
    Sadece VG ile ilgilenen ve biyokimya sınavına girse eminim 60-70 alabilecek insanlar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: philosopher's stonee

Arkadaşlar natural olarak güçlü ve düzgün bir fiziğe ulaşmak istiyorsanız bu başlığı okumayın çünkü tüm yanlışlar doğru tüm doğrular ise yanlış olarak lanse ediliyor:D. I cant handle this much broscience

hadi yawrum hadi burdada terbiyesizlik yapma cucumber.jpeg
  • quote:

Orijinalden alıntı: CONQUER.

quote:

Orijinalden alıntı: philosopher's stonee

Arkadaşlar natural olarak güçlü ve düzgün bir fiziğe ulaşmak istiyorsanız bu başlığı okumayın çünkü tüm yanlışlar doğru tüm doğrular ise yanlış olarak lanse ediliyor:D. I cant handle this much broscience

hadi yawrum hadi burdada terbiyesizlik yapma cucumber.jpeg

banlatmadık kicklettik biz sizi orda

• Nehoo kullanıcısına yanıt
    Bazı videolarda yorumlara kapattırmış zaten

• bacak gereksiz
  •  ### DH Body Builders ###

Chicken Leg'siniz
  • haklısın da çok büyük bacakta kot pantolonunda rahat olmuyor,heryerde de eşofman tarzı giyilmez ki.pantolon zaten çok sıkı olup rahatsız olmasın diye hafif bol alıyoruz,bir de bacaklar hayvan kadar olursa çarşaf gibi pantolon giymemiz lazım.
  • yigitcan1990 kullanıcısına yanıt
    Bacak sığabilecek kadar büyük alınca paçalarda ona orantılı olarak ispanyol paça gibi duruyor.

Henüz öyle bir konuma gelemedim ben, bacaklar farketti ama beden büyütmedim.

Chicken Upper, Chichken Lowerız henüz.
  • Ben Arnold'un bacak büyüklüğünü gördüm 72cm ile ama o şekilde kot pantolon giyemiyordum.Hatta kışın kar yağdı,kot pantolonu çıkardım valizden(cok fazla kot pantolon giymediğim için valizde duruyorlardı :D )giremedim pantolona,dışarıda 15cm kar varken eşofmanla gittim 2 gün boyunca spora,Allah tan kar eridi 2günde..Sonra bilerek bacak çalışmayı bıraktım diyete girdiğimde biraz rahatladım bacaklar küçüldükten sonra :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan1990 -- 28 Mayıs 2017; 1:59:50 >
  • 
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.