Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2112. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21102111211221132114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ramazan bitene kadar youtube'a girmeme kararı aldım o videolar ne öyle aman aman

Nihat hatipoğluyla hayırlı buildingler
  • Bu bölüme ne çok troll geliyor ya :D
  • selamlar arkadaşlar, nasılsınız? uzun zaman geçmiş.

halen etrafta diet miet bakan varsa bıraksın, 5 sene evvel açtığım konu hala yaygınmış kontrol ettiğim kadarıyla. IF'ye devam ediniz.
  • Cok fazla soru geldi oruclukyken nasil spor yapariz gelisebilirmiyiz nasil olur bilmemne gibi orucla bu spor olmaz hadi kardesim allah kabul etsin bekleme yapma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Killer_Elite kullanıcısına yanıt
    Aynen sizin orucunuz, ruhunuzu terbiye şekliniz bu spor zaten.. onlar 1 ay nefislerine hakim oluyor sen 12 ay..
  • Deadlift şeytan işi diyola

bkz: ölü kaldırılmaz defnedilir!1!1!!1
  • Bos bos konusmayin bi ise yarayin

• quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

Bos bos konusmayin bi ise yarayin

thanks brofessor..
  • Arkadaslar ben evde yapiyorum onun icin iftardan hemen önce veya sonra yapabilirim. Iftardan 1 saat önce yapayim dedim triceps göğüs calisacagim ve az tekrar calistigim icin zaten cok yorulmuyorum. İman gücünden midir nedir bastığım agirlikliklar baya artti

• Bu yaşıma kadar hep tuttum bu sene tutmuyorum sıkıntı olur mu sizce?

• İftardan önce iyidir bende öyle gidiyorum gayet güzel şu an. Baya iyide pump yakalıyorum sonra hemen iftar orucuda bcaa ile açıyoruz mis

• Killer seni daha ruh hastalıkları hastanesine kaldırmadılar mı. Bu sporu yapabilirsin biz de yapıyoruz da kendini fasulyeden sayman insanları aşağılaman ezikliğinden kaynaklanıyor bunu bilesin.
  • quote:

Cok fazla soru geldi oruclukyken nasil spor yapariz gelisebilirmiyiz nasil olur bilmemne gibi orucla bu spor olmaz hadi kardesim allah kabul etsin bekleme yapma

hocam metin hocanın goruslerini paylasırmısınız bu konu hakkında...

Biraz ara verdim biri demiş öldü
    Şimdi de yazıyor kral eve döndü

-METİN KOCABAŞ@MtnK34
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Aynen zaten bu sene hava soguk su kaybi da pek olmuyor. If ile ac karnina baya spor yapan var. Ben iki gundur yaptim hicbir sıkıntı olmadi hatta bugün iftari 30 dk gec acayim mi diye bile düşündüm

bacak veya sirtta denemedim onlar biraz daha kondisyon istedigi icin onlar da sikinti cikabilir ancak az tekrar yüksek agirlikla yapinca bisey olacagini sanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 29 Mayıs 2017; 23:1:7 >
  • Açken benim genel enerji seviyem genellikle artıyor fakat bunu düşük tekrar-yüksek ağırlık denememiştim hiç.
  • Hocam squatla 10-15 tekrar yaparsaniz veya barfiks cekmeye kalkarsanız biraz sıkıntılı olabilir çünkü yüksek kondisyon istiyor o hareketler. Ancak bench press te yüksek tekrar da yapilabilir bence. Düşük tekrar agir kiloda hic bir sıkıntı çıkmıyor çünkü direkt glikojen deposundan değil kreatin fosfat ile atp kullanılıyor. Ben 1 saat önce yaparak iftardan önceki vakti de degerlendirmis oluyorum zaman da gecmis oluyor. Ben bu aralar evdeyim ve bu sene hava soğuk o açıdan susuzluk olmuyor bu da olumlu bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 29 Mayıs 2017; 23:39:40 >
  • -K@- kullanıcısına yanıt
    Siskomusun zayifmisin hangisi

• quote:

En azından IQsu seninki gibi 2haneli değil gibi

• Bak ufaksin yas olarakta seni bu yasta hayata kusturmek istemiyorum ama sen burda soru cozdurmeye calisirken ben tam bursla hukuk fakultesine girmistim su andada 3. Sinifi kayipsiz bitiriyorum sen parabolu anlamaya calisirken ben gorsen beyninin akacagi grafikleri analiz edip bitcoinde para kazaniyordum biraderim bunlari iq olcutu diye soylemiyorum bil istedim belki vitaminsiz arkadasin soylememistir ondan soyluyorum. Senden ustun olmadigim herhangi bi konu yok sen hic kafani yorma boyle seylere.Anliyorum burlarda yenisin bana laf atmanin begeni getirdigini farkettin hemen velet gibi bi heycanla kendinde pastadan pay alip biraz mutlu olmak istiyosun o yuzden cokta ellemiyorum. Olayi birazda spora getirirsek malum konumuz dh bodybuilders ben bu sekilde yapiyorum bu sporu bilimle falan isim yok 3 yili az asan bi surede gayet iyi bi vucut yaptim bilen biliyor onerilerimi duymak istemeyen basar engeli devam eder hadi yallah ingilizce makale okuyun biraz agirlik arttirin ne biliyim bacak calisin

• quote:

İyi bir eğitim almış üst düzey bir devlet memuruyum. Senin gibi hayatı boş olup sadece spora tutuna biri değilim. omuz 134 biceps 43 kısaca sen git baban gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 21102111211221132114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.