Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2072. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Testonun MG'ını azalt hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de omuz ve göğsümde var baya .. Nasil gecer bi fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 30 Mart 2017; 8:12:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Sırtım sürekli sivilce içinde ve büyük sivilceler. Neden geçmiyor bunlar beyler kendimi kürlü hissediyorum.

ne kadar protein tüketiyorsun yağ oranın nasıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elevator

1) allpro programında 7 hareket var ve 4 set yapılmalı diyor ama bir yandan da jason blaha şöyle yapılmalı demiş

Squats: warm-up, warm-up, work-set, work-set
    Bench Press: warm-up, warm-up, work-set, work-set
    Bent Over Row: warm-up, warm-up, work-set, work-set
    Over Head Press: work-set, work-set
    Stiff Legged Deadlifts: work-set, work-set
    Curls: work-set, work-set
    Calf Raises: work-set, work-set

yani toplamda 7x2 = 14 set mi yapıyoruz?

2) özellikle bunu bilen cevaplasın lütfen. bazı programlarda ağırlık olarak 2.5 kilo (barbell'in her iki tarafına da 1.25 kilo yani) eklenmeli diyor ama salonda en düşük plaka 2.5 kilo ve plaka getirmeye de izin yok. napmalı? her seferinde 5 kilo arttırarak olur mu bu stronglifts veya icf gibi programlar?

imkani yok 5kg artirilmaz, birkac hafta sonra 2.5kg artirmak bile zulum oluyor.

tekrar sayisi ile tolere edilebilecegini dusunmuyorum ben yapilir tabi ama uygulanan sey stronglift olmaz

• 1.74 63 kiloyum yag oranim 8 9 civari Sizce kilo almak icin zeytinyagi tuketmeli miyim?Ve gunun hangi zamanlari ne kadar tüketmem dogru?Yurtta kaldigim icin imkanlarim kisitli boyle seyler arıyorum dolayisiyla..Yani bulgur makarna pilav yapip yiyemiyorum hergun bulgur ciksa keske yurtta

• Nehoo kullanıcısına yanıt
    İlk defa böyle bir sebep duyuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blaize kullanıcısına yanıt

• ironimperor İ kullanıcısına yanıt
    Kalori saymayı bıraktım herşey göz kararı ama yağa özellikle dikkat ediyorum yinede geçmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Sırtım sürekli sivilce içinde ve büyük sivilceler. Neden geçmiyor bunlar beyler kendimi kürlü hissediyorum.

Benim de ayni sekilde. Iifym yapiyorum diye cikolata falan da takmadan yiyordum ama kalitesiz yag iceren seyleri kestim bakalim etkisi olur umarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bestanden kullanıcısına yanıt
    şekerli bişey yiyim direk yüzümde falan cıkıyor. benim de sırt dolu kocaman sivilceler var. günlük 3lt+ su içiyorum. bir kutu deve dikeni kapsülde bitirdim. bişey değişmedi. çözüm bulan varsa lütfen söylesin.
  • Benim omuz ve gogusde var baya ,yazin Roccatune dusunuyorum ben yuzdeki sivilce izlerini geciriyo mu bilen var mi?Ve sporla beraber gider mi sizce? Arkadas kullanmış iyi gelmis sadece dudak kurulugu yapmış onu da nemlendirici ile geçirmiş.

Biliyorum arkadas kullanmış iyi gelmis cok komik bi cumle bi de ilk 19kyı alan bi saglik bolumunde okuyorum yuh bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 30 Mart 2017; 18:12:6 >
  • "Zyzz was small" pfff

### DH Body Builders ###

• AlbiSnickers kullanıcısına yanıt
    Omuz ve gogusteki sivilce icin bence hic kullanmayin. yan etkisi cok fazla bi ilac.dudakta kuruluk, yuzde keperme gorunen yan etkileri bi de gorunmeyenleri var bunun

• quote:

Orijinalden alıntı: ako07

Omuz ve gogusteki sivilce icin bence hic kullanmayin. yan etkisi cok fazla bi ilac.dudakta kuruluk, yuzde keperme gorunen yan etkileri bi de gorunmeyenleri var bunun

Gorsen böyle demessin Ayrıca yuzumde de gecen sene ve bu sene baya cikti gecti ama izleri hep kaldi o yuzden de kullanmak istiyorum geçiriyorsa.Anneme protein tozu almama izin vermezeen roccatune kullanirim demistim oyle izin vermisti toz almama simdi ne dicem bakalım Yas 20 hala karisiyo her seyime allahtan yurtta kalıyorum

• Beyler 2-3 aydir omuz icin dumbbell pres giriyorum sizce bunu overhead pressle degistirmeli miyim ? Ohpde isin icine ust gogus de girdigi icin omuzlarin hacim almasinda dumbbel press kadar yardimci olmaz algisi var bende ama bilemedim

Tek press bir yana acis bir de arka omuz giriyorum ama haftada iki defa calisiyor her bolge. Omuzlarim dar hacim lazim, gogus de adam akilli sismiyor zaten iyice umutsuzlanmaya basladim bu sporda

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbiSnickers

Benim omuz ve gogusde var baya ,yazin Roccatune dusunuyorum ben yuzdeki sivilce izlerini geciriyo mu bilen var mi?Ve sporla beraber gider mi sizce? Arkadas kullanmış iyi gelmis sadece dudak kurulugu yapmış onu da nemlendirici ile geçirmiş.

Biliyorum arkadas kullanmış iyi gelmis cok komik bi cumle bi de ilk 19kyı alan bi saglik bolumunde okuyorum yuh bana

e roaccutane için özellikle yazın kullanmayın demiyorlar mı
    Roaccutane izleri gecirmez.onun icin ayri bi tedavi uygulamaniz gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Pacino

Beyler 2-3 aydir omuz icin dumbbell pres giriyorum sizce bunu overhead pressle degistirmeli miyim ? Ohpde isin icine ust gogus de girdigi icin omuzlarin hacim almasinda dumbbel press kadar yardimci olmaz algisi var bende ama bilemedim

Tek press bir yana acis bir de arka omuz giriyorum ama haftada iki defa calisiyor her bolge. Omuzlarim dar hacim lazim, gogus de adam akilli sismiyor zaten iyice umutsuzlanmaya basladim bu sporda

smitch makinesindede omuz girin, 2-3 ayda ne olcak dostum zaten 1 ayda spora alısıyor anca vucut, birde bu ülkede salonlarda o kadar profesyonel yapılmıyor bu spor herkes kafasına göre çalısıyor valla çogu yerde makineler bile eski benim gittiğim yerdede öyle :D

şunu diyim sana tek hacim içim agır ama set tekrar sayısını az yapabilirsin ya agır girmen lazım, biraz zorlaman lazım ama 2*3 ayda bişey bekleme ya o kadar kolay değil bu en az 1,5 2 yıl lazım iyice kasların büyümesi için belli olması için düzgün çalısarak benim omuzlarda geniş genetikten ben omuz için 5-6 hareket yapıyorum sadece zaten fazla hareket yok o kadar gögüste öyle 5-6 hareket hepsi böyle genelde zaten fazlası iyi değil ama agır gir biraz çok zorlamada düzenli çalıs olur yani

bende 6 ay oldu omuzlar belli gögüsler de belli sayılır yani kas kazandıgı belli kolllarda büyüme belli ama bicaps kası daha cıkaramadım net şekilde daha dısardan gören fitness yapıyor demez daha kıyafetle yol uzun yani :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 31 Mart 2017; 0:30:56 >
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    Eğer daha önce ohp yapmadıysan direk dambılla girdiysen en az bir 4 5 ay ohp yapki form otursun sonra dambıla girersin.

ben 30 oldum evlendim halen karışıyo.şimdiden tavrını koy annene.

ben 94 kgye kadar çıktım bana zayıfsın diyordu.öncesinde de 40 kg kadar aldım yine zayıfsın diyordu.tek demediği zaman 55 kg olduğum zamandı.çok mantık arama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 31 Mart 2017; 8:39:42 >
  • 
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.