Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2071. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.810
Cevap
292
Favori
1.524.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20692070207120722073
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Yağsız kol mu? Kadapmısınız oğlum

Abi bana ordan bi 40 cm kol yağsız olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afka9

Hocam bu islerle yeni yeni ilgilendigin belli 45 cm yagsiz kol asiri büyük gözükür. lazar angelov un belki 47 cm falandır bilmiyorum da instagram da adama sor istersen 39 cm den fazla olacagini sanmam

Savas hocanin 53 cm mi neydi ,lazarin 60a yakin vardir

• Savas cebeci nin yag orani %10-12 dir,lazar ın %4-5. Senin mantığınla kai greene nin kolu da 80 cm dir ancak öyle bişey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 28 Mart 2017; 22:43:58 >
  • lazarda 60cm kol olsun deadlift ile curlu ayni agirlikta yapar :)

60cm define kolu bu dunyadaki hicbir steroid ve calisma disiplini yaptiramaz.

• Yanlış hatırlamıyorsam , Avrupa'da 50 cm' i ilk geçen kol Arnold'da idi .

• Feci

• Alın size kol , kaç cm siz ölçün Kol ölçüsüne falan fazla takılmayın sporunuzu yapın arkadaşlar

• https://www.youtube.com/watch?v=viAOy5-9wfI&t=14s
    fitness motivasyon arttırma efsane adamlar varya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayajeak -- 29 Mart 2017; 0:13:16 >
  • Daha kac masum cocugu kandirdi shoplu kollariyla Allah bilir

• dogangoxel kullanıcısına yanıt
    Synthol forever

• 60 bilmem de dallas mc carver in kolları 59cmydi.
    https://www.youtube.com/watch?v=5kyKbFwkc0s

roelly winklaarın ise 24 inch yani 61cm kolları,zaten mr olympiadaki en büyük kollar roelly winklaarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 29 Mart 2017; 13:3:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitcan19901

60 bilmem de dallas mc carver in kolları 59cmydi.
    https://www.youtube.com/watch?v=5kyKbFwkc0s

roelly winklaarın ise 24 inch yani 61cm kolları,zaten mr olympiadaki en büyük kollar roelly winklaarda.

kolun her zaman buyugu iyidir derim ama bir noktadan sonrasi estetigi azaltiyor bence. Yapaylik algisi cok guclu derecede uyaniyor.

En iyi fizik arnold du bence, full shredded define fizikler bile o kadar guzel durmuyor misal zyzz, jeff falan o kadar harika gelmiyorlar bana.

Bu yuzden omuz, tric ve bel cok guzel ucgen iluzyonu yaratsin kalani kotu bile olsa kusur belli olmuyor.

• Fizik anlayışı kişiye göre değişiyor bana mesela big ramy inanılmaz geliyor.

En estetik olarak da calum von moger.Benzer çok adam var da bunun boyuna göre gelişimi efsane.
  • Bana göre arnold genetik üstü biri cidden çok iyi, onun gibi zor genetik gelir

• Sırtım sürekli sivilce içinde ve büyük sivilceler. Neden geçmiyor bunlar beyler kendimi kürlü hissediyorum.
  • 1) allpro programında 7 hareket var ve 4 set yapılmalı diyor ama bir yandan da jason blaha şöyle yapılmalı demiş

Squats: warm-up, warm-up, work-set, work-set
    Bench Press: warm-up, warm-up, work-set, work-set
    Bent Over Row: warm-up, warm-up, work-set, work-set
    Over Head Press: work-set, work-set
    Stiff Legged Deadlifts: work-set, work-set
    Curls: work-set, work-set
    Calf Raises: work-set, work-set

yani toplamda 7x2 = 14 set mi yapıyoruz?

2) özellikle bunu bilen cevaplasın lütfen. bazı programlarda ağırlık olarak 2.5 kilo (barbell'in her iki tarafına da 1.25 kilo yani) eklenmeli diyor ama salonda en düşük plaka 2.5 kilo ve plaka getirmeye de izin yok. napmalı? her seferinde 5 kilo arttırarak olur mu bu stronglifts veya icf gibi programlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elevator -- 29 Mart 2017; 23:46:9 >
  • @Elevator
    Hocam ilk soru hakkında bilgim yok ama 5 kg arttırman 5x5 te sadece Deadliftte geçerli diğer hareketlerde çok zorlanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Sırtım sürekli sivilce içinde ve büyük sivilceler. Neden geçmiyor bunlar beyler kendimi kürlü hissediyorum.

Bende de var .

Geçen spor salonun da biri yanıma geldi , 'çok fazla cinsel birleşim mi yaşıyosun , sırtında çok sivilce var' dedi yooo dedim güldü gitti :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Nehoo

quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Sırtım sürekli sivilce içinde ve büyük sivilceler. Neden geçmiyor bunlar beyler kendimi kürlü hissediyorum.

Bende de var .

Geçen spor salonun da biri yanıma geldi , 'çok fazla cinsel birleşim mi yaşıyosun , sırtında çok sivilce var' dedi yooo dedim güldü gitti :D

O ne sacma soru tarzi ya bana oyle dese biri anana sor derim net

• 
Sayfa: önceki 20692070207120722073
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.