Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (2070. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.524.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20682069207020712072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdi bisey dicem bana ucan tekme atmak isticeksiniz

Lineer agirlik arttirma falan filan bunlarda dogruluk payi olsada sart degil sen bu hafta 50 kg kaldiriyosan haftaya bisekilde tekrar-agirlik-set bilmemne arttirmasanda olur tabi bu dedigim artik 2.5 3 yili devirmen gerekirki. Ben 30/30 dumbell press yapiyorum omuza herseyi dogru yapsam yine gelismeyecek o kilo ya sakatlanirim ya baska bisey olur ben 85 kgyim hayatim boyunca gordugum en yuksek bench kilosu 80 kg ha tabi hic 1RM agirlik denemedim. Genel olarak gucsuz biriyim zaten kisiden kisiye degisir bu agirlik mevzusu. 4-5 aydir ayni kilolarlayim ama gelistigimi bariz olarak goruyorum aynada hani nerde bilim berde progresive overload falan filan

Ama yaptigim antremanlarin hepsinde ne calisicaksam o bolgeyi paramparca ettim hic biseyle sinirlamadim kendimi.

Bu kendinizi kaliplara sokmayi birakin bence yemek yiyin hayvan gibi antreman yapin ve uyuyun. Gerisi herturlu ayni kapiya cikiyor.

Not: bu ufak tekrarlardanda en kisa surede vazgecin soyle dusun ben misal veriyorum 6x12 incline dumbel bench press yapiyorum 72 kez o kasi o lifleri calistiriyorum sen 5x5 5x6 biseyler yapiyosun 30 tekrar falan istedigi kadar agir olsun ne anlicak kas o isten guclenir heralde tam ne olur bilmiyorum ama o istedigin goruntuyu vermeyecegi kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    Baran cok temiz yapiyor isini. Ne bir tartismanin icinde bulabilirsin ne bi pisligin icinde sadece isini yapiyor en iyi sekilde

6 week shredded videolarindan beri izliyorum adam hem bi icerik uretmeye hemde biseyler ogretmeye calisiyor takdir etmek lazim izletiyor kendini

• Fukoksantin Hakkında bilgisi olan var mı?

Zayıflamak için baya etkili görünüyor ve bulunan herhangi bir yan etkiside yok. Dnp clen gibi ilaçlara kıyasla baya mantıklı duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarjedi

under armour markası var, yeni sanırım Türkiye'de.
    Fiyatları çok yüksek ve ekşi sözlükte falan hiç değinilmemiş...
    500tl'ye günlük spor ayakkabısı mı olur. Bu normalmiş gibi çok memnun kalanların yorumları var.

Nasıl bir ülke bu ya. mıçayım akıllarına bu insanların.

Under Armour , Stephen Curry'e sponsor olduktan sonra patladı , büyük kazanç etti , sonrada fiyatları uçuklaştırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nehoo -- 28 Mart 2017; 8:7:12 >
  • Killer_Elite kullanıcısına yanıt
    sen 80 kg mi bench yapıyorsun.o kollarla sırf o kollarla 100 den aşağı olmaması gerekir.ama omuz gücünü beğendim.
  • Arkadaşlar cumadan beri yemeklerde hindistan cevizi yağı kullanıyorum tavsiye ederim. Hem müthiş bir lezzet katıyor hemde baya bir performans arttırıyor.

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Bende kullanıyorum hocam çok pahalı, tek ucuz Migros'taki oda 26 TL.

• Arkadaslar tavuğun yanında ne yiyorsunuz makarna mı pilav mı? Artık şu yemek hazırlama işinden bıktığım için beslenmemin beni engellediğini farkettim, yeteri kadar beslenemiyorum. Günlük bir program oluşturmayı hiç düşünmedim göz kararı fazla fazla yiyordum eskiden ama şu anda olmuyor. Yaklaşık 3.000 kalorilik beslenme programı lazım bana, 300 kalori civarını gainerdan alıyorum yeni başladım.

Haftalık yemek yapıyor musunuz? Yapıyorsanız yönteminizi paylaşır mısınız?
  • Blaize kullanıcısına yanıt
    N11 den 1 kilosunu 60 tlye almıştım normalde 300 gramı 30 t falan olması lazım

• Cinderella Man C kullanıcısına yanıt
    Bulgur pilavı,tavuk yoğurt yiyiyorum baya iyi oluyor

• Cinderella Man C kullanıcısına yanıt
    Kalori eksiğin varsa kapatmanın en kolay yolu kuruyemiş, fıstık ezmesi, süt. 2 avuç kuruyemiş 500 kalori, fıstık ezmesi keza öyle, süt aynı şekilde 2 bardak içsen iyi kalori geliyor. Bu şekilde kalan açığını kapatabilirsin.
  • Agirsaglam furkan pumpun gereksizligini zaten curl yapmayarak kanitladiAdam curl yapmayarak 50 cme yakin yagsiz kol yapti

• AlbiSnickers kullanıcısına yanıt
    50 cm yagsiz kol ne demek hocam kollari soğuk 37 38 cm falandir ama yag orani yüzde 8 civaridir

• quote:

Orijinalden alıntı: afka9

50 cm yagsiz kol ne demek hocam kollari soğuk 37 38 cm falandir ama yag orani yüzde 8 civaridir

37 38 derken Dalga geçiyosun herhalde.En az 45 cm kolu var

• quote:

Orijinalden alıntı: Mekanikizm

Kalori eksiğin varsa kapatmanın en kolay yolu kuruyemiş, fıstık ezmesi, süt. 2 avuç kuruyemiş 500 kalori, fıstık ezmesi keza öyle, süt aynı şekilde 2 bardak içsen iyi kalori geliyor. Bu şekilde kalan açığını kapatabilirsin.

zaten 300 kalori civarı gainer'dan geliyor. Her gün ballı fıstık ezmeli sandviç yemeye çalışıyorum bir tane, muzdu süttü derken bayağı oluyor doğru. Bazı günler kaynıyor ama okul varken bu düzeni korumak zor oluyor. Bir de yatmadan önce yoğurda bebe bisküvisi katıp yiyorum.
    Hocam bu islerle yeni yeni ilgilendigin belli 45 cm yagsiz kol asiri büyük gözükür. lazar angelov un belki 47 cm falandır bilmiyorum da instagram da adama sor istersen 39 cm den fazla olacagini sanmam

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbiSnickers

Agirsaglam furkan pumpun gereksizligini zaten curl yapmayarak kanitladiAdam curl yapmayarak 50 cme yakin yagsiz kol yapti

### DH Body Builders ###

• O kollari 50 cm yapmasi için en az 1 ay daha calismasi gerekiyor

Photosop'a

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ne 45 i . En az 55

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nehoo -- 28 Mart 2017; 21:57:43 >
  • Yağsız kol mu? Kadapmısınız oğlum

• 
Sayfa: önceki 20682069207020712072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.