Şimdi Ara

### DH Body Builders ### (1414. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.809
Cevap
291
Favori
1.525.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: montevo

kullandım.ama sırf toz ürün olduğu için aldım.hazırlaması kolay diye aminofull etkisini gözle görmüştüm.ancak şuan kullanmam.sürekli kullandığım bi ilaç ile bu aminolard abulunan bi aminoasid etkileşime giriyor.sıkıntıya gerek yok.olsun yarışmada 2. olayım

hocam cahilliğimi mazur görün aminofull etkisi nedir birde kendim alacağım için fiyatı beni etkiler yani aldığıma değer mi etkisini görürmüyüm kas ve kuvvet açısından
  • Siz bilirsiniz. Tadıda güzel ürün, kutu bittiğinde kendinizde ne geliştiğini anlayacağınızı zannetmiyorum. Boşuna para vermeyin. O parayı gidin kendiniz için başka şeylerde harcayın. Dediğim yöntem sizin kısmen aradığınız birşey. Extraya lüzum yok.
  •  ### DH Body Builders ###
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

Siz bilirsiniz. Tadıda güzel ürün, kutu bittiğinde kendinizde ne geliştiğini anlayacağınızı zannetmiyorum. Boşuna para vermeyin. O parayı gidin kendiniz için başka şeylerde harcayın. Dediğim yöntem sizin kısmen aradığınız birşey. Extraya lüzum yok.

teşekkür ediyorum hocam ona vereceğim parayı yemeğe yatırsam bi yerde daha karlı çıkarım herhalde(bide hocam buara sevgilim yok o öneriyi oyüzden pas geçtim)
  • creatine monohydrate aldım 500 gr dymatize 100% sadece monohydrate var içinde tam istediğim gibi fiyatta 50 tl.. 500 gr göre süper!
    yanında dymatize yeni formüllü whey de aldım 150 tl de o yine fiyat iyi..

şimdi arkadaşın dediği gibi creatine çay kaşığı spor öncesi alıyorum.
    whey ise spor sonrası bir ölçek..

doğru mudur?
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Ben tartıyla denedim çay değil tatlı kaşığı 5 gr yapıyor biraz dolu dolu olucak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halfmoon37 kullanıcısına yanıt
    ok sağol bilgi için.. tatlı kaşığı bulayım...

birde sabah sabah whey içmek gerekli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 8 Ağustos 2014; 19:40:11 >
  • Bunca zamanlık dost dediğim, zamanında yediğimiz içtiğimiz yürüdüğümüz yollar aynı olan kişiyi salona girmeden önce yeni işi hayırlı olsun demek için gittim gördüm, bir sevindi bir sevindi görüşmüyorduk bayağıdır. Ama antrenman sonrası bir mesaj geldi, manitası varmış bana söylememişti, görmüşte bizi birlikte olaylar olaylar olmuş. Benim için çok zor söylemesi ama görüşmeyelim diye mesaj aldım. Lan bari ara telefon et böyle böyle, mesaj ne lan. Kib yazmış birde püh dedim bari onu uzun yazaydın. Yeri burası değil belki beylerde hep vg hep vg olmuyor işte. Böyle silleler yiyoruz olur olmadık. Şimdi şuraya yazsam roman olur, o yüzden yeterli bu kadar şişirmeyelim kafanızı.

Bacak günü çok verimliydi bugün, 15 set squat, her set drop set Leg curl, Leg pres ve Lunge Seated Calf Raise ve Calf Press'de tuz biber oldu. Üstüne de 5 km yol yürüyünce uu yarına yatalağız artık.
  • Omuzu sakatladım doktor ilaç,jel felan verdi 1-2 hafta üst vucudu çalışamayacağım,haftada 3 gün bacak çalışmayı düşünüyorum sizce nasıl çalışmalıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gnc weight gainer 1850 aldim
    içinden cikan olcegin ne kadari 100 grama denk geliyor çözemedim
    bilgisi olan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tandans

gnc weight gainer 1850 aldim
    içinden cikan olcegin ne kadari 100 grama denk geliyor çözemedim
    bilgisi olan var mi?

Kutu da 1 porsiyon yazar parantez içerisinde belirtilir ona göre ayarlamanızı yapabilirsiniz.
  • Oturan vatandaş ben, normal ağırlık idmanı tarzı ile benim gibi amino ağırlıklı fitness vücudu yapan arasındaki fark. Nasıl görünmek istediğiniz için kendiniz belirleyin.
     ### DH Body Builders ###

• Odisabi O kullanıcısına yanıt
    iksir değil dayı bunlar.vücudun yatkın değilse gelişme olmaz zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShinQda

Oturan vatandaş ben, normal ağırlık idmanı tarzı ile benim gibi amino ağırlıklı fitness vücudu yapan arasındaki fark. Nasıl görünmek istediğiniz için kendiniz belirleyin.
    Hic bisey anlamadim yazdigindan hocam
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Oturan vatandaş ben, normal ağırlık idmanı tarzı ile benim gibi amino ağırlıklı fitness vücudu yapan arasındaki fark. Nasıl görünmek istediğiniz için kendiniz belirleyin.
     ### DH Body Builders ###

Oturan sensen ne omjuz başları belline kollar şekilli duruyor. Nasıl görünmek için spor yapalım acaba ?
  • Ağır kilo az tekrar ile çok tekrar az kilo arasındaki fark demek istedim.

@fiestaA siz hacim için çabalıyorsunuz. Benim böyle bir derdim yok. Şimdilik foto burada kalsın. İleriki zamanda karşılaştırma yapmak daha doğru olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShinQda -- 9 Ağustos 2014; 4:15:04 >
  • quote:

Ağır kilo az tekrar ile çok tekrar az kilo arasındaki fark demek istedim.

@fiestaA siz hacim için çabalıyorsunuz. Benim böyle bir derdim yok. Şimdilik foto burada kalsın. İleriki zamanda karşılaştırma yapmak daha doğru olucak.

Ağa boşa kürek çekiyor gibisin. Ben de hacim çalışmıyorum yeterince hacim var zaten yağ oranı düşürmek için kasıyorum da. Off sezon takılıp kardio yapsınlar senin su resimdeki ile aynı gözükürler dostum.
    Sağ taraftaki elemanın hatlar çok daha belirgin sana göre.
  • başka bi konuya bakarken şöyle bi yazı okudum.güneş doğduktan sonra halen uyuyorsak vücut yorgun ve depresif oalrak uyanıyor.bunun için güneş doğmadan 45 dakika önce uyanmak gerekliymiş.haliyle akşam erken yatacağız.ben denemeyi düşünüyorum.spordan hemen sonra yatıcam.bakalım etki oalcak mı.
  • quote:

### DH Body Builders ###

standart türk erkeğisin, vücut falan yokki sende de

ayrıca dediğin şekilde kıyaslama olamaz. ben 5x15 ile de hacim yaptım 4x8 ile de hacim yaptım. ezbere konuşmuşsun. olay beslenmeyle alakalı tamamen.
  • Konuşma fırsatı bulduğum, ciddi anlamda mükemmele yakın vücutlu bir sporcunun bana söylediği şey şuydu vücut geliştirme konusunda;

"Her kas grubunu ihmal etmeden çalıştırdığın sürece yaptığın program pek de önemli değil, beslenme ve dinlenme herşey."

Tekrar sayılarına, set sayılarına, program tiplerine fazla takılmamak gerekli bence.
  • 
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.