Şimdi Ara

DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.807
Cevap
127
Favori
171.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest Account

quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

Bu da benim bisikletim..

Original Holland Gazelle Classic

57" Kadro Boyu
    28/622X19 Çift Kat Alüminyum Jant ve Krom Nikel Teller
    Shimano Nexus 7 Vites
    Kapalı Zincir Muhafaza
    Dinamolu Kısa ve Uzun Aydınlatmalı Ön Far ve Arka Stop Lambası

Görüntüsü nostaljik, sürüşü keyifli ve akıcı bir şehir bisikleti.

DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)  DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi) DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)

DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)  DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)  DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)

DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)  DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)

Gazelle 1892 yılında kurulmuş, Hollanda merkezli bir bisiklet firmasıdır. Dünyanın birçok ülkesine ihracatı olan, özellikle şehir bisikletleriyle nam salmış bir bisiklet üreticisidir. 2010 yılında, Gazelle en güvenilir bisiklet markası, yine aynı yıl Amerikan Reader's Digest dergisi tarafından da yılın markası ödülünü almıştır.

Bisikletiniz çok güzel. Güle güle kullanın. Ben kız arkadaşımla bakarken bu markaya da bakmıştık fakat çok pahalı gelmişti. Ömür boyu garantili mi kadroları bunların? Ya da çok mu hafif? Tam olarak avantajı nedir söyleyebilir misiniz?

Teşekkür ederim. Ben bisikletimi Hollanda'dan aldım.Ömür boyu garantilimidir bilmiyorum ama aldığım kişi bu bisikletin çok uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanabileceğimi söyledi. Ama gerçekten de Gazelle çok iyi bir marka. Holladada her 3 kişiden 2 sinde Gazelle bisiklet var. 57 inc kadro boyuna rağmen ağırlık konusunda oldukça tatminkar. Aynı kadro boyuna sahip başka bir markanın bisikleti var arkadaşımda, gerçekten benimkinden çok daha ağır. Nostaljik tarzda olması bu bisikleti diğerlerinden çok daha farklı yapıyor, herkesin ilgisini çekiyor Çünkü bu tarz bisikletler fazla yok. Ayrıca göbekten vitesli olması adeta araba keyfi yaşatıyor. Vites değiştirirken hareket halinde olman gerekmiyor, dururkende vites değiştirebiliyorsun.

• Mesajim bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde bisikletim vardı, çaldılar.
  • takip

• Bisiklet sürmek ayrı bir keyiftir. Günlük yaklaşık 6km süren biriyim. Ayrıca kulaklıkla sürmek tehlikelidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Geometric

quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

quote:

Orijinalden alıntı: Geometric

Bianchi speed 1000 almayı düşünüyorum ne dersiniz ? Bu bisiklete sahip olan var mı ?
     DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)

bildiğin çöp.o paraya 2. el temiz xc250 bulursun.bianchi ye para verilmez.

hocam ikinci el hiç bişeye bulaşmam. para sorun değil. 750-800e kadar çıkarım. ne alcaz ? sedona falan revaçta sanki yada kron. hangisi daha iyidir ? bi kaç tavsiye rica etsem senden ?

edit : alet çok çok iyiyse 1000'e kadar çıkabilirim.

Salcano imsomnia 243, ben sirkeci dogu bankdan 1043tl paZarlikla uygun fiyata alinabilir cok iyi bir bisiklet fiyatina gore o fiyata olan sedona/kron dan daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snow-leopard -- 24 Mayıs 2012; 10:40:18 >

• Fakirliğin alemi yok git bi elektrikli araba al onla git gel
  • Salcano ile izmirin patikalarındaki tadı alsan bir de...

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Fakirliğin alemi yok git bi elektrikli araba al onla git gel

bizde nezaman gelecek diye bekliyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyfülislam

quote:

salahaddiiinnnnn
  • 500 liraya dogru duzgun bisiklet bulabilirmiyiz arkadaslar?

• Yeni aldığım bisikleti 1 hafta sonra çalınınca bir daha da binmedim :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Seyfülislam

quote:

salahaddiiinnnnn

buyur canım.
  • Bisiklet gerçekten güzel bir spor. Hem kısa mesafe ulaşım için ideal hemde insana spor yaptırıyor. Hele İzmirde bisiklet sürmek kadar güzel bir şey yok. Benimde Merida Matts TFS 300-D var. Tavsiye ederim almak isteyenlere. Fiyatı ise 1600 falan olması lazım.
  • ARKADAŞIMLA YAKLAŞIK BİR AYDIR BİR BİSİKLET TUTKUSUDUR SARDI BİZİ EN SON ÇIKTIĞMIDA YANLIŞLIK Bİ ARABANIN DİKİZ AYNASINI KIRDIM ARKADAŞTA FRENLERİ TUTMAYIHNCA ARBANIN TEKİNE KIRMIZI IŞIKTA ÇARPTI BİRAZ KÜFÜR FALAN ETTİLER AMA MORAL BOZMAYA YETMEDİ BİSEKLE VARSA ALTINDA SİNİR SİTRES KALMIO İNSANDA
  • bisiklettin keyfi başka aynen katılıyorum.
  • sedona alıcam 2 aydır daha bayilerde yok
  • bende yeni bisiklet aldım staja bunlla gidecem yazın

DH Bisiklet Severler Grubu - 200+ (Yeni imzalar geldi)(Etkinlik rehberi)
  • ev nerde dostum.. bende kaynarcadan pendige bisiklet ile gidiyorum arada sahil gerçekten çok keyili...
  • Ben de yaklaşık 90 kiloyum 1.85 boy var kaliteli bir bisiklet almak istiyorum ne önerirsiniz ? Para önemi yok.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.