Şimdi Ara

## DH - Bilgisayar Mühendisleri Odası ## (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.174
Cevap
49
Favori
101.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beni de ekleyebilir misin lutfen? Kadir Has Universitesi 2007 mezunuyum.
    Suan Nortel Netas'ta calisiyorum.
  • selamlar
    bu sene giricem bende sınava
    anadolu lisesindeyim
    bugüne kadar web tasarımdan programlamaya kadar aşağı yukarı her alandan küçük birikimlerim var. bilgisayara ilgim çok büyük
    o yüzdende bilgisayar alanında okumak ve çalışmak istiyorum.
    mühendisliği iyi güzel ama puanlarıda o kdar yüksek. (ankara istanbul izmir eskişehir dekiler için diyorum.)
    bu yüzden mühendislik yanında alternatif alanlarda arıyorum. mesela yazılım mühendisliği (sadece vakıf üni. de var sanırım)
    bundan başka ne gibi bilgisayarla uğraşan meslekler var?

birde erasmusla yurtdışınada gitmek istiyorum iyi kötü her üni.de var mı ?

yada direk yurt dışını yazıcam bildiğiniz ülkeler hangileri şöyle orta direk hesabından :D

inş. seneye burdayım
    kolay gelsin
  • Seneye aranızdayım inşallah Allah nasip kısmet ederse
  • Beykent 09 girişliyim.
    ekleyiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Seneye aranızdayım inşallah Allah nasip kısmet ederse

insallah...
  • Beni de eklermisin Kocaeli Üniversitesi
  • bende kocalei üniversitesi ikinci öğretim. 1.sınıf
  • quote:

Orijinalden alıntı: 007Fatih

Benimde bir sorum olacak:

www.bilgisayarmuhendisleri.com diye bir siteye rastladım araştırma yaparken.

Ve bu sitedeki makaleler ilgimi çekti. Bi bakabilir misiniz ne kadar doğru (mutlaka doğrudurda inanamadım doğrusu) ?

(Sitede Bilgisayar Mühendisliği nedir? Ne iş yaparlar? Nerede çalışırlar? Kaç para kazanırlar? Geleceği nasıl....vs...şeklinde birsürü makale var)

?

1 Hafta içinde yurtdışına bilgisayar mühendisliği okumak için gitme seçeneğim var. Araştırıyorum o yüzden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 18 Ekim 2009; 23:31:56 >
  • Beni de ekleyin.

İzmir Üniversitesi-İngilizce Burslu Bilgisayar Mühendisliği.'09 girişliyim.Hazırlık sınıfındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaanSK -- 25 Ekim 2009; 0:27:30 >
  • ünivde bende katılacam
  • haliç üniversitesi 2009 dgs girişliyim
  • Benide ekle hocam.

Anadolu Üniversitesi
    Yüksek Lisans 1. Sınıf.
  • Merhaba arkadaşlar ben de Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Müh. 2. sınıftayım
  • arkadaşım beni de eklermisin
    bilkent üni. bu sene kazandım hazırlıktayım daha
  • Buraya kadar herkesi ekledim.

45 kişi olduk. Yakın zamanda derslerimizde ve projelerimizde birbirimize yardımcı olabileceğimiz bir platform kurmayı düşünüyorum. Bu platform kısa zamanda geyik ortamına dönen basit forum sitesi şeklinde değil, daha çok derslerle ilgili kategorize edilmiş makale, dosya, proje ve kod paylaşımını gerçekleştirebileceğimiz bir blog ortamı olacak. Ayrı bir başlık altında ise bölüm ve işalanı hakkında bilgilendirici, yönlendirici yazıları paylaşacam. Bilgi ve tecrübe sınırlarımın dışında kalan konularda siz değerli arkadaşlarımın bana severek yardımcı olacağını düşünüyorum. Siteyi ilk başta sınırlı içerikle yayınladığımda, editör alımına da başlayacağım. Editör alımı bu başlığın ilk mesajında duyurulacaktır. Katkı gösterecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • 2008 mezunuyum, şu anda Ankara' da çalışmaktayım.
  • 1.Sınıfta Soyut Matematik(Discrete Mathematics) dersi bana baya saçma geliyor.Sorum ileride işe yarıyor mu?
  • 3d engine yazmaya çalışırken işine yarayacak. Şu an bu aklıma geldi. Bi de cryption da da işe yarar. Özellikle decode yaparken.
  • Fatih üniversitesi 4. sınıf hocam benide eklemeni bekliyorum.

bu odayı bu gün buldum ve tüm yazılanları okudum. gerçekten geleceği parlak bir topluluğa benziyor. Özellikle şu yazından sonra sana tüm samimiyetimle bravo demek istiyorum.

quote:

Buraya kadar herkesi ekledim.

45 kişi olduk. Yakın zamanda derslerimizde ve projelerimizde birbirimize yardımcı olabileceğimiz bir platform kurmayı düşünüyorum. Bu platform kısa zamanda geyik ortamına dönen basit forum sitesi şeklinde değil, daha çok derslerle ilgili kategorize edilmiş makale, dosya, proje ve kod paylaşımını gerçekleştirebileceğimiz bir blog ortamı olacak. Ayrı bir başlık altında ise bölüm ve işalanı hakkında bilgilendirici, yönlendirici yazıları paylaşacam. Bilgi ve tecrübe sınırlarımın dışında kalan konularda siz değerli arkadaşlarımın bana severek yardımcı olacağını düşünüyorum. Siteyi ilk başta sınırlı içerikle yayınladığımda, editör alımına da başlayacağım. Editör alımı bu başlığın ilk mesajında duyurulacaktır. Katkı gösterecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Türkiyede bu sektörü geliştirecek kişiler bizleriz. biz genç beyinler. hepimizin alanlarımızda birey birey en iyilerden olmamız ülkemiz için yapacağımız en iyi şey olacaktır. Bu sadece bilgisayarda değil ilmin olduğu her alanda böyle. Benim şahsen bu bölümü okurken amaçladığım şeylerin içinden çok sonralarda geliyor maddi kaygı. ilk amacım "yazılım ve bilgisayar alanında da en gelişmiş ülke Türkiyedir" sözünün gerçeğe ulaşması için sarfedebileceğim maksimum faydayı sarfetmek. yani bana düşeni en iyi şekilde yapmak. evet belki çoğu okuyan bunu abartı olarak görebilir ama bu ülkenin evlatları olarak hepimiz kendimizi bu amaçla geliştirsek inanıyorumki bazı noktalara ulaşacağız. kısacası nutuk atmak gibi bir amacım yok öyle anlaşılıyorsa özür dilerim ama yaşadığımız şu topraklar içerisinde her vatandaş mesleğinde en çoğu kazanmak şeklinde değilde en iyiyi en kaliteliyi üretmek şeklinde kendini geliştirse her alanda en iyi olabilmemiz için hiç bir engel olmadığını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: turksauron

3d engine yazmaya çalışırken işine yarayacak. Şu an bu aklıma geldi. Bi de cryption da da işe yarar. Özellikle decode yaparken.

Teşekkür ederim.Derse biraz sarılmaya başlıyım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.