Şimdi Ara

## DH - Bilgisayar Mühendisleri Odası ## (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.174
Cevap
49
Favori
101.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sa bilgisayar programcılığı okunur mu? Okuyan tavsiye eder mi? Bilgisayar programcılığından mühendisliğe dgs ile geçiş yapanınız var mı aranızda?
  • Ekleyin, Yıldız Teknik Üniversitesi bilgisayar mühendisliği

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İsen Buga kullanıcısına yanıt
    Benim 2 arkadaşım dgs ile gelmişti benim bölüme (ytü bilgisayar). DGS ile geçiş yapanlar üni sınavından haliyle daha kolay olduğunu söylüyor ama geçiş yapacağın üniversite 2 yıllık üniversitendeki dersleri saymazsa 1. sınıftan başlamak zorundasın benim arkadaş öyle oldu yani 2 yıl kaybetme durumu var
  • Hort

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekler misiniz? Namık Kemal Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.
  • beyler bi soru sormak istiyorum.

itü,boğaziçi,odtü mezunu falan değilim. hatta mezun oldugum üni istde bile değil.

ama yurtdışında iş bulup yurtdışına yerleşmek istiyorum. ilgilendiğim alan frontend development , kendi yazdığım birkaç proje var websitem portfolyom vs var. github hesabım var linkedin hesabımı da yeni açtım doldurmaya başladım. iş tecrübem ise sadece 1 adet stajdan ibaret. yeni mezunum zaten.

şimdi benim gibi bi adamın yurtdışında iş bulma şansı var mı beyler? tam olarak napmak gerekiyor biri bana yardımcı olabilir mi? yoksa bu sadece bir hayal mi? ingilizcem b2 seviyesinde ama konuşma olarak geliştirmem lazım kendimi. o çok kötü... yazarken sıkıntı yok ama.

bilgisi olan lütfen yardımcı olsun beyler cidden bu işin oluru nedir çözemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Epsilon

beyler bi soru sormak istiyorum.

itü,boğaziçi,odtü mezunu falan değilim. hatta mezun oldugum üni istde bile değil.

ama yurtdışında iş bulup yurtdışına yerleşmek istiyorum. ilgilendiğim alan frontend development , kendi yazdığım birkaç proje var websitem portfolyom vs var. github hesabım var linkedin hesabımı da yeni açtım doldurmaya başladım. iş tecrübem ise sadece 1 adet stajdan ibaret. yeni mezunum zaten.

şimdi benim gibi bi adamın yurtdışında iş bulma şansı var mı beyler? tam olarak napmak gerekiyor biri bana yardımcı olabilir mi? yoksa bu sadece bir hayal mi? ingilizcem b2 seviyesinde ama konuşma olarak geliştirmem lazım kendimi. o çok kötü... yazarken sıkıntı yok ama.

bilgisi olan lütfen yardımcı olsun beyler cidden bu işin oluru nedir çözemedim

Araştırdığım kadarıyla yurtdışına gitmek için biraz iş tecrübesi olması çok önemliymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: reodentreomantik

Araştırdığım kadarıyla yurtdışına gitmek için biraz iş tecrübesi olması çok önemliymiş

Alıntıları Göster

Mantıklı tabi...ilk birkaç yıl burda çalışıp öyle gitmek lazım o zaman. Ama yine de bilmemiz gereken bişey vardır belki diye yazayım dedim. şu ingilizce olayı bile başlı başına problem, özellikle konusmamı çok geliştirmem lazım. :(

• Sa
  • SporcuPc S kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba sınavım varda zorda kaldım yardımcı olurmusun network veri yapısı vs var daha çok yardımcı olursan çok sevinirim
  • ztealth kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba sınavım varda daha çok network ağırlıklı yardımcı olurmusunuz
  • Ekleyebilir misiniz ? İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4.sınıf

• imzanın görüntülenmesinde bir sıkıntı var sanki? ya da bir ayarı falan mı var, mesajlarımın altında gözükmüyor imza.  

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.