Şimdi Ara

DFGT Fren Problemini Çözme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
6.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wala ne oluyor bilemiyorum ama bu şekilde bendeki problem çözülmüştü. Belki sizde de işe yarar ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themightypirate -- 8 Aralık 2010; 15:39:56 >
  • Mantıklıymış yalnız gerçekten çok zekice helal olsun.
    Sen hafif basınca o hafif basılı halini hiç basılı değil diye kalibre edecek ve sorun da çözülecek.
    Bulan arkadaşı tebrik ederim.
  • ufuk çözebildin mi sorununu?
  • 2 gün önce aldığım direksiyonda fren problemini bende yaşadım. Fakat çözüm basit. Oyuna girerken yaptığı kalibrasyon esnasında fren pedalına çok hafif basarsanız hiç bir problem kalmıyor. İade etmeyi düşünüyordum fakat bu çözüm sonucu vazgeçtim. Problem yaşayan arkadaşlarda denesin sıkıntı kalmıyor. Duyduğum kadarıyla başka oyunlarda bir problem olmuyormuş GT 5' te yaşanıyormuş sadece. Ben diğer oyunlarda denemedim.
  • dfgt leri bedava dagıtmalarının sebebi bumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartmanRR

ufuk çözebildin mi sorununu?

servise gönderdim aleti bakalım ne zaan gelecek
  • ben daha böyle bir problem yaşamadım umarım yaşamam ama yaşarsam da umarım kalibrasyon yaprken frene yavaşca basılı tutunca gerçekten sorun halloluyordur..
  • Arkadaşlar konu açmayayım dedim buradan soruyorum,
    bende dfgt almayı düşünüyorum hatta vatan'dan sipariş geçerken kargo süresi uzun geldiği için iptal ettim yarın vatan'a gidip almayı düşünüyorum. Şimdi durum böyle ise benim ne almam daha mantıklı olur? Ffb çok güçlü demiş herkez, öyle ise logitech momo almam daha iyi olmaz mı? Hem fiyatı daha uygun olacak. Ne tavsiye edersiniz_
  • ben de cihazı dün akşam aldım. bu problemi yaşadım sinirlerim tepeme çıktı. şimdi bu cihazı değiştirsem yeni vereceklerindede aynı problem olma olasılığı yüksek. iade etsem bundan iyisini bu fiyata bulmak güç. ki zaten direksiyondan çok memnunum.

sanırım değiştirmeyeceğim. onu bu haliyle kabul edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkip2

Arkadaşlar konu açmayayım dedim buradan soruyorum,
    bende dfgt almayı düşünüyorum hatta vatan'dan sipariş geçerken kargo süresi uzun geldiği için iptal ettim yarın vatan'a gidip almayı düşünüyorum. Şimdi durum böyle ise benim ne almam daha mantıklı olur? Ffb çok güçlü demiş herkez, öyle ise logitech momo almam daha iyi olmaz mı? Hem fiyatı daha uygun olacak. Ne tavsiye edersiniz_

momo bütün tuşları desteklemiyor.Bence DFGT almanız daha mantıklı olur.
  • Bu sorun için pratik bir çözüm bulmuşlar belki işe yarayabilir, çengelli lastik heryerde satılıyor

DFGT Fren Problemini Çözme
  • Ya bu sorun ben de 2-3 hafta önce vardı.Fren pedalı basılı kalıyordu.Sonra oyundan çıkıp tekrar girdim düzeldi..
  • Ben garantiye verdim , alet geldi hala aynı sorun devam ediyordu.

Kendim açtım taktım nasıl olduysa artık bir sorun yok.
  • Gt5 geldiği 2.ci gün yaptı fren problemini.önce oyuna girerken frene az basarak kalibre etmesini sağlıyordum.şimdi hiç basmadan giriyorum.akşama kadar oynuyorum.yaklaşık 12 saat boyunca hiç yapmıyor.fakat benim 2ev arkadası ne zaman otursa basına direk fren hafif basılı kalıyor.tekrar düzeltip oturtuyorum yine basılı kalıyor.fren basma şekliylede alakalı sanırım :D.oyundan cıkmayada gerek yok düzeltmek icin.direksiyonun kablosunu çekip tekrar takın tekrar kalibrasyon yaptıgı için düzeliyor.gt home menüde veya yarış ortasında farketmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ps1koz -- 4 Ocak 2011; 2:59:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

Ben garantiye verdim , alet geldi hala aynı sorun devam ediyordu.

Kendim açtım taktım nasıl olduysa artık bir sorun yok.

Abi dis. logosoft sa kesin ellemeden geri yollamışlardır ya benim de sabitleme bacagı kırıldı ilk aldııgm gün daha bakalım vercem vatana onlarda logosoft a yollıyıcak ne diyecekler ben o 0800 lü telefonu aradım benimkini cözemediler ilk önce götürmeniz lazım dediler ama belki seninkini çözebilirler
  • bende de gaz problemi var =) granturismo'da gazı köklüyorum köklüyorum araç ağır bir şekilde hızlanıyor. aynı şekilde pc'den oynadığım nfs hp 3 te de gazı köklesemde araç uçmuyor fakat klayveden ileri tuşuna basınca tozu dumana katıyorum nasıl iş anlayamadım acaba pedalda mı bir sorun vardır = /
  • quote:

Orijinalden alıntı: on3ruh

bende de gaz problemi var =) granturismo'da gazı köklüyorum köklüyorum araç ağır bir şekilde hızlanıyor. aynı şekilde pc'den oynadığım nfs hp 3 te de gazı köklesemde araç uçmuyor fakat klayveden ileri tuşuna basınca tozu dumana katıyorum nasıl iş anlayamadım acaba pedalda mı bir sorun vardır = /

Büyük ihtimalle pedaldaki pot arızalandı yada ayarı kaçtı, garantisi var ise gönderin bence, yok ise yukarıdaki linke göre pedalları açıp potu temizleyebilirsiniz fakat biraz elektronik bilgisi ister. En iyisi Pc'ye bağlayıp aarlar kısmından gaza basarak ne kadar arttığına bakın ilk olarak. Cevabınızı bekliyorum
  •  DFGT Fren Problemini Çözme
    test kısmından denedim sorunsuz çalışıyor fakat oyunda aynı şey geçerli değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrth87 -- 4 Ocak 2011; 20:24:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: on3ruh

DFGT Fren Problemini Çözme
    test kısmından denedim sorunsuz çalışıyor fakat oyunda aynı şey geçerli değil..

Hmm hangi oyunu oynuyorsun? Cihaz sağlam gözüküyor.
  • granturismo tabikide =) ayriyetten pc de nfs hot pursuit 3 te denedim.

not: biri direksiyon biri joystick olmak üzere 2 kişilik yarış yaptık aynı araçlarla. hızlanmaları eşitmiş.. ama nfs te cidden araç yavaş hızlanıyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.