Şimdi Ara

Devre Arası Bilic !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir konu görsem pek inandırıcı bulmazdım ama açma nedenim sizleri kandirmak değil bir beyin fırtınası yaratmak.

Kulübün içinden alt yaş gruplarini çalıştıran bir hocamız ile arkadasim devamli gorusuyor.

Devre arasi hoca için Mancini, Bilic ve Abdullah Avcı isimleri üzerinde durulmuş. Abdullah Avcı direk reddetmiş. Diğer isimlerle ise temaslar sürüyor.

Stoper için Sakho görüşmesi yapiliyormus.
    Forvet için henüz ciddi bir isim geçmiyor.
    Ancak bu gün Samed Yeşil ile anlaşmış.
    Chedjeu, Salih ve Josue ise devre arasi gonderiliyormus.

Gelelim asıl konuya devre arasi hoca degisikligi sizce takımı nasıl etkiler?
    Bu hoca Bilic olursa takimda neler değişir?

Duyumcu falan değilim sadece bu bilgiler beni biraz heyecanlandirdi, paylasmak istedim. Haberler çıktıysa bilmiyorum takip etmedim .

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musketeer. -- 20 Aralık 2016; 13:12:38 >

• Bilic nedir kardeşim, hiçbir derbiyi kazanamayan adamdan bahsediyorsun.
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Ben değil yönetim ilgileniyormuş. Ayrıca Beşiktaşın derbi karnesi Bilic'ten once de sonra da çok değişmedi. Bu Fenerbahçe nin hoca fark etmeksizin Kadıköydeki basarisi gibi .
  • Jor daha iyi
  • Musketeer. kullanıcısına yanıt
    Değişmedi mi.
    Bilic ile derbilerde gol atamadan 4 mağlubiyet almıştık. Şenol 3 galibiyet 1 mağlubiyet aldı
  • Üçüde işe yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Değişmedi mi.
    Bilic ile derbilerde gol atamadan 4 mağlubiyet almıştık. Şenol 3 galibiyet 1 mağlubiyet aldı

Yok sen yanlış anladın. Bilic'ten önce de her derbiyi kazanan bir takım değildi diyor sizin için.
  • Bilic'mi? Fatih Terim Beşiktaşın başına geçer, Bilic Galatasarayın başına geçmez. Çünkü biri para için herşeyi yapar, diğeri adamdır ayrılırken Beşiktaş kalbimin bir parçası demiş. Bilic ile Galatasaray yanyana gelme ihtimali yok.
  • Bilic yıllık 3 M £ kazanıyor, euro da değil pound.

Gelmesi mali açıdan imkansız.

Zaten Dursun Özbek yönetimi varken Mourinho'yu getirsen bu takımı iflah edemez.
  • Loser Bilic Winner Galatasarayı batırır
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Değişmedi mi.

Şenol hoca faktoru, yeni stadyum ve daha derin bir cl kadrosu.
  • Bilic gayet iyi hoca.Bilici gömenler bjknin dandik kadrosunu baksın.Adam daha napsın o kadroyla.
  • Soyleyin bakalim futbol dahileri kim gelse galatasarayi kurtarir bizede soyleyin bilelim
  • Bilic iyi hoca ama sabır ister.
  • Mancini, bana verilen sözler tutulmadı ve transfer için ayrılan bütçe yetersiz olduğu içim GS'den ayrılıyorum dedi.

Avcı kendi kurmadığı bi takımı yarı yolda devralmak istemez. Hatta Avcı'ya şuan teklif götürmek hiç bir açıdan etik değil.

Gelelim Biliç'e. Bak bu adam olur, BJK 'nin çöp kadrosuna astronomik istek ile gelmedi. Olur derken bizi şampiyon yapamaz, gelebilir manasında söyledim.

Kişisel fikrim, fark bu şekilde 3-5 puan olduğu sürece taraftar Osmanlı'dan alınacak 1 puan iyidir diye ne yönetimi ne de hocayı sıkıştırır. Bu sezon bence hoca değişiklğine gidilmez.
  • Derbi kazanamayan Bilic demissinizde ilk sezonunda West Ham butun buyuk takimlari yendi. Galatasarayi kurtarir mi orasini bilememde kotu hoca kesinlikle degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Mancini, bana verilen sözler tutulmadı ve transfer için ayrılan bütçe yetersiz olduğu içim GS'den ayrılıyorum dedi.

Avcı kendi kurmadığı bi takımı yarı yolda devralmak istemez. Hatta Avcı'ya şuan teklif götürmek hiç bir açıdan etik değil.

Gelelim Biliç'e. Bak bu adam olur, BJK 'nin çöp kadrosuna astronomik istek ile gelmedi. Olur derken bizi şampiyon yapamaz, gelebilir manasında söyledim.

Kişisel fikrim, fark bu şekilde 3-5 puan olduğu sürece taraftar Osmanlı'dan alınacak 1 puan iyidir diye ne yönetimi ne de hocayı sıkıştırır. Bu sezon bence hoca değişiklğine gidilmez.

Hoca ile başka sorunlar varmış sanırım.
  • Espri yapıcaktım piliçli neyse
  • Bilic gayet iyi bir teknik direktör, Galatasaray'ın teknik direktörü olsun isterim.
  • biliç bi kerede bi derbi kazan be kardeşim, tamam güzel saz falan çalıyosunda bi derbi kazan be.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.