Şimdi Ara

DevletStation (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
15.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diyanet camilere playstation koysun millet 7/24 camiden çıkmaz. Oylarda devrişir. Zehir zehir nasıl fikir ama dimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef konsol fiyatları uçmuş vaziyette, işin sıkıntılı yanı pahalı olmasından ziyade diğer ülkelerle inanılmaz fark olması.

• Ne iks baksı yeğenim geta vay sity neyinize yetmiyor

• devleti mafya yönetse daha az komisyon alır. %50 vergi ne yahu.

• Gezeyim tatil yapayım desen, fakirsin olmuyor.

Evde oturayım oyun oynayayım desen fakirsin olmuyor.

Halkın durumu içler acısı.

Bir de AKP çocukları var Twitter da... Yerli bilzerian.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • öne çıkaralım arkadaşlar, bir oyun oynamayı dahi vatandaşına lüks yapanları herkes görsün

• akpstation 2023

2023' te tüm raflarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7FA365660

DEVLET GAME PASS

Aylık bir devlete bir size olacak şekilde ücretlendirmeyle mükemmel oyunların bulunduğu kütüphaneye erişim sağlayın

DEVLET GAME STOP PASS  

• Gençler siyaseti ve ülke yönetimini dinozorlara ve fosillere bırakıyor. Bilim ve teknolojiden anlamayan ya da kendi branşı dışında hiç bir bilgisi ve donanımı olmayan sözde profesörlere bırakıyor. Cezasını da böyle çekiyor.

• tövbesteyşın

• quote:

Orijinalden alıntı: penguin

Gençler siyaseti ve ülke yönetimini dinozorlara ve fosillere bırakıyor. Bilim ve teknolojiden anlamayan ya da kendi branşı dışında hiç bir bilgisi ve donanımı olmayan sözde profesörlere bırakıyor. Cezasını da böyle çekiyor.

Aşırı haklı. Bugün genç görünümlü muhalefet adamı bile bizim tepki verdiğimiz şeylere sadece oy için tepki veriyor.

Profesör dediklerimiz zaten ego tatmincilerden başka bir şey değil. Arada çıkıyor bir iki sağlam prof o kadar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Ya şimdi bunu alkol gibi düşün.. zararlı olduğu için fiyatı yüksek ya.... bu da öyle

Bunu alıp oyun oynuyorsunuz ders çalışmıyorsunuz ... o yüzden fiyatı yüksek

Devlet aslında sizin iyiliğinizi düşünüyor.

Ha ola ki iş buldun çek kredini al yine konsolunu.. engel olan yok ki...

Ama dersen ki ders çalışıp mezun olunca ne olacak hemen iş mi bulacağız ¿ tanrı aşkına dostum tabiki hayır

Peki diyelim mezun oldun... işi de hasbel kader buldun. neden hálá yüksek fiyattan almak zorundayım dediğini duyar gibiyim.

bak dostum,
    öğrenciyken bu konsolu satın almanı engellemek için fiyat yüksek tutularak sana bir iyilik yapılmıştı demi. İşte şimdi de o iyiliğin bedelini ödeme vakti

Ben ikna oldum valla sizi bilemem

• Umrumda değil bu insanlara az bile. Ben şükür parayı basar alirim umrumda olmaz. Asgari ücrete talim edip hala şükür diyenler düşünsun.

• Oy veren kitlenin bu habere tepki verecek bilgi birikimi dahi yok, çocuğu bu şeyi istediğinde ise azarlayıp napcaksın bu kadar pahalı şeyi der. Ama sormaz bu şey benim ülkemde niye bu kadar alması zor.

• Sony ve Microsoft bile bu kadar kazanmıyordur.

Yıllarca çalış yeni konsol üretmeye, kaymağını başkaları yesin

• bir tanede oyun hediye etmeyi unutmayalım

• TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    Yüzüklerin efendisi gibi “öde vergi öyle gir” elfçe de vergi be demek

• Adamlar konsolu üretenden daha çok kazanıyor ne bekliyorsunuz bu ülkeden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyin-ZST

Arkadaşlarımin yarısı yurtdışında yaşadığı için bağa gomaz. Alacak olursam, ABD'den ikinci el alır, arkadaşa yollarım. Gelirken sokar. Yeter ki eşek kadar büyük olmasın. O zaman istenemiyor. Bavulda yer olmaz falan. Millete zulüm olmamak lazım.

Pc'yi de böyle topluyorum ben. Sogutucusuz ikinci el işlemci, ikinci el ram, ikinci el ekran kartı. Türkiye'den anakart. PSU ve kasa sabit zaten değişmiyor. Bitti. Ben PC adamıyım. Konsol beni bozar da, bozmayacak olsa ABD'den ikinci el alırım. Sıfır da almam. Çıksın. 1 yıla ikinci eli türer. Alınır ucuza.

Tableti de böyle aldım daha yeni. 175 dolar + California vergisi ile 205 dolara geldi. 8gb ramli, 256ssd'li tablet. Türkiye'de muadilleri 3000 liraydı ikinci elde. Dolar 6 TL idi. Kim tablete 500 dolar verir anlam veremiyorum. Neyse... Bağa ne?

Çok kişi dışarıdan getirme işinden bahsetmiş. Devlet o işe de el atarsa o zaman görürüm sizi.  Bana ne demektense somut tepki göstermek gerek ama onu da kim yapacak bu ülkede...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.