Şimdi Ara

DevletStation (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
15.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cem

Bu ise vestel el atsin bizi kurtarsin. Ha belki eski atari oyunlari oynariz ama milli bi konsolumuz olur

konsol yapıldı zaten. nvidia rtx 3090'a para kaptıracağınıza alın bunu oynayın işte cari açık oluşturmayın

adı Nestel KA FA 1500

DevletStation

bu da oynadığım oyun

adı süper maske

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 15 Eylül 2020; 20:19:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ttfvol

bende yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum. kutusunu çıkartıp bavul içerisinde uçakla gelse burada vergi alıyorlarmı bilginiz varmı.

Yolcu beraberinde 1 adet getirebilirsiniz. Kutu vb. şeyleri atmayın. Valizinize koyup getirin.

• DevletStation

Fiyatları görünce ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi War Rock -- 15 Eylül 2020; 19:12:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

Hollanda'daki arkadasim vasitasi ile alacagim ps5i ya da xbox'i. benden vergi alamazlar

Değeri 450 euroyu aşan herşey vergiye tabi.

• Biliyorsunuz her toplum hak ettiği gibi yönetilir diye çok ünlü bir söz var. Hak etmediğimiz bir şey değil demek ki bu, yani evinde oyun oynamayı bile hak etmeyen bir toplum haline gelmişiz öyleyse. DevletStation 

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Ben oynamıyorum ama çok. 3740 denmiş, hadi ithalatı vs kâr alsa şirket, olsun olsun 5000-5500 olsun.

7500 hakikaten çok. Gerçi donanım parçaları da aldı başını gitti. PC de de durum aynı.

Hani şu uzaktan eğitim işi de çıkmışken, bir KDV/ÖTV indirimi ( fiyat kontrollü olmak şartı ile) fena olmazdı.

Aman sesinizi çıkarmayın. Bir pcmiz kaldı onada ekstra vergi gelmesin

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

Değerini neye göre ölçecekler? Cihaz kullanılmış 2. el oluyor. Belki tatile gelen gurbetçi onu geri götürecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Değeri 450 euroyu aşan herşey vergiye tabi.

Alıntıları Göster

kutulu olarak getirtmem

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

fedönün konsollarını ne yapacaksınız bu neyinize yetmiyor hayinler

PS1 kılıklı replika NES

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

İlk-ortaöğretim, Lisans, Y. Lisans, Doktora... hepsi öğrenci tarifesi olmakta olup hepsi ders çalışmaya özendirici teşvik paketi kapsamındadır

Alıntıları Göster

Hocam bana bu hatunun adi lazım DevletStation 

• herkez oynamasın , parası olan oynasın diyor mümin hükümetimiz sağolsunlar elhammmdülillah müslümanız ve müslüman bir liderimiz var...

• DEVLET GAME PASS

Aylık bir devlete bir size olacak şekilde ücretlendirmeyle mükemmel oyunların bulunduğu kütüphaneye erişim sağlayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DevletSikeyşın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cebinize koyun 200 TL venezuelaya gidip bolivar alın 10 bin birim parayla villada yaşarsınız. Tabi 1 PS 5 alabilmek için 370 bin birim paraya ihtiyacınız var.

Ülkemin 10 yıl sonraki hali bu gidişle.

• Konsolu yurtdışına gidip alıp gelsek kaça maloluyor?
    Hesaplayabilecek olan var mı?
    Ondan da vergi alınacak mı

• Yurt dışından getirecek kişi Kutusundan Çıkartsın hiç birşey olamaz , vergi alamazlar . PS4 pro Almanyadan almıştık 7216b 2250TL :) Full kutulu aldım o zaman çıkartmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Yurt dışından getirecek kişi Kutusundan Çıkartsın hiç birşey olamaz , vergi alamazlar . PS4 pro Almanyadan almıştık 7216b 2250TL :) Full kutulu aldım o zaman çıkartmadım

İkinci el hükmüne girer kutu yoksa

İkinci ele vergi alınmaz diye biliyorum

Hatta yurtdışına çıkıyorum diyen satın aldığı ülkeden vergi iadesi bile alabiliyordu. Şartları bilmiyorum

Bilenler yeşillendirsin

• Espri falan yapmayacağım sonra şakaya vuruyorsunuz tepki göstermiyorsunuz sizin yüzünüzden oluyor bunlar diyolar hayır bu fiyatlara sebep olan paramı cebimden alan bana gençliğimi yaşatmayan kim varsa sonunu beklesin oy moy yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.