Şimdi Ara

Devlet Bahçeli: HDP'li Ahmet Türk tutuksuz yargılanmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MHP Genel Başkanı Bahçeli, HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in kendisine, cezaevinde bulunan Ahmet Türk'ün sağlık sorununu anlattığını aktardı.

TUTUKSUZ YARGILANMALI
    Bahçeli, Ahmet Türk'ün durumuna ilişkin, "Meclise geldiğimiz zaman elimizi sıkan bir şahıs Ahmet Türk. 74 yaşındaki Ahmet Türk'ün rahatsızlığı ileri aşamadaysa tedavisine fırsat verecek şekilde tutuksuz yargılanması sağlanmalı." ifadelerini kullandı.

HDP'li Ahmet Türk 24 Kasım 2016 tarihinde tutuklanmıştı.

Devlet Bahçeli: HDP'li Ahmet Türk tutuksuz yargılanmalı

Kaynak:http://www.ensonhaber.com/devlet-bahceli-hdpli-ahmet-turk-tutuksuz-yargilanmali-2017-01-12.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hannibal Barca -- 13 Ocak 2017; 21:1:37 >

• Bahçeli hayırdır ? Bir insan nasıl 180 derece döner ? Ne yaptılar sana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

Bahçeli hayırdır ? Bir insan nasıl 180 derece döner ? Ne yaptılar sana ?

sıra onada gelecek başkalarıda onun için tutuksuz yargılanmalı desin diye yapıyor böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz hard

Ben kaset diyorum beyler tahminleri alalım?

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 8 Mayıs 2020; 4:53:48 >
  • Chp li biri kazara boyle bisey soylese ekranlarda sosyal medyada linc edilirdi simdi
  • ahmet türk (bildiğim kadarıyla) pkk yı eleştiren barışcıl ve terörist sevici olmayan bir milletvekili

eğer bildiğim gibi biriyse çıkarılması lazım
  • Teröris kılışdarr pekekenin yancısı kılışdarrrr
  • hlksnrr kullanıcısına yanıt
    Baykal demiş baba benim kaset yarım saat seninki 30 saniyeymiş, bizimki tabi utancından...
  • özel kişisel siparişle cezaevinden adam alıyorlar adam sokuyorlar
    hukuk değil guguk devleti
  • Suçlu tabiki de CHP. Sen kalk, teröristleri koru. Sonra başka partilerin de canı çeksin. Onlar da iyi temennilerde bulunsun.

Siz kaçın, ben aktrolleri oyalıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: J3englames

ahmet türk (bildiğim kadarıyla) pkk yı eleştiren barışcıl ve terörist sevici olmayan bir milletvekili

eğer bildiğim gibi biriyse çıkarılması lazım

Apoyla bol bol fotoları mevcut sandığın gibi biri değil
  • Bunu bir CHP'li söyleseydi eğer, malum partililer olayın gerçekleştiği günden beri bombardıman yapar, her saat her yerden söverlerdi topluca CHP'ye. Bahçeli söyleyince ipleyen yok tabi. Yüzsüzsünüz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saab9000

Bunu bir CHP'li söyleseydi eğer, malum partililer olayın gerçekleştiği günden beri bombardıman yapar, her saat her yerden söverlerdi topluca CHP'ye. Bahçeli söyleyince ipleyen yok tabi. Yüzsüzsünüz...

Abi onlar şunu açıkca söylesinler bak ben şu haliyle Chp'ye oy vermeyecek biri olarak söylüyorum. Onlar Chp'nin tutumu veya kılıçdaroğlu ile dertleri yok onların dertleri 6 ok ve o ilkerin fikir sahibi Atatürk'tür. Bunu açık açık söylesinler.

Akpliler işlerine geldiklerinde pkk düşmanı, işlerine geldiklerinde pkk savunucusu olurlar. bu ülkeye pkklılar otobüslerle davul ve zurnalarla bu ülkeye giriş yaparken hiç şikayetçi değillerdi.
  • Bunu diyen Bahçeli milyonların geleceğini iplemiyor yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: Saab9000

Bunu bir CHP'li söyleseydi eğer, malum partililer olayın gerçekleştiği günden beri bombardıman yapar, her saat her yerden söverlerdi topluca CHP'ye. Bahçeli söyleyince ipleyen yok tabi. Yüzsüzsünüz...

Abi onlar şunu açıkca söylesinler bak ben şu haliyle Chp'ye oy vermeyecek biri olarak söylüyorum. Onlar Chp'nin tutumu veya kılıçdaroğlu ile dertleri yok onların dertleri 6 ok ve o ilkerin fikir sahibi Atatürk'tür. Bunu açık açık söylesinler.

Akpliler işlerine geldiklerinde pkk düşmanı, işlerine geldiklerinde pkk savunucusu olurlar. bu ülkeye pkklılar otobüslerle davul ve zurnalarla bu ülkeye giriş yaparken hiç şikayetçi değillerdi.

+1. Birbirlerine ile neredeyse kucak dansı yapacaklardı. Megri megrileri unutmadık. Ne desek boş. Boşver abi, elbet bu devran da dönecek. Hala umut var...

• mesajım silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 28 Ağustos 2020; 23:50:26 >
  • Bahçeli düştükçe düşüyor. Numan Kurtulmuş gibi birşey oldu bu
  • Bu mhp bildigin akp oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben konuda ne mhpli nede akpli görüyorum yine işlerine gelmiyor galiba?
  • Bence daha fazla rezil etmeden kendini istifa etsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.