Şimdi Ara

Dev korsan film şebekesine operasyon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
4.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siteler için sıkıntılar artacak ama az bilen biri bile bu tarz içerikleri torrent ile indirebilir. O yüzden sarsılmaya devam etse bile korsan devam eder. Ülkemiz şartları belli zaten.

• prite bay operasyonu da torrent dünyasına büyük darbe vurmuştu. o zamandan beri bir sürü hevesle indirdiğim torrent sahte ya da bozuk çıkmıştı. uzun zamandır torrent kullanmıyorum. umarım şimdiki yapılan darbe korsanı bitirmez. korsan olmak zorundadır. korsan bizde ekonomik sebeplerden dolayı yaygın ancak zengin ülkelerdeki amacı eminim çok daha farklıdır.

• ABD ne ya, ruslar yıllardır olayı bitirdi.
    online olarak çöp gibi görüntüleri izleyen kaldı mı, tv ler büyüdü intenet hızlandı.

hd reactor. org

der susarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maddi imkanım el verdiği sürece korsan dan uzak durmaya çalışıyorum. Netflix, Amazon Prime ve BluTV dijital platformları tek başıma alıp kullanıyorum. Apple TV'den filmleri kiralıyorum veya satın alıyorum mesela Tenet'in 4K versiyonu çıkınca Apple TV'den satın alıcam. HBO güncel dizileri mecbur korsan olarak ediniyorum gönül ister ki HBO, Hulu ve Disney+ kullanayım fakat ne yazık ki bunlar ülkemiz de yok. Ben korsan kullananlara bir şey demiyorum en azından (öğrenci veya işsiz olup para sıkıntısı olan arkadaşları anlıyorum.) Ülkenin ekonomik durumları da belli zaten.

• torrent bitmez

• inanır mısınız pandemi sürecinde 1 tane güncel film indirdim. bloodshot diye iğrenç ötesi konu anlatımı. iğrenç süperkahramanımsı karakter. filmi yarısına gelmeden bitirdim

legal olarak para verip izlemeye değer, bir yapıt yok. keza korsanda da yok

Netflix üyeliğim var. en son 6-7 önce trailer park boys izledim :).

• Korsanın önünü alamazlar

• Hadi oyunlar neyse mp oynuyoruz ediyoruz diye orijinal aliyoruz lafimiz yokta filme bilmem neye herseye kazandigimizin neredeyse hepsine göz dikecek fiyatlarla gelirseniz kimse orijinal almaz kusura bakmayin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sparks sürümü filmler gayet iyiydi, yazık oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Ekonominin bu kadar kötü olduğu bir ülkede, oyunların 500 liradan başladığı bir ortamda insanlar her şeyi orijinal alamazlar. Bu bir tercih meselesi değil zorunluluk.

Çok basit cüzi zevklere astronomik ücretler koyulursa bu insanlar için bir 'yöntem' haline geliyor. Müziği, filmi, sporu satın alsanız bile oyuna yine bütçe kalmayabilir. Borçlara, ihtiyaçlara girmedim bile. Olaya burjuvazinin üst perdesinden bakıp hırsızlar demek yerine ülkenin yerlerin altına inen ekonomisine tepkide bulunsun insanlar.

Dünyada zaten korsancılar bu kötü ekonomiler üzerine böyle büyük miktarlar kazanıyorlar.

Arkadaş haberi Türkiye'de oldu sanıyor :))

• elLbufFer kullanıcısına yanıt

Yurtdışında mı gerçekleşmiş yahu? Bende diyorum Karabük'te, Sparks diye grupların ne işi var. Çok sağolun.

• Vay be Sparks'tan az mı indirirdim. Geckos ve Drones karşıma pek çıkmazdı.

• Siteler kapanınca zaten herkes sinemalara akın edecekmiş gibi hesap yapmalar falan... İndirme sayısını bilet fiyatıyla çarp al sana zarar.. Oldu gazoz...

• Sparks olmaz Zparks olur bu işin sonu gelmez...

• Dev korsan film şebekesine operasyon
  • Sparks biter, RARBG ile devam edilir, o da biterse YIFY ile devam edilir, bu böyle devam eder...

• Torrent ölmez. Bluray görüntü kalitesine sahip filmler hala torrentlerde. Ayrıca kayıpsız müzik dinlemek isteyenler de yine torrentten dosya indiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi Türkiyede ekonomi kötü gerçekten butcesi olmayan korsan izleyenleri anlıyorumda.

Amerika Kanada gibi alım gücü yüksek olan ülkelerde korsana yönelmek tam bir hırsızlıktır.Sinema salonlarini geçtim bütün online platformlara erişim imkanları var.Dvd ve blurayları saymıyorum bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 29 Ağustos 2020; 8:19:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ed Wood kullanıcısına yanıt

Özetle sinema pahalı, erişimi zor ve bu yüzden korsan kullanımı haklıdır mı demek istiyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.