Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.852
Cevap
35
Favori
96.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Detroit Become Human güzel mi bu oyun yahu God Of War öyle sardı ki ne bileyim yerini hiç bir oyun tutumaz şuan yorumlara baktığım kadarıyla Heavy Rain tarzı oyunmuş ben o tarz hiç bir oyunu oynamadım alsam mı almasam mı? kararsız kaldım.
  • Detroit: Become Human gerçekten efsane olucak.

Quantic Dream sen nasıl bir süper firmasın ya!

88 - 93 arası da ortalama bir puan bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

Detroit Become Human güzel mi bu oyun yahu God Of War öyle sardı ki ne bileyim yerini hiç bir oyun tutumaz şuan yorumlara baktığım kadarıyla Heavy Rain tarzı oyunmuş ben o tarz hiç bir oyunu oynamadım alsam mı almasam mı? kararsız kaldım.
    Dostum biliyorsun oyun Playstation Exclusive hem de çok farklı bir deneyim yaşıyorsun.

Detroit kesinlikle yaşaman gereken bir deneyim, yani aslında demek istediğim (özellikle heavy rain de mutlaka oynamalısın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58907

Bu mesaj silindi.
    Selamlar pro da mı denediniz, bende demoyu indirmek istemiyorum açıkçası sürpriz olsun diye :))
  • İyi bari güzel olmuş boyutları ayarlayabiliyor olmamız en ince ayrıntısına kadar düşünmüşler belliki..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal PS4'te grafikler muazzam ve fps düşmesi hissetmedim. Pro'da 4k efsane duracaktır kesin ama oyun zevkini baltalayacak bir durum yok. Önce GOW sonra Detroit inşallah diğer oyunlar da normal PS4'ü base alıp Pro'ya ekstra katarak devam eder.
  • Arkadaşlar diğer oyunlarla hikaye bağlantısı var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ibrhmshn İ kullanıcısına yanıt
    Saydıgınız oyunlar ile hiçbir alakası yok hocam. Alın oynayın
  • Oyun efsane olacak gibi. Bu kadar kısa bir demoda bile çok geriyor ve çok detay var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    İngilizce biliyorsanız Heavy Rain'den başlayın. Sonra Beyond Two Souls ve Until Dawn oyunlarını oynayın. Konsolun en iyi ve özel oyunlarından bence bunlar. Deneyimlemesi gerekir PS4 sahiplerinin bu yapımları.
  • konsola nur yağıyor bu sene maaşallah bu nedir ya

• Şuan kutulu ön siparis açilmadi sanirim. Acaba ne kdra cikar?

• Demonun belli bir süresi var mı? 1 haftalık god of war kampına girdim internetim yok haftaya indirebilirim ancak

• neczer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• limited ve collector’s edition da duyurulmadı ve oyunun çıkmasına 1 ay var

god of war ile arası çok kısa ya

oyun dünyası gow diye yanıyor resmen, arada kaynıyor bu efsane

• Bu aralar konsolu actigim yok bir deneyeyim bari demoyu merak ettim

• Güzel olmuş beğendim ben. Bazı bölümlerde daha az zaman verirlerse daha iyi olur.

• Demoyu oynadım. Grafikler muhteşem. Downgrade muhabbeti dönüyordu ama downgrade falan yok. Ne gösterdilerse oyunda da o var. Seçenekler cidden çok. Çeşitlilik güzel sağlanmış. Satın alacağım kesinleşti. Türkçe destek ile birlikte çok güzel olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

Arkadaşlar diğer oyunlarla hikaye bağlantısı var mı?
    Diğer oyunlarla alakası yok, her oyunun kendine özgü dünyası, hikayesi ve karakterleri var. Yine de oyun türüne ve oyun mekaniklerine hakim olabilmek için diğer oyunları oynamanı tavsiye ederim. Detroit ön sipariş verirsen Heavy Rain bedava yanında geliyor zaten, ön sipariş verip oyun çıkana kadar Heavy Rain oynamanı şiddetle tavsiye ederim.
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    İngilizcesi çok zorlayıcı mı? Hikaye odaklı olduğu için sanırım iyi bir İngilizceye sahip olmak gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.