Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.853
Cevap
35
Favori
96.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunlar grafikse bizim oynadıklarımız ne ozaman adamlar yapmış işte budur quantic dream kendini geliştirmiş

uncharted 4 gibi grafik yapmış adamlar ps4 pro 4k işbirliği ile güzel olacak
  • Ön sipariş bonusu olarak Heavy Rain veriliyor daha önce oynamamış olanlar muhakkak oynasın Detroit çıkana kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demoyu oynamaya gerek yok sürpriz olsun. David Cage'den şüphem yok. Mayıs başında ön siparişi geçip 25 Mayısı beklemek kalır geriye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Demoyu oynamaya gerek yok sürpriz olsun. David Cage'den şüphem yok. Mayıs başında ön siparişi geçip 25 Mayısı beklemek kalır geriye
    Bende sırf sürpriz olsun diye ne video izliyorum oyunla ilgili ne de demoyu indirdim. Şüphem yok ki harika bir oyun olacak. Ay başında geçerim ön sipariş artık.
  • Demo cok hosuma gitti. İnceleme yaparken esas işinize lazim olan seyi buldugunuzu anliyorsunuz. Dedim tamam olay bu yuzden çıkmış. Kurtardim kizi gorev başarılı.

• Thejoker58907 T kullanıcısına yanıt
    10 dk

• Resmen insanları taciz etmek için yayınlanmış demo oyun şahane olmuş 299₺ olmadan önce alacaklar için iyi bir fırsat bence şahsen ben alıcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    10 dk bile muhteşem geliyor hocam tabi bu hem iyi hem kötü. Tadı damağında kalıyor insanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demoyu oynadım ve bu oyuna kötü diyen çarpılır. .Grafikler muhteşem Oynanabilirlik gizlilik 10 numara.Full indirime girince alırız inşallah

Ben de sevmiştim ama seçimlerin çok etkisi yoktu beyond ta. Bunda baya iyi yedirmişler oyuna. Neyse oynayınca görürsünüz siz de ben 2 farklı şekilde bitirdim demoyu. Biraz daha oynarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanki LA.Noire nin gelecekteki hali gibi bir his oluşturdu beni. demo olduğundan mı ağzımıza bal çalıp bıraktılar sonrasında ne vaat ediyor bilmiyorum ama demo çok etkileyici idi.

ben kızı kurtardım kendim öldüm bakacaklarım arasında yığınla şey var aslında.belki demo olduğu için her içeriğe ulaşamıyor olabilirz.

denemeyen varsa demo ya muhakkak bir baksın
  • Çalışan sayısına bak :)

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018
  • oyundan zaten şüphem yoktu sadece merak ettiğim için demoyu indirip oynadım

demo süresi 10 15 dakika sürüyor herşeyi iyi inceleyerek ilerlerseniz başarı yüzdesi artıyor

grafikler güzeldi demoda türkçe altyazı var özellikle altyazı ayarlarına baktım küçük orta büyük seçim var

birini seçince yazı boyutu değişiyor santa monica nın yapmadıgını quantic dream yapmış oyuna koymuş

sen 5 yıldır oyun geliştiriyorsun herşeyin en incesine kadar düşünüyorsun ama bir altyazı boyutunu

koymuyorsun güncelleme ile bile boyutunu arttırmıyorsun demekki istemiyorlar isteyen zaten oyuna koyuyor

buradan santa monica ve cory barlog u protesto ediyorum ı love you quantic dream

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 24 Nisan 2018; 15:25:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

oyundan zaten şüphem yoktu sadece merak ettiğim için demoyu indirip oynadım

demo süresi 10 15 dakika sürüyor herşeyi iyi inceleyerek ilerlerseniz başarı yüzdesi artıyor

grafikler güzeldi demoda türkçe altyazı var özellikle altyazı ayarlarına baktım küçük orta büyük seçim var

birini seçince yazı boyutu değişiyor santa monica nın yapmadıgını quantic dream yapmış oyuna koymuş

sen 5 yıldır oyun geliştiriyorsun herşeyin en incesine kadar düşünüyorsun ama bir altyazı boyutunu

koymuyorsun güncelleme ile bile boyutunu arttırmıyorsun demekki istemiyorlar isteyen zaten oyuna koyuyor

buradan santa monica ve cory barlog u protesto ediyorum ı love you quantic dream
    Santa monica ; tamam

• Detroit become human oyununda amacımız tam olarak nedir arkadaşlar?Fahrenheit oyununu oynadım heavy rain ve beyinde two soulsu daha oynamadım pek ilgimi çekmediler açıkçası.Bu oyunda androidler insanlar vs gibi bir şey mi var yoksa farklı bir konusu mu var özet geçebilen var mı aranızda

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Detroit become human oyununda amacımız tam olarak nedir arkadaşlar?Fahrenheit oyununu oynadım heavy rain ve beyinde two soulsu daha oynamadım pek ilgimi çekmediler açıkçası.Bu oyunda androidler insanlar vs gibi bir şey mi var yoksa farklı bir konusu mu var özet geçebilen var mı aranızda
    demodan anladığım kadarıyla binevi robot olan androidlerin zamanla başkalaşım geçirerek insanımsılaşması ve yaşanan hadiseler üzerine gidecek gibi. güzel bi konu seçmişler diye düşünüyorum ben etkilendim. oyun ise genel olarak heavy rain benzeri dinamikler var.oynanış vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 24 Nisan 2018; 16:48:22 >
  • Merhaba arkadaşlar, bu oyun için Heavy Rain ve Beyond Two Souls oynamak gerekir mi, hikaye bağı var mı? Bir de malumunuz Heavy Rain'de Türkçe alt yazı yok, onun hikayesini özet geçen yazı ya da video var mıdır Türkçe?
  • gow un heyecanından demonun çıktığını bile yeni öğrendim akşam deneyip fiyat artmadan ön sipariş yaparım duruma göre
  • Tek kelime ile BA YIL DIM!

İlk denememde kızı kurtardım fakat es geçtiğim, görmediğim bir çok detay olmuş. 2-3 kere daha oynarım ben bu demoyu... Oyunu kaç kere bitiririz, kaç farklı sahne görürüz ön göremiyorum bile! Müzikler, grafikler, sunum ve anlatım tarzı MÜTHİŞ! Heavy Rain'e aşık olmuş fakat Beyond'u sevmemiş biri olarak bu demoya aşırı yükseldim. Seçimlerin oyunun gidişatına bariz bir etkisi var, Heavy Rain'de bile bu kadar detaylı değildi, Beyond'ta zaten hiç değildi... Oyunda oyalanmanın, zaman harcamanın bile bi cezası var! Oynarken yer yer stres yaptım, yer yer kalp atışlarım hızlandı, sonda ise tüylerim diken diken oldu gerçekten :) Oyun 10 dk içinde karakterle empati kurdurtup, sizi kendine bağlayabiliyorsa yapacak tek şey gözü kapalı ön sipariş verip, çıkış tarihini beklemektir. Quantic Dream ve David Cage'e helal olsun!

Önce God Of War, sonra Detroit... Üstelik ikisi de TR Altyazı desteği ile! Çok şanslıyız çok
  • Oyunu oynamadan önce Ex Machina filmini kesin izleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.