Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.852
Cevap
35
Favori
96.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beğendiniz mi hocam, bir de Türkçe nasıl?
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    şu an demo yeni zelenda psn'de var türkçe yok doğal olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 23 Nisan 2018; 19:23:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

şu an demo yeni zelenda psn'de var türkçe yok doğal olarak.
    türkçe var hocam yazmasa da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

Beğendiniz mi hocam, bir de Türkçe nasıl?
    gerek e3de gerek psxde defalarca gösterilen sahneyi oynuyoruz; türkçe altyazı da mevcut. sevdim ben; ön sipariş de verdim zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

türkçe var hocam yazmasa da.

Alıntıları Göster
    iyiymiş o zaman yazdığını görmeyince yok diye düşünmüştüm.
  • demo var mıydı ya , iyiymiş valla denemek lazım.

gerçi bir kaç olumsuz yorum varmış galiba demo hakkında ama quantic'den kötü iş çıkmaz diye düşünüyorum
  • Beğenmediklerini söyleyebilirmisin ? Merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun çok iyi geliyor. Hikaye olarak bence Heavy Rain'den bile iyi olucak. 2 ay önceden ön sipariş geçtik. Gow sonrası beklemeye başlıycaz. Sabırsızlanıyorum bu oyun için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iniyor yeni zelandadan youtube da canlı yayın yapiyorlardı görünce daldım psn e.. türkçe varmı kesin ayarlardamı.

edit:Türkçe açıldı demo zaten. 4 kez bitirdim demoyu zaten 15-20 dakikalık bi demo. ve oyun çok iyi. iyikide Türkçe.. olumsuz falan diyenler fifalarına dönebilir.

notunu söyliyim oyunun şimdiden :90-92 civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 23 Nisan 2018; 23:41:31 >
  • Demoyu oynadım.Benim gayet hoşuma gitti bu şekilde gelecekte geçen bilim kurgu tarzındaki temaları seviyorum zaten.Oyundaki seçimlerimiz gidişatı bayağı bir etkileyecek gibi gözüküyor,çıkışını heyecanla bekliyorum bakalım..

• Heavy Rain tadı versin yeter başka bişey istemiyorum ki beklentimde yüksek oyundan.
  • Demoyu oynadım olmuş bu oyun. İki farklı şekilde bitirdim demoyu. İkisi de muhteşemdi. Ön sipariş versem mi acaba diye düşünmüyo değilim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demoyu oynadım ve şeytan dürtüklüyor ön siparişle al bu oyunu diye. Yaz indiriminde ne dersiniz iyi bir indirim görür mü? Çıktığı zaman büyük ihtimal 299 TL'yi görecek , almak için tek şans ön sipariş.
  • Bende oynadım ön sipariş zaten verecektim demo bahane oldu verdim siparişi. Yalnız olduda connor aşağı atladı seçimlerle -ki ilk oynadığımda öyle oldu beceremedim bu eleman ölecek mi yani bu kadar basit? Düşşede ölmez herhalde bozulur tamir edilir.

• Demo için buradan beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaxson Ryker

Demoyu oynadım ve şeytan dürtüklüyor ön siparişle al bu oyunu diye. Yaz indiriminde ne dersiniz iyi bir indirim görür mü? Çıktığı zaman büyük ihtimal 299 TL'yi görecek , almak için tek şans ön sipariş.
    Spotta gene 250 den çıkar bu oyun. 10 gün içinde 200 e düşer. Ben kutulu alıcam bu şekilde. God of war ıda yeni bitirmiş olurum o güne kadar:)

• Bu arada demoda hiç bişeyi araştırmadan etmeden başlar başlamaz direk balkona çıktım ne yaparsam yapayım kurtaramadım kızı. Yani her şeyi araştırmak gerekiyor sanırım. Bir tanesini bile atlasan bir dialogu es geçebilir oyun bir çoğu aynı gibi dursada oda sonucu etkileyebilir.

Ama ben bu oyunlarda acaba diğer seçeneği seçsem nolurdu diye düşünmekten oynayamıyorum :) aklım seçmediğimde kalıyor))

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Spotta gene 250 den çıkar bu oyun. 10 gün içinde 200 e düşer. Ben kutulu alıcam bu şekilde. God of war ıda yeni bitirmiş olurum o güne kadar:)

Alıntıları Göster
    Ön siparişle Heavy Rain veriyomuş. Dijitale bu yüzden daha sıcak bakıyorum ben. Detroit öncesi Heavy Rain bitiririz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikler nasıl arkadaşlar?

• Yeni Ekran Görüntüleri :

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.