Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.853
Cevap
35
Favori
96.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İstediğim cevap buydu çok sağ ol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavanarasında aykırıyı bulduğumuzda polislere söyle veya söyleme seçeneği yok muydu arkadaşlar? Ben eminim seçenek vardı, redditte de biri sormuş yok muydu diye. YouTubeda da bir kaç yorumda vardı diyen gördüm onlara da beyniniz size oyun oynuyor demişler.

ilk oynayışımda seçenek vardı ispiyonladım. sonraki oynayışımda baktım yok. YouTubeda da bir tane bile gameplayde seçenek çıktığını görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 16 Ocak 2024; 22:13:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Connor ile Medya binasının çatısında, izleri takip edip bir aykırı bulduğumuz yer mi? eğer orası ise Polislere söyleme seçeneği vardı.

• Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

hayır hankle ilk görev olan bölüm partners bölümü olması lazım adı. 28 kere adamı bıçaklayıp tavan arasına saklanan android.

O zaman bilemedim hocam, Hank ile ilk görevde bende direk fırlayıp kaçmıştı galiba.. Tam anımsayamadım.

• Görevlerde gizli süre olması strese sokabiliyor. Keşke süre olmasaydı da rahatça bütün ipuçlarını inceleyebilseydik. Süre yüzünden insanı oynarken acele ettiriyorlar.

Bence orada seçenek yok. Connor direkt polislere ispiyonluyor :) Seçenek yok.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

çok ilginç ya, hatta tüh lan keşke diğer seçeneği seçseydim dediğimi net hatırlıyorum

hani biri seçenek vardı dedi de beni de yanılttı durumu değil. 2. kez oynarken seçenek çıkmamasına şaşırdım googleladım redditte aynı durumu yaşayan birini buldum.

şu videoda da yorumlarda seçenek olduğuna yemin edenler var   en üstteki yorumun altındaki yorumlarda

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=zdBVpIwF9e4

O zaman farklı diyaloglar ve farklı ipuçlarını toplayınca seçenek çıkıyor olabilir. Videolu kanıt var mı?

• Hocam ispiyonlamama seçeneği var bu arada ancak belli bir seçenekte ilerledikten sonra çıkmıyor geriye gidip bakmak gerekiyor. Daha 1 hafta oldu oynayalı. Pazar günüde bitirdim oyunu. Hatırlıyorum hatta net olarak. Hatta bunun trophy'si mevcut. :) Yani boş yere yapmamışlardır o trophy'i. Ayrıca Google'da "connor doesnt find deviant in partners chapter" aratırsanız yorumlar çıkıyor. Sorgulama gibi süreçler olmadığı için bazı bölümler kapalı kalıyormuş sanıyorum.

• unraiser kullanıcısına yanıt

bulamama videoları var ama bulup da söylememe videosu bulamadım hiç. o yüzden paranoyaklaştım zaten 

o trophy videosu var mı hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 16 Ocak 2024; 22:16:6 >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt

video bulamadım o yüzden bu konuya yazdım benden başka gören yok mu diye. arıyorum arıyorum yok videosu.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.