Şimdi Ara

Detroit: Become Human (2019) [PC ANA KONU] (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
9
Favori
44.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilemedim diskten olmaması lazım ama..
  • 42gb değermi sizce hiç bu tür oynamadım
  • HollowFlea kullanıcısına yanıt
    Şahane oyun, kaçırma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Detroit Become Human: Freedom March bölümünde crash yiyorum surekli baslardada vardı bi sekılde ılerledım sımdı yolu kapatmam lazım tam avm cıskısından sonra oyun orda baslıyor ve 1-2 dakika ıcınde donuyor sornra uygulamanın yanınt vermesini bekle ve kapat cıkıyor not: oyunum korsan varmı fikri olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vhmproject -- 26 Haziran 2020; 8:10:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vhmproject

Detroit Become Human: Freedom March bölümünde crash yiyorum surekli baslardada vardı bi sekılde ılerledım sımdı yolu kapatmam lazım tam avm cıskısından sonra oyun orda baslıyor ve 1-2 dakika ıcınde donuyor sornra uygulamanın yanınt vermesini bekle ve kapat cıkıyor not: oyunum korsan varmı fikri olan ?
    eski sürücüye donunce düzeldi arada surucu gunbcellemıstım ondan oluyormus kaldırıp kurdun en son surucuyu olmadı bi oncekıne donunce sorunsuz bıtırdım.

1660 super ıcın konusuyorum 446.14 sorunsuz olan 451.48 en guncel crash hatası yapan ;) ben boyle cozdum
  • herkes oynamış ben oyuna başlarken balığın yanına gelemeden oyundan atıyor.https://www.youtube.com/watch?v=OBOnIr8S9Z0 video aldım aynen bu şekil oluyor bilen eden varsa yardım eylesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcbabayaro_57 -- 29 Haziran 2020; 20:14:19 >
  • oyunu 100 tl den fazla vererek satın aldım fakat , orjinal alıp da güncelleme yükleyebilenler oyunu sorunsuz oynayabiliyor sanırım , benim 1060 gtx ile de, iki kere baştan kurup oynadım topu topu 3 4 kere atmıştır oyunun sonuna kadar . yoksa kürek lisi en son güncellemeler dahilinde mi piyasaya sürüldü . bu oyun canavar bir işlemciniz yoksa hem kasar hem olur olmaz yerlerde atabilir . satın aldığım için pişman değilim beyond u da almıştım önceden , fakat 200 300 gündür kerük çıkmamış oyunlar varken böylesine iyi bir yapımın bu kadar zamanda kerük ü çıkması beni hoşnutsuz etti . yazılımcının emeklerine yazık . gerçi parsayı topladı bunlar ama bu kadar değerli ve benzersiz bir yapımın el altından kopyasının dağıtılması yazık başka şey değil .

beyond la birlikte ikisini 100 tl ye satacaktım ama neyse .
  • oyunun oynanışı ile ilgili bir şey merak ediyorum arkadaşlar, mesela şu gece kulubunde iki tane kadın androidle dövüş yapıyoruz burda gereken tüm tuşlara basıp kavgayı en iyi şekilde götürsekte hep aynı iki ihtimal ile mi karşı karşıya kalıyoruz yani oyunda genelde aksiyon kısımlarında olay aynı yeremi bağlanıyor bunu merak ettim
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Genelde aksiyon sahneleri iki ihtimal ile bitiyor. Dövüşü ya kaybediyorsunuz ya da kazanıyorsunuz. Kaybetmeniz için de bayağı bir hata yapmanız gerekiyor, ayrıca kaybettiğiniz dövüşlerin sonuçları çok ağır olabiliyor (Karakter ölümü gibi).

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Genelde aksiyon sahneleri iki ihtimal ile bitiyor. Dövüşü ya kaybediyorsunuz ya da kazanıyorsunuz. Kaybetmeniz için de bayağı bir hata yapmanız gerekiyor, ayrıca kaybettiğiniz dövüşlerin sonuçları çok ağır olabiliyor (Karakter ölümü gibi).
    basit de oynuyordum da zora aldım şimdi bakalım oyun senaryo atmosfer falan harikada oynanışta biraz yavanlık var gibi birde olay gelişiminde seçmediğim yolları görebilsek keşke yada hepsini tek tek tekrardan oynamak mı gerekiyor bunun için
    Basitte oynamak gereksiz bence bu oyun için, doğru seçim yapmışsınız. Diğer yollar için aynı görevi baştan oynamanız gerekiyor ama önce oyunu bitirmenizi öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: empire1530

Basitte oynamak gereksiz bence bu oyun için, doğru seçim yapmışsınız. Diğer yollar için aynı görevi baştan oynamanız gerekiyor ama önce oyunu bitirmenizi öneririm.
    oyun un farklı sonlarıda vardır muhtemelen bakalım yavaştan bazı bölümlerde geri döndüğüm oldu bölüm sonunu beğenmediğim için ama genelde tek sefer oynayıp geçiyorum :)

bu arada senaryo buram buram Humans dizisi kokuyor tabi ilk başta Steven Spielberg in Yapay Zeka filmini de örnek verebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 30 Haziran 2020; 20:56:33 >
    Ana ekrandaki Chloe'nin dediği gibi: "İlk oynayışta bölümlerin tekrardan oynanilması önerilmiyor."

• Helal olsun çok güzel on numara oyun yapmışsınız. Korsan oynadım ama elim açıldığı ilk fırsatta alacağım.
  • Grafik açısından oynadığım en muazzam oyun.Sisteminiz iyiyse en full ayarlarda oynamak güzel bir görsel deneyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senaryo müzikler atmosfer müthiş ötesi, interaktif oyunların içinde tercihlerin etkilerinin en çok hissedildiği oyun olmuş, grafikler zaten efsane daha nolsun

• giriş ekranındaki android chloe baya detaylı programlamışlar, bugün 4 temmuz amerikada kurtuluş günü kutlamaları var falan diyor, dünde hafta sonunuz iyi geçer umarım diyordu :)
  • Oyunu Epic Store'dan alıp bir süre oynamıştım sonradan ise ara verdiğim için devam etmemiştim.Steam'e geldikten sonra açıkcası oyunla ilgili anlarımı paylaşmak ve diğer aktiviteler için diğer oyunlarla birlikte Steam'e aldım.Her iki sürüm arasında muazzam bir performans farkı mevcut.Steam'de 20 Fps kadar daha yüksek bir değer elde ediyorum.Elbette bunun nedeni Steam sürümünde oyunun DRM Free olarak çıkış yapmasıydı.Denuvolu sürümünde etrafı tarama yaparken oluşan fps düşüşleri artık mevcut değil fakat oyun ilk çıktığı dönemde olduğu gibi çok yüksek işlemci kullanıyor.Bunun dışında görsellik,oynanış çok iyi.Kesinlikle bir şekilde oynanması gereken oyunlardan birisi elbette Beyond Two Souls ve Heavy Rain ile birlikte :)
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.