Şimdi Ara

Detay Maxinet Hakkında.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
10
Favori
71.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu haber şikayet edildi dava edildi diyen arkadaş haber hakikaten yalan olsa dava edilse haber sayfası anında haber siteleri tarafından kaldırırlar . milliyet.com,haber7 com ,hürriyet com hepsidede duruyor ayrıca açın telefon haber sitelerine sorun öyle dava mava yok sadece firma adına çalışan ve firmayı körü körüne savunan belli kişiler aklınca oluşan olumsuz havayı dağıtmak için bu tip yok dava edildi yok haber yapanlara suç duyurusu yapıldı gibi sosyal medyada hava oluşturmanın alemi yok.ayrıca zaten üyelerin oluşturduğu kendi whatsap gruplarında bile sıkıntı ayyukta para bozduracak para bulamdığından çevremde ki insanlar harıl harıl para bozdurmaya uğraşıyor ama siz hala körü körüne algı yapma derdindesiniz bence paranızı kurtarırsanız dua edin şuanda çoğu panikte ayrıca alın haber hala burada açın okuyun haber yapan sitelere açın telefonu yöticielerine sorun dava falan varmıymış
    http://www.haber7.com/guncel/haber/2577831-ciftlik-banktan-sonra-bu-da-yeni-cikti

• para verip botnete girmek de efsaneymiş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock_solid77

quote:

Orijinalden alıntı: togu5959

http://www.haber7.com/guncel/haber/2577831-ciftlik-banktan-sonra-bu-da-yeni-cikti/?detay=1 medyada çıkan bu habere yorumlarınız nedir peki

bu haber çıktıktan sonra bu haberi yapan öncelikle Milliyet gazetesi, daha sonra haberi yapan diğer medya gruplarına şirket avukatları aracılığı ile dava açılmıştır. Milliyet gazetesi aranarak yaptıkları bu haber ile konuşmak istedik, ama hiç bir sorumuza cevap veremediler, sadece haber değeri olacağı için yapılmış, yalanlar-yanlışlar ile doldurulmuş asparagas bir haberdir.

Ayrıca; Şirket içerisinde olan, yatırımı olan, bu işe at gözlüğü ile bakmayıp gerçekleri anlayan, bu işte yer alan kişiler biliyorlar ki; "Her şey mükemmel gidiyor, Maaşaallah."

Kimse kimseyi zorlamıyor "gel paranı yatır kardeşim" diye. Rica ediyorum, Yatırımı olmayan kişilerde, nasıl olsa patlar, nasıl olsa biter diyerek;bu sistemden kazanan kişiler için niyetlerini kötü beslemesinler, iyi temennilerde bulunsunlar isterim ve dilerim..

Son olarak;
    6 aydır sistemin içinde olan birisi olarak; parasını alamayan bir kişiyi bile görmedim.
    Ve imkansız mümkün değil diye atıp tutan, fikir yürüten kişilere şunu söylemek istiyorum; evet şirket kazancınızdan vergi kesintisi yapılıyor,ve yine evet; "E-Devlet üzerinden" bu kazandığınız kazancınızın vergisinin ödendiğini gün gün takip edebiliyorsunuz.

Sorularınız olursa her zaman yardımcı olurum. Sürçü lisan ettiysek affola.

Hayırlı günler dilerim. Esen kalın.

Yav arkadaş birşeyide körü körüne savunmayın be ya..
    Şikayet edildi sayfası yada ekran görüntüsü yapmaktan basit ne var?
    Öyle olsa şu an haber yapılan sitelerden silinirdi haber?
    Hani nerde? Hepsinde var haber hala duruyor.

• Domain adresindeki bilgiler silinmiş.
  • Sahte tıklamayla yapılan bir iş modeli mi var arkadaş?
    Galiba kullanıcılarına ödenen paranın bir kısmı vergi olarak kesiliyormuş.
    Vergi dairesinde ne olarak gözüküyorsunuz siz?
    Sizi nereye uydurdular veya vergi dairesi ile ilginiz var mı?
    Hem fason tıklama işi verdiğiniz clientlerden para alıyorsunuz hem de sitesini tıklattığınız firmadan. Madem insana ihtiyaç duymayan bir şey sonuçta bot işletmiyor musunuz, kurun farklı yerlere bilgisayarları olsun bitsin üyeye ne gerek var?
    Hayır bir de yasal bizim her şeyimiz diyorlar.
    Bizim gibi ülkelerde şekeri bal diye satan adamlar alenen tv kanalı açıp iş yapıyor. Kapanıyor sonra yine açıyor yine devam. Anlayın nasıl bir yerde yaşıyoruz.
  • Her geçen gün yeni bir dolandırıcı türüyor
  • 1000 tl avantajlı üyelik,,,,,

arkadaşlar merhaba,
    sizde üyelik sırasında 1000 tl avantajlı olmak isterseniz iletişime geçebilirsiniz,

Para kazanmak için yapacağınız yatırımın 1000 tl daha düşük olması için iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir,

05326719266

mail :sayman5656@yandex.com
  • kukubara kullanıcısına yanıt
    Selamlar bende benzer çekincelerle sisteme girdim. O kısımlarını burda uzun uzadıya anlatmayım. Vergi mevzusunu cevaplamak gerekirse adınıza vergi yatırılıp yatırılmadığını aşağıdaki uygulama vasıtasıyla kontrol edebilirsiniz. Saygılar Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Patlamış mısırımı aldım bekliyorum, bakalım ne zaman ateşli savunucular mesajlarını tek tek silmeye başlayacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wanker

Patlamış mısırımı aldım bekliyorum, bakalım ne zaman ateşli savunucular mesajlarını tek tek silmeye başlayacak...

Bana da mısır patlatır mısın?
    bende merak ediyorum ne zaman patlayacak diye
  • Bakanlık şuan incelemeye almış, açık ve seçik 7 katmanlı piramit sistemi. Şuan kendi aralarında dolar satarak bir şekilde paralarını çıkarmaya çalışıyorlar. Bakanlığın incelemeye aldığı üyeler arasında bilindiği için ayın 20 sinde üyelerin büyük çoğunluğu birikmiş sanal paralarını şirketten talep etmiş durumda.

Uzak durun veya sakın yanaşmayın demiyorum sadece gerçeği bilin yeter bu bir Sadet Zinciridir, kazanıyorum diyenler ise sistemin çarklarıdır.

Türkiye'de Ponzi sistemleri genelde sözde İslam ve Milliyetçilik adı altında insanların duygularını inançlarını kullanarak yapılmaktadır. Vergi veriyoruz bizim şirketimize bir şey olmaz diyerek kendilerini kandırırlar sadece.

NOT: İnsan en yakınlarını üye yapıp paramı çıkardım sistem sağlam ve hala kazanıyorum diyorsa o kişiye zaten söyleyecek sözümüz yok, sen yakınlarını sağmaya devam et.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ponzi-nedir-ponzi-sistemi-ne-demek-40783267

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia -- 25 Mart 2018; 0:26:53 >

• Vergi Dairesinde çalışanlar şirketi sistemden sorgulamış.
    + şirket, müşterileri ile yapılan işlerden dolayı KDV'sini düzenli yatırıyormuş.
    + şirket, üyelerine ait Gelir Vergisi %20 olarak kiralama işi üzerinden düzenli yatırıyormuş.
    - fakat şirketin sahibi olan iki kişinin üzerinde hiç bir mal görünmüyormuş. ne araba, ne ev, ne arsa vs....
  • Detay MaxiNet ile ilgili bir takım bilgiler dahilinde 3 adet video çektik. İlk önce şunu belirtmek isterim ilk iki videoda bize neden mantıklı geldiği ve neden işe girdiğimizi anlatıyoruz. Üçüncü videoda ise mantıklı gelmeyen cevap alamadığımız ve tüm kötü yanlarını yani ponziye benzer tüm yanlarını anlattık.

Videolar ;

Kesinlikle bu bir reklam değildir. Görüldüğü üzere referans kodu yada kayıt için bir link vs paylaşmadık.

Yeni videoda aklımıza yatmayan,çözümleyemediğimiz ve cevap bulamadığımız şüpheli tüm davranışları paylaşacağız !

İçerik olarak ilk akla gelen soruları cevaplamaya çalıştık. Hatta içerisinden açıklayamadığımız ve nedenini öğrenmek istediğimiz sorularda vardır.

1. Video ;https://www.youtube.com/watch?v=n263GXoLLpA

2. Video ;https://www.youtube.com/watch?v=lFzFbew31vQ

Ve asıl tüm soru işaretlerinin bulunduğu ve açıklanmayan soruların olduğu videomuz ;https://www.youtube.com/watch?v=d037G7iI8b8

• Savcılık soruşturma başlattı. Millet parayı kurtarmanın derdinde.

• "sistemdeyim yardımcı olurum" diyenler hep yeni üyeler ???
  • Hadi hayırlı olsun

Çiftlk Bank
    Sütbank
    Detay Maxinet

bakalım sıra kimde
  • Detay Maxinet BOM. Patlaması sürpriz olmayan saadet zinciri.

• Burdan yazıp atıp tutanlar için şirket şu ana kadar kimseyi mağdur etmedi ödemeler düzenli yattı parasını alamayan tek kişi bile yok gazetede haberi yapan kişi ise şuan faal olan bir çok şirket hakkında haber yaptı kapatılacak şöyle böyle diye çoğuda tutmadı bilginize

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.