Şimdi Ara

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.528
Cevap
41
Favori
117.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayo3327

Eskisi gibi online çok insan yok mu yoksa bana mı öyle geldi ps4 te oynuyorum.
    Cok oynayan varda artik herkesin gruplar kaliplasti klanlar oturdu arastirip bulmak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl beyler multisi oyun dolumu? Battlefield serilerini oynuyorum bunada el atayım diyorum :)

• Yalnızca Shadowkeep'i alarak Forsaken'i de oynayamıyoruz değil mi, onu da ayrıca satın almamız gerekiyor?

• Yeni sezonla birlikte 4 season pass içeren Shadowkeep paketi kalkmış, mantıklı olmuş zaten 1 pass boşa gidecekti. Hem Shadowkeep hem de Forsaken'i içeren bir paket satışa çıkmış fiyatı 229TL. Bir de bir şey dikkatimi çekti, paketlerin fiyatları Steam ve PSN'de aynı ama silver Steam'da daha pahalı
  • Destiny 2: Shadowkeep | The Dawning Fragmanı | PS4

• merhaba forsakenden sonra bende indirimden shadowkeepi aldım su anda lightim 810 ps4 oynamak isteyen olursa beraber oynayabiliriz questlerde birbirimize yardımcı oluruz
  • yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Selamlar . Psn Harundozil gelebilirim .

• quote:

Orijinalden alıntı: Harundoz93

Selamlar . Psn Harundozil gelebilirim .
    oyunu sildim malesef
  • Oyun bana çok karışık geldi büyük ihtimal sorun bende olabilir :D
    Vuruş hissiyatı süper shooter mekanikleri efsane ama kaçtane hikaye var hangisi yan görev ne kiminle anlamadım acaba rehber var mı?

• Destiny 2: Shadowkeep | Season of Dawn Devil's Ruin Exotic Quest |PS4

• Arkadaslar ps4de geceleri devamli oyundayiz genelde raid yapiyoruz ama diger haftalik aktiviteleride düzenli yapmaya çalışıyoruz.
    Takip etmek muhabbete katilmak isteyen olursa bekleriz
    twitch.tv/maximum5461

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 22 Ocak 2020; 13:33:38 >
  • Forsaken hikayesine nerden giriyoruz? Ana haritada hiçbir yerde yok daha yeni aldık.

• tayo3327 kullanıcısına yanıt
    Tangled Shore'da başlıyor Görevler.spider da olması lazım
  • fallofday kullanıcısına yanıt
    Tskler buldum

• Üç farklı karakterimin silah comboları. Bütün exoticlerim açık ama hedefim bu kombolardı. Raid, Nighfall ( Master ), Gambit hiç acımaları yok mübareklerin. Yanlız bunları tamaladıktan sonra boşluğa düşüyor insan oyunda öyle bi kötülüğü var artık eğlencesine takılmaya başlıyosunuz.

DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 25 Ocak 2020; 14:44:4 >

• Recluse yerine feeding frenzy rampage perkli last hope , exit strategy yerine feeding franzy multikillclipli seelfeather repeater ve wendigo yerine full court spake grenadesli love and death farmlamani tavsiye ederim

• Boon of the Crucible & Vanguard bunlar tam olarak ne işe yarıyor.

Bunlara ne kadar fazla sahip olursak , oynadığımız o bölümdeki itemlerin farklı düşme şansını mı arttıyor, yoksa daha farklı itemler düşmesine mi sebep oluyor.

Kullanıldığında tüm oyuncular öncü ödül falan kazanır gibisinden bir şey yazıyor.
  • Bu oyunda harika emoteler var. Emote bir oyuna ancak bu kadar yakışır. Oyunun en sevdiğim taraftarından birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 31 Ocak 2020; 19:43:6 >
  • Anladigim kadarıyla oyunda lootlayarak, sandıklar açarak üstümüze taktiklarimizla gelisiyoruz. Şu anda toplam seviyem 866 bu sayi en son kaça kadar gidiyor. En son lil kasmak için son çıkan dlc almak gerekir mı? Bende forsaken zaten var.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayo3327

Anladigim kadarıyla oyunda lootlayarak, sandıklar açarak üstümüze taktiklarimizla gelisiyoruz. Şu anda toplam seviyem 866 bu sayi en son kaça kadar gidiyor. En son lil kasmak için son çıkan dlc almak gerekir mı? Bende forsaken zaten var.
    960'a kadar gidiyor oradan sonrası baya zor 960 üzeri için pinnacle gear lazım. 900-960 arası için de powerful gear. Haftalık challenge ve bountylerde ödül kısmında legendary, powerful veya pinnacle yazar.
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.