Şimdi Ara

### DESTAN ORANGE ARDREAM CLAN ALIMLARI ### (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
0
Favori
6.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D1'e girin pm atın alalım dedik değil mi arkadaşlar? daha ne dememizi bekliyorsunuz anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

Kardeş klana ne zaman alacaksınız. kasamadım yardım edin artık.

Kimse oymamiyor sanirim anlamadim ben de. konuya mesaj atan bile yok

oynayan varda,kimse takmıyor. Bu saatde destan3e giremiyorum.
  • aynen hocam ya delirdim 1 saattir hiçbir sw ye giremiyorum. 1 deydim ne güzel bdw hayalleri kuruyodum bi dc etti (sanırım premiumsuz beleşçileri dc etti sadece ) şimdi hiçbirine giremiyorum. 1 saat oldu tam hala deniyorum. Bu kadar uğraşmayla 2006 yılında olsak girmiştim oyuna.. Galiba premium şart en azından bronz düşünüyorum ben başka türlü olmuycak
  • bende pre varken bile d1 e giremedim. chaos zamanı yan charla gireyim dedim almadı. 20-30dk önceden girmek lazım
  • gb kac para acaba 30 tl falan diyorlar. çok ucuk rakamlar, pazara baktım dogru dürüst item yok
  • Katılım konusunda sıkıntı yaşayan, aktif olmayan arkadaşlar listeden ve clandan çıkartılmıştır, kalanlarla devam ediyoruz.
  • Evet arkadaşlar 1-2 gün içerisinde skill + stat sıfırlayıp bide premium çekip bende andreama dalıcam

Sizden öneri istiyorum flamemi oluyum ice mi ? şuan lr yim ama pek memnun değilim dmg yok gibi birşey, ama bdw lerde iyi kitliyorum adamları geçen bdw de asas la vs yaptım bizim bölgeye gelmiş bizdende kimse yok geldi dibime girdi seri 56 başka bişey yok adamı pert ettim

Şimdi sizden önerim ne olayım flame - ice ? andreamda işimize yarayacak bişey olsun

Üzerime ne alıyım crimson +7 mi ? shell +6 mı ? Bu arada shell için master gerekiyomu hatırlamıyorum.

Stuff olarak ne kullanıyım. Elixir +5 falan alabilirim galiba idealmi sizce ?

Takı olarak görev takıları ve elimde patlayan 2 tane old shio tears var. Bilmediğim için takıları taktım onlarda artık tradeye koyulmaz hale geldi. Bu shio lardan bir adet daha alıp +1 yapabilirmiyim ? yanma olasılığı varmı old olması basılmasına engelmi ?

Bütün öneriler ekonomik olarak düşünü arkadaşlar özellikle stufu Bu arada paper olmak istemiyorum int olucam bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Evet arkadaşlar 1-2 gün içerisinde skill + stat sıfırlayıp bide premium çekip bende andreama dalıcam

Sizden öneri istiyorum flamemi oluyum ice mi ? şuan lr yim ama pek memnun değilim dmg yok gibi birşey, ama bdw lerde iyi kitliyorum adamları geçen bdw de asas la vs yaptım bizim bölgeye gelmiş bizdende kimse yok geldi dibime girdi seri 56 başka bişey yok adamı pert ettim

Şimdi sizden önerim ne olayım flame - ice ? andreamda işimize yarayacak bişey olsun

Üzerime ne alıyım crimson +7 mi ? shell +6 mı ? Bu arada shell için master gerekiyomu hatırlamıyorum.

Takı olarak görev takıları ve elimde patlayan 2 tane old shio tears var. Bilmediğim için takıları taktım onlarda artık tradeye koyulmaz hale geldi. Bu shio lardan bir adet daha alıp +1 yapabilirmiyim ? yanma olasılığı varmı old olması basılmasına engelmi ?

Bütün öneriler ekonomik olarak düşünü arkadaşlar özellikle stufu Bu arada paper olmak istemiyorum int olucam bilginiz olsun.

koxpcular malesef ardremede el atmış. Hızlarından göremiyorsun tek atıp gidiyorlar.

• presi olmayanlar bence hiç kasmasın veya oynamasın hem kasamazsınız hemde giremezsiniz bir pre almak bu kadar mı zor uğraştırmayın Serkanımı
  • preyle alakası yok. Koxp yüzünden ardreamında bi zevki yok.
  • Dün 55 oldum ardream yapıyım dedim biraz çok koxper var. Humanlarda bi elemanda +9 Shard var. :)
    bende dual 7 md , troll set , görev takıları var. Biraz ezik filan kestim sonra çıktım. 59 olayım bi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim NP 80K oldu hadi gari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktürk.

Dün 55 oldum ardream yapıyım dedim biraz çok koxper var. Humanlarda bi elemanda +9 Shard var. :)
    bende dual 7 md , troll set , görev takıları var. Biraz ezik filan kestim sonra çıktım. 59 olayım bi :)

koxp nasıl koxp peki? oynanmaz gibimi yoksa gene kesiliyormu ezik koxperlar?
  • Bi cevap alamadığım için sorumu yineliyorum...

Evet arkadaşlar 1-2 gün içerisinde skill + stat sıfırlayıp bide premium çekip bende andreama dalıcam

• Lr kal sen hacı sen kitlersin biz keseriz, iyi değil mi? eline de +7 Elixer al +7 Crimson giy.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

quote:

Orijinalden alıntı: Göktürk.

Dün 55 oldum ardream yapıyım dedim biraz çok koxper var. Humanlarda bi elemanda +9 Shard var. :)

koxp nasıl koxp peki? oynanmaz gibimi yoksa gene kesiliyormu ezik koxperlar?

Mageleri filan bi şekil kesiyorsunda priler ölümsüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun gidişatı çok iyi oyunu bırakmıştım ama tekrar başlayacağım.Sıfırdan karakter açıcam bugün tabi önce pcyi bir formatlayayım eğer alırsanız aranıza sevinirim.Rogue kasıcam.Ayrıca +9 shard olması normal bence sonuçta millet + basıyor sırf item kasmak için.Bu oyun düzelmiş bence.Hayırlısı olsun
  • D1'de crazyturk PM atarsan alırım clana.
  • galiba 1 kişide var shrd9 , onuda 2000tl verip almışlar. koxp konusuna mageler hadi neysede , az itemi olan pri ler ölümsüz gibi. kesiliyor da mage gibi kolay değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

D1'de crazyturk PM atarsan alırım clana.

tamamdır biraz level kastıktan sonra ben sana dönerim teşekkür ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.