Şimdi Ara

### DESTAN ORANGE ARDREAM CLAN ALIMLARI ### (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
0
Favori
6.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Priest kasan yok mu beyler? Pri lazım bana.
  • +9 Yok diyonuzda dün birisi +17 stuff bastı. (adını tam hatırlayamadım çok duyulmadık bi ismi vardı)
  • kardesım bende clanınızda yer almak ısterım eger dusunursenız IPASHAI mutlak gorursunuz
  • Oyun içinden bana PM ile ulaşın arkadaşlar, ben yoksam yada PM blockluysa ilk mesajda nicki bulunan clandaki diğer arkadaşlarla iletişime geçebilirsiniz. Herkese kapımız açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 1 Aralık 2012; 22:17:46 >
  • arkadaşlar chatt görevlerinin hepsi açık mı destan da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arseniCem

arkadaşlar chatt görevlerinin hepsi açık mı destan da?

Değil, çoğu bugta.
  • KO'nun sitesine giriş yapabilsem kayıt olup hemen indireceğim oyunu. Büyük ihtimal Asas açarım. Fazla büyük bir bütçem yoktur bu arada sadece saygılı ve doğru dürüst bir ortam için geleceğim müsadenizle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S
    .

yaz benide olursa eger. asas olurum.
  • bende gelirim oyunda hep solo nereye kadar warrior yada asas olurm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliyorum geldim diyorsunuz ama PM atan yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 2 Aralık 2012; 14:56:03 >
  • Siteye girebilsem indireceğim de oyunu, ne hata varsa artık sitede giremiyorum bir türlü. Daha üyelik de alıcam...
  • Eyvallah. Bir tek üyelik işi kaldı...
  • buraya başlayacaktım,arkadaş yüzünden titana başladım arkadaşta ortalarda yok şimdi destana geçip level kasmakla da uğraşmak istemiyorum açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chely

buraya başlayacaktım,arkadaş yüzünden titana başladım arkadaşta ortalarda yok şimdi destana geçip level kasmakla da uğraşmak istemiyorum açıkçası

lvl kasarken bizde yardım ediyoruz clandaki diğer arkadaşlarda yardımcı olurlar. Zaten 57 olmak öyle zor değil premium alırsan 2-3 günde olursun görevlerin olursada clandan yardım istersin Göktürk'e sor mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

quote:

buraya başlayacaktım,arkadaş yüzünden titana başladım arkadaşta ortalarda yok şimdi destana geçip level kasmakla da uğraşmak istemiyorum açıkçası

lvl kasarken bizde yardım ediyoruz clandaki diğer arkadaşlarda yardımcı olurlar. Zaten 57 olmak öyle zor değil premium alırsan 2-3 günde olursun görevlerin olursada clandan yardım istersin Göktürk'e sor mesela

eğer yardımcı olacaksanız şuan tiitandan çıkar destanda yeni bir karakter açarım

• quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

quote:

Niye bana soruyosunuz oğluuuuum

• 1. servera presiz girmek imkansız. deli ediyor adamı...
  • Gaza geldim açtım char destanda bıraktım titanı hadi bakalım hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.