Şimdi Ara

Desperados III (2020) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
4
Favori
3.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://store.steampowered.com/app/610370/

Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Mimimi Productions, gerçek zamanlı taktiksel oyun Desperados III'ün 16 Haziran 2020'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Vahşi Batı. Yasaların ellerinde silah bulunan kişiler tarafından belirlendiği ve onların emrindeki yandaşların bu yasaları halka zorla kabul ettirdikleri bir yer. Ölümün yabancı olmadığı ve cenazecilerin fazla mesai yaptığı bir yer... özelikle insanlar Desperados III'ü oynamaya başladığında. Shadow Tactics: Blades of the Shogun ile bilinen Alman oyun stüdyosu Mimimi Games tarafından geliştirilen gerçek zamanlı taktiksel oyun Desperados III'te oyuncular silahşör John Cooper'ın başında bulunduğu bir grup Desperados'u yönetecek.

TANITIM YAZISI

Desperados III, acımasız bir Vahşi Batı senaryosunda geçen hikaye odaklı, ekstrem bir taktiksel gizlilik oyunudur.

Çok sevilen klasik Desperados: Wanted Dead or Alive'ın uzun süredir beklenen bu ön bölümünde John Cooper kaçak gelin Kate, sahtekar tetikçi Doc McCoy, dev tuzakçı Hector ve New Orleans'tan gelen gizemli bir kadın olan Isabelle ile güçlerini birleştirecek. Cooper'ın kefaret görevinde maceraları onu ve çetesini kırsal kasabalardan bataklıklara ve nehir kenarlarına ve son olarak da Vahşi Batı efsanelerine yakışacak dramatik bir karşılaşmaya götürecek.

Başarılı olmak istiyorsanız akıllıca oynayın. İyi bir plan, sağ kalmanız veya kendinizi bir silahın ucunda bulmanız arasındaki farkı oluşturabilir.

Serseri, silahşör ve doğal bir lider olan Cooper rakiplerini bir bıçak ile sessizce alt edebilir veya tabancalarıyla birden fazla düşmanı yenebilir. İri yarı Hector, kocaman bir ayı tuzağı taşır ve en zorlu rakiplerini güvenilir baltası ile avlayabilir. Soğuk kanlı ödül avcısı McCoy sistemli olmayı sever ve yem, bayıltma gazı, zehirli şırıngalar ve özel bir uzun menzilli tabanca kullanır. Kate doğru kıyafetle neredeyse herkesi kandırabilir ve gizli silahı ile dikkat çekmeyecek şekilde öldürür. Ve bir de New Orleans'tan gelen gizemli kadın Isabelle var...

Her bir zorlu mücadelenin üstesinden kendi tarzınızda gelmek için ekibinizin özel yeteneklerini bir araya getirin.

Her biri özel bir yetenek grubuna sahip beş benzersiz karakter ile oynayın.

Her türlü engelin üstesinden gelmek için sayısız farklı yol ile gerçek seçim özgürlüğünün tadını çıkarın.

Dikkatli planlama ve yürütme sayesinde büyük düşman gruplarını alt edin.

Sınır kasabaları, gizemli bataklıklar, büyüyen modern şehirler ve çok daha fazlası gibi klasik Vahşi Batı senaryolarının görkemine şahit olun.

Ölümcül olmayan ve ölümcül saldırılar, gizlilik ve ateşli silahlar arasında seçim yapın.

Çeşitli zorluk ayarları ve özel yeniden oynama mücadeleleriyle oyunu kendi tarzınıza göre ayarlayın.

Karşılaşma modu oyunu istediğiniz zaman duraklatıp pusulara ve sürpriz saldırılara tepki vermenize olanak tanır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit or higher
    İşlemci: 3.0 GHz Dual Core (Intel i3-530 / AMD Athlon II X3 460)
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GTX 560 / Radeon HD 5850, 2GB
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    İşletim Sistemi: Windows 10
    İşlemci: 3.0 GHz Quad Core (Intel i5-750 / AMD Athlon X4 740)
    Bellek: 12 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GTX 760, AMD Radeon HD 7870, 3GB
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
    Ses Kartı: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers
    İlave Notlar: It is recommended to install the game on an SSD to improve loading times

ÖN SİPARİŞ BONUSU

Şimdi ön sipariş verin ve Digital Deluxe Edition'ı Standard Edition fiyatına alın!
    Digital Deluxe Edition, her biri yepyeni bir görev sunan 3 DLC'ye sahip Desperados III Season Pass içerir. Bu DLC'ler 2020'de sürümden sonra çıkacaktır ve ana oyundaki olayların sonrasında gelişen yeni bir maceranın hikayesini anlatacaktır. Ayrıca, Digital Deluxe Edition'da toplamda 150 dakikalık müzik sunan, yüksek kaliteli 75 parça içeren, özel ve genişletilmiş bir Original Soundtrack sürümü mevcut olacaktır.

KARAKTERLER

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU] Desperados III (2020) [ANA KONU]

VİDEOLAR

• Bizim gibi adamlar için gamescom'un bombası durumunda (: Darısı outlaws'ın başına..

Hayırlı olsun diyelim..
  • undy1ng kullanıcısına yanıt
    Shadow Tactics'i yapan firmanın yapması çok güzel oldu, başarılı bir firma ve çok güzel bir oyun yaparlar diye düşünüyorum. Ne kadar çok Vahşi Batı oyunu o kadar güzel bir oyun piyasası.
  • Yapay zeka'da sorunlar var gameplay'de görebildiğim kadarıyla. Gerçi oyun daha geliştirilme aşamasında lakin yinede güzel duruyor. Oyunda eğer şehirde ki insanlarla da etkileşim halinde olabilirsek cidden tadından yenmez gibi. Bir de jagged alliance rage var commandos haberlerinden sonra bu tür oyunların dirilmesi cidden harika oldu.
  • Iyi guzel haber umutlandirici da, tum assetleri ST'den buna kopyala yapistir yapmislar gibi durmakta...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 27 Şubat 2019; 23:46:41 >
  • Shadow Tactics'ten sonra efsane John Cooper'ı görmek ve adam gibi görmek harika olacak.
  • Allahu ekber

cok mutlu oldum ya

shadow tactocs i yapan yapiyorsa guzel olacak demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SteamDB geçtiğimiz günlerde birkaç oyunun çıkış tarihini sızdırmıştı. Bunların arasında Desperados 3'de varmış ve 30 Eylül 2019 olarak sızdırılmış.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-SteamDB_Dort_Oyunun_Cikis_Tarihini_Sizdirdi-93616.htm
  • Vaybe 2001'de çıkmış. Korsan cdsi hala durur üzerine printerdan çıkma yapıştırma cd kutusu ile. Güzel oyundur kendileri yeni verisyon gelsin oynayalım.
  • Multiplayerı var mı?
  • Sanırım yok. Oyunu merakla bekliyorum
  • Yayıncı THQ Nordic ve geliştirici Mimimi Productions, gerçek zamanlı taktiksel oyun Desperados III'ün bu yaz PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Bununla birlikte yeni bir fragmanda yayınlandı. Fragmanda serinin önceki oyunlarında da tanıdığımız efsanevi kelle avcısı Doc McCoy tanıtılıyor.

Doc McCoy gençlik yıllarını İngiltere'de tıp okuyarak geçirdi. Okulunu tamamladığında bir macera arıyordu ve buldu da. Yeni dünyaya yelken açtı, Atlantik'i geçti, Amerika kıyısına ayak bastı ve Amerikan İç Savaşı'na katıldı. Hem cephede savaştı hem de doktor olarak çalıştı fakat bir süre sonra savaşın dehşetine ve anlamsızlığına dayanamayıp bir yıllık görevinin ardından firar etti ve şimdi ise profesyonel tetikçi olarak çalışıyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Desperados_III_Bu_Yaz_Cikacak_Doc_McCoy_Fragmani_Yayinlandi-99390.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 19 Şubat 2020; 20:18:51 >

• Çok şükür, gelsin artık bu yaz.
  • Desperados III - Collector's Edition Trailer

• ilk oyunu defalarca oynadım ve doyamadım
    her devam oyununu ve bunu dört gözle bekliyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.