Şimdi Ara

Desperados III (2020) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
4
Favori
3.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • training kısmından sonrası açmadı, bi ara tekrar şans veririm
  • Commandos: Behind Enemy Lines, Commandos: Beyond the Call of Duty, Desperados 1 ve Shadow Tactics Blades Of The Shogun'u defalarca bitirmiş biri olarak kesinlikle oynayacam :) Commandosları ilk çıktığında, sonra seneler sonra, birde üstüne geçenlerde Win10 uyumlu bulup bitirmiştim. Bu oyun mekaniği ile neden bu kadar az oyun yapılıyor anlamak mümkün değil.
  • Commandostan bu yana bu TÜRE ait BÜTÜN oyunları zevkle oynadım ama en favori olan oyun benim için desperados ilk oyunudur. Elimdeki bütün oyunları (yine bu tür olanlar için) orjinal olarak satınaldım. Ancakkk son çıkan desperados 3 fiyatı ile büyük hayal kırıklığı yarattı bende mecburen önce aşılı versiyon ile oynayayım dedim. Ne yazık ki bunda da sanırım kronik bir save hatası çıktı ve oyunu 10. bölümden öteye taşıyamadım. Sürekli netten çözümler aradım ama nafile. Tek bir yerde benzer sorunu yaşayan yabancı bir oyuncu şikayetine denk geldim. Ona da firma sen save dosyanı yolla biz onarıp geri yollayalım demiş. Aşılı versiyon olduğu için ben bu yöntemden ne yazık ki faydalanamadım. Eğer elinde sağlam 10. bölüm sonrasına ait bir save dosyası olan varsa bana gönderirse sevinirim. Oyun alınabilir bir rakama gelince (50 tl gibi) orjinal olarak alıp arşivime katabilirim. Tür sevenleri sohbet için beklerim.

Herkese iyi oyunlar ...
  • Bu oyunun 1 ve 2. oyunla hikaye anlamında bağlantısı var mı ? Hiç bu tarz oyun oynamadım ama çok hoş duruyor. 50 Tl'ye düşmesi de beni almam için düşündürdü ancak 1 ve 2. oyunla hikaye anlamında bağlantısı varsa sıkıntı olabilir.

Ekleme: Oyunun şimdi Türkçe yamasını da buldum. Adamlar hemen Türkçe yamasını da yapmış helal olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foreign. -- 19 Aralık 2020; 11:7:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foreign.

Bu oyunun 1 ve 2. oyunla hikaye anlamında bağlantısı var mı ? Hiç bu tarz oyun oynamadım ama çok hoş duruyor. 50 Tl'ye düşmesi de beni almam için düşündürdü ancak 1 ve 2. oyunla hikaye anlamında bağlantısı varsa sıkıntı olabilir.

Ekleme: Oyunun şimdi Türkçe yamasını da buldum. Adamlar hemen Türkçe yamasını da yapmış helal olsun

Bağlantı olsada onlar çok eski oyunlar hocam oynamanıza gerek yok

Ayrıca Mimimiden yeni bir oyun geliyor bu türde

https://bolumsonucanavari.com/search/Haberler-Desperados_III_Gelistiricisi_Yeni_Bir_Gercek_Zama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 19 Aralık 2020; 23:58:5 >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler cevap için. Dün bir arkadaş beni bu konuda bilgilendirdi. 1. oyunun öncesinde geçiyormuş. Aslında ilk oyunun Remake'ini yapsalar çok iyi olur. Hiç bu türle alakam olmamıştı ama çok güzel duruyor oyun. Dün de aldım indirdim. Cyberpunk biter bitmez bu oyuna geçeceğim.

• Alırken sadece ana oyun yeterli mi yoksa, deluxe edition alıp dlcleri de mi almak lazım?

• Daha önce Desperados 2'yi oynamıştım ama açıkçası ne oldu hatırlamıyorum. Bu tip taktiksel strateji oyunlarından çabuk sıkılırım ama bu oyun hoşuma gitti. Ben de bugün Deluxe Edition aldım. İlk görevi bitirdim ve ilk izlenimim çok iyi. Forumda pek tutmadı sanırım. Konuya gelen giden yok gibi. 

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt

Bu tür oyunların kıymeti pek bilinmez, insanlar kafa yoracakları oyunlara pek yaklaşmıyor, halbuki büyük bir nimet.

• İlk oyun Desperados Wanted Dead or Alive (2001)'ın tadını verdi, açıkçası bu kadar iyi olacağını beklemiyordum..

• Türünün en güzel örneklerinden biridir. Yeni kuşak bu türle pek ilgilenmese de inanın nimettir. Mutlaka alın aldırın. 2. oyunu oynamayan varsa onu şiddetle tavsiye ederim.

Oyunu bitirdim ancak hala bu tarza açım az öz çıkıyor artık. Ayrıca oyuna yama da yapıldı 4/4 lük oldu.

• Oyuna yeni başladım. Daha önce bu türde bir oynadım oynamamıştım. Bayağı keyifli oyunmuş. Ben daha çok stealth tarzı oynuyorum, neredeyse mermi harcamadım bile diyebilirim. Acaba bu benim tercihim mi yoksa oyun o keşke oynamamızı mı istiyor emin olamadım. Çünkü haritada bir çok kez cephane veriliyor sandıklarla.
  • Hasret kalmıştık böyle oyunlara, çok çok keyif veriyor cidden. Acayip tutuldum oyuna 😆

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.