Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.321
Cevap
680
Favori
602.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • çerçeve ve cam için güvenilir bir satıcı var mıdır ilk sayfada linkler sizlere ömür.

bir de bu pd ölçümü şart mı? 20 yıldır gözlük kullanıyorum kimse ölçmedi gözlük alırken.

• S.a arkadaşlar, forumun bu bölümünden faydalanarak Calvin ile iyi alışverişler yaptım. Eğer kaliteli gözlük ve iyi bir satıcı tavsiyesi isterseniz Calvin'i önerebilirim. İlgili, alakalı sorun çözme odaklı bir arkadaş. Bildiğiniz üzere alışverişler farklı siteden ürünü beğeniyor, whstp dan iletişime geçiyor ve aliex, dhgt tarzı yerlerden ödeme yapılıyor. Ben çerçeve kalitesi ve özellikle lenslerden çok memnunum...[Telif nedeniyle editlendi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyriptex -- 16 Kasım 2021; 11:14:50 >
  • Arkadaşlar merhaba ben gözlüğümü değiştirmek istiyorum. Hali hazırda polikarbon camlı Ray-ban kullanıyorum. Çerçeveye neredeyse hiç zarar gelmedi ancak sıkıldım ve camlar baya çizildi aynı zamanda gözlerimin numarası da değişti. Yerel optikçiler pahalı olduğu ve onlarda istediğim modelleri bulamadığım için birkaç Atasun gezmek istiyorum ama oranın fiyatlarını da çok bilmiyorum. Bu saatten sonra Ray-ban gibi yüksek fiyatlı çerçeve alabileceğimi sanmıyorum çünkü camlarımın incelmesi gerekiyor o da fiyatı baya artırıyor. Zenni ve Eyebuydirect sitelerine göz attım biraz her ikisinden de $80-90 (mavi ışık filtreli ve 1.61 high index) civarı istediğim model gözlük alabiliyorum. %20 vergiyi de eklediğimizde yaklaşık 800-900₺ tutuyor. Sormak istediğim sizce Atasun ya da Opmar gibi AVM optikçilerinde daha uyguna alabilir miyim ve uygun olsa bile Zenni veya Eyebuydirect'ten daha kaliteli veya kötü olur mu? Ayrıca aranızda bu yabancı sitelerden alışveriş yapan var mı? Özellikle gümrük için soruyorum Zenni'de sorun çıktığını duymadım ancak Eyebuydirect'ten alan hiç kimse duymadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsmetodd -- 19 Haziran 2021; 16:59:8 >

• S kullanıcısına yanıt
    Eskiden Aliexpress üzerinden kaliteli saatler alırdık, şimdi alabileceğimiz bi adres var mı??
  • cyriptex kullanıcısına yanıt

Site boş görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: myesilyurt

Eskiden Aliexpress üzerinden kaliteli saatler alırdık, şimdi alabileceğimiz bi adres var mı??

Replika markalardan mı bahsediyorsun? onlar artık kalmadı yupoo'dan aratabilirsin.

• Son zamanlarda saat alan var mı acaba? Casio G shock modeli almayı düşünüyorum da eşime. Kaliteli satan mağaza bilen varsa paylaşabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Site boş görünüyor.

Kardeşim bu tip siteler maalesef çabuk patlıyor :((

• Kıyafetler için yupooya mı bakıcaz
  • arkadaşlar var mı erick aokoo vb orjinale yakın güneş gözlüğü satan bildiğiniz?

• Konu ölmüş..
  • Arkadaşlar malum dolar kurundan dolayı replika gözlük almak bile lüks oldu bizim için, çinli satıcılar da ne kadar fazla alırsak o kadar indirim yapabiliyor.

Yaza kadar gözlük almak isteyen olursa iletişim kuralım. birlikte toplu alım gerçekleştirebiliriz tek kargo ve toplu olduğu için güzel fiyatlar alabiliriz.

Gümrükte 5 adet ürün sınırı var ve %30 oldu sanırım gümrük ücreti, daha önce de aldığım için bu konulara ufak tefek ayar verebiliriz tabii.

• S kullanıcısına yanıt

İstanbuldayım. Rayban optik gözlük alma ihtimalim var. Bir şeyler yapabiliriz.

• arkadaşlar selam, numaralı gözlük alma durumum var haberleşelim toplu olarak alalım uygun olursa size de

• Dewil_may_cry D kullanıcısına yanıt

Hiç bilgim yok bu konuda ama fiyatlar uyarsa ve tipini beğendiğim gözlükler olursa ben de alabilirim. Müsait bir zamanda bakayım da sonra haberleşelim.

Arkadaşlar bu arada aklınıza yatan modeller varsa bana mesaj atın da ben de o satıcıdan hoşuma giden bir şey var mı bakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 29 Mart 2022; 1:58:28 >
  • https://www.opmar.com.tr/sstt-027-58s337p-17-sting-gunes-gozlugu-22834

Güneş gözlüğü fırsatları için daha büyük bir konu göremediğimden buraya soruyorum. Bu marka-model nasıldır? Bu parayı vermeye değer mi? Yakın fiyatlara daha iyi bir model alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luck runs out -- 16 Nisan 2022; 16:18:5 >
  • @FTaze @Dewil_may_cry @VYC Majoris

arkadaşlar bu haftaiçi sipariş geçmeyi planlıyorum, almayı düşünüyorsanız PM atabilirsiniz. DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! 

• aooko dan senelerdir gözlük alırım. ilk defa böyle birşey ile karşılaştım.

yapmam gereken bir şey var mıdır?

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• BiPeRVA kullanıcısına yanıt
    746 tl vergi mi olurmuş ya! Iyice eşeğin kulağına suyu kaçırdılar! Orijinali kaç para zaten!
  • Aliexpress davası kapanmış sanırım :(

• 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.