Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (541. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.208
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Xiaomi ROIDMI bu ürünü almak istiyorumda arkadaşlar Sabahtan akşama kadar PC başında çalışan birisiyim tavsiye edermisiniz ve nerden alabilirim acaba.
  • Beyler aooko dan rayban optik gözlük alıcam daha önce alan varsa bilgilendirebilirmi? Bi de nasıl indirim isteyeceğiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinal Casio silikon saat kordonu, satan satıcı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amon35 -- 4 Ekim 2017; 1:12:15 >
  • JosSeven kullanıcısına yanıt
    Aooko hakkında bilgim yok ama dhgate de luckcat mağazasına bakıp fiyat karşılaştırabilirsiniz , luckcat 4-5 $ indirim yapıyor. (Ürünü alım sayfasına giriyorsunuz ama ödeme yapmıyorsunuz ödeme beklenen ürün kısmına düşünce satıcıya söylüyorsunuz o da indirimi ekliyor) (dhgate içindir anlatım)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • okanhh O kullanıcısına yanıt
    Hocam luckcat in yuppoo sayfası varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    https://tr.dhgate.com/store/14433282

Gerçek fotolarını mesaj atarak isteyebilirsiniz mail olarak yolluyor.
    https://www.dhgate.com/store/product/men-women-optical-acetate-prescription-spectacle/378872518.html

hocam bu gözlüğü almayı düşünüyorum sizce nasıldır? kemikli siyah bir çerçeve alacağım sizin öneriniz var mı? Kayıt olup mesaj attım resimlerini gönderirmisin diye e mail vs. vermedim.
    Lenslerinin kalitesi hakkında fikrim yok :( ayrıca 53mm dikkat edin her yüzde güzel durmaz.

Sadece çerçeveyi alacağım da 53 mö büyük mü hocam normal kaç mm olur ölçüler hakkında pek fikrim yok sadece sap uzunluğu su anki gözlüğümle aynı bilgilendirirseniz sevinirim

Şu anki gözlüğünüze göre kıyaslayarak alın, eğer kıyaslayacak gözlük yoksa da bir gözlükçüye gidin. Mm yi öğrendikten sonra beğenmedim diyip çıkarsınız. Gözlükte kör atış pek iyi olmuyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: okanhh

Şu anki gözlüğünüze göre kıyaslayarak alın, eğer kıyaslayacak gözlük yoksa da bir gözlükçüye gidin. Mm yi öğrendikten sonra beğenmedim diyip çıkarsınız. Gözlükte kör atış pek iyi olmuyor :(

Hocam raybanın 5285 modelinin large ın 53 19 145 ölçülerinde olduğunu biliyorum.Şu anki gözlüğümün yazıları silinmiş ama standart boy ve kemik o yüzden büyük almak istiyorum :(

• Arkadaşlar hubert in linkini atabilecek olan varmı?

• Arkadaşlar mont satışı polar satışı yapan satıcı var mı bildiğiniz ?
  • 2 sene oldu sanırım aokoodan güneş gözlüğü alalı gerçekten çok kaliteli ürün
    menteşe yerinden kırdım elimle bükmeye çalışırken (neden diye sormayın manyağım işte, yamukluk filan da yoktu) o kadar düştü ezildi oturuldu kırılmadı ama kasti bükünce kırıldı tabi
    optikçileri geziyorum kaynak filan için hepsi dükkanın arkasına götürüyor orijinal sanıyor rayban ın garantisine versene yapıyor bende baktım anlamıyorlar repklikayı bozuntuya vermeyelim o zaman dedim
    almanya dan hediye ayağıyla yaptırdım birine kullanıyorum hala
    aokoo yu tavsiye ederim açıkçası hala aktif satıyorsa
    ben de ayrıca bir optik rayban almayı düşünüyorum kendisinden ama whatsapp numarası filan silinmiş
  • Arkadaşlar Aookodan Rayban 5285F optik gözlük aldım gelince paylaşırım.
  • ulaulas kullanıcısına yanıt
    +86 186 7982 5681

numarası bu hocam ben rayban 5285f aldım optik gözlük gelince paylaşıcam.
  • Nasıl aldınız hocam

• Gözlükler kaç para rayban falan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

Columbia termal mont isteyenler için satıcı linki aşağıda model fotoğraflarını da ekte ekliyorum.Mont fiyatları 40 dolar.
    https://jxkhomn.aliexpress.com/store/2919060?spm=5261.seller_index.0.0.4c5e50bcTHFaTt

Sahibinden üzerinden 350 TL'ye satıyorlar 40 dolarlık montları.Kazıklanmayın....

Daha önce iş yerindeki arkadaşlar dahil 5-6 tane aldık.Çok da memnunuz.Hiç prbolem yaşamadık.Birazcık tüy döküyor hepsi bu.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-giyim-aksesuar-erkek-columbia-termal-isi-yalitimli-mont-397136808/detay

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

bu tarz mont arıyorum ama yok Bulan arkadaşlar link paylaşabilir mi?

• Andy den gecen yil mayis ta armani ar 2448 saat aldim halen kullaniyorum sorunsuz ne soyulma ne paslanma ne de mekanik problem..
    Saatvesaat e goturdum orjinal dediler. Ozaman dolar 3 liraydı 180tlye almıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.