Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.171
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: JosSeven

quote:

Orijinalden alıntı: okanhh

Şu anki gözlüğünüze göre kıyaslayarak alın, eğer kıyaslayacak gözlük yoksa da bir gözlükçüye gidin. Mm yi öğrendikten sonra beğenmedim diyip çıkarsınız. Gözlükte kör atış pek iyi olmuyor :(

Hocam raybanın 5285 modelinin large ın 53 19 145 ölçülerinde olduğunu biliyorum.Şu anki gözlüğümün yazıları silinmiş ama standart boy ve kemik o yüzden büyük almak istiyorum :(

kardeş aşağıda link deki çerçeveyi geçen sene almıştım fakat biraz büyük gibi duruyor yüzümde o yüzden kullanmadım eğer beğenirsen 25 dolara verebilirim model rayban 7056 f birebir replikası

https://tr.aliexpress.com/item/Big-Vintage-Round-Wide-Metal-Acetate-Frame-Glasses-Men-Women-Fashion-Suit-Myopia-Optical-Clear-Lens/32707106853.html?spm=2114.13010608.0.0.CwYTRh&detailNewVersion=&categoryId=361250

• Arkadaşlar merhabalar. Yana yakıla rb4181 arıyorum. Var mı bildiğiniz bir satıcı acaba?
  • Benim gözlüm -2.75 miyop reçetem yok, şimdi 25-30 dolar aralığında gözlük alınca o fiyata camda dahil mi yoksa cam için ekstra para ödemem gerekiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Dereceli camlar ve çerçeveler ayrı ayrı satılıyor, Birlikte hazır satılanlar da var, Onlarda zaten -0.5 -1 veya +0.5 +1 vb. ibarelerle belirtiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Dereceli camlar ve çerçeveler ayrı ayrı satılıyor, Birlikte hazır satılanlar da var, Onlarda zaten -0.5 -1 veya +0.5 +1 vb. ibarelerle belirtiliyor.

Peki benim gözlerim -2.75 miyop bunu nasıl anlatabilirim adama? Reçetem yok bulamadım

• en uygun yerden çerçeve ve cam hazır bir şekilde bir alışverişi nerden yaparım.ayrıca diyelim ki 100 dolar tuttu gümrük sorunu yaşanır mı...
    Bu konu da bazı eksiklikleriniz olabilir. Mesela Astigmat vb. başka değerler gerekebilir.
    Herhangi bir eczaneden TC kimlik no ile belki ulaşabilirsiniz reçetenize.
    Aşağıdaki örnek reçeteye bakarsanız Göz derecesinden ayrı olarak,
    Silindirik ve Aks gibi değerlerde var..
    Daha sağlıklı bir göz sağlığınız ve gözlük için bence bir daha araştırın reçete olayınızı.

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• Armani markasına ait

ar 7004 5001

Ar 7003 5026

Tarzında gözlük arıyorum nereden alabilirim?

• maslan7 kullanıcısına yanıt
    hocam çerçevenin fotosunu gönderebilir misiniz özelden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Bu konu da bazı eksiklikleriniz olabilir. Mesela Astigmat vb. başka değerler gerekebilir.
    Herhangi bir eczaneden TC kimlik no ile belki ulaşabilirsiniz reçetenize.
    Aşağıdaki örnek reçeteye bakarsanız Göz derecesinden ayrı olarak,
    Silindirik ve Aks gibi değerlerde var..
    Daha sağlıklı bir göz sağlığınız ve gözlük için bence bir daha araştırın reçete olayınızı.

Coaser den sadece çerçeve almak istiyorum camı burada taktırmak için satıyor mu sadece gözlük olarak birde kaç günde gelir ortalama? Varmı bir fikriniz

Sadece çerçeve almadım, kendisine mesaj atın, cevap verecektir.
    Bana asgari 21 günde geldi aldıklarım.
  • Arkadaslar aooko yanlış takip numarasımı veriyor? 19 gün oldu takip edemiyorum sorduğumda aynı takip numarasını atıp duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rayban RB7046 optik çerçevesini nasıl bulabilirim?

Model code: RB7046 5365 51-18

yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

Rayban RB7046 optik çerçevesini nasıl bulabilirim?

Model code: RB7046 5365 51-18

yardımcı olursanız sevinirim

http://x.yupoo.com/photos/apollosunglasses/albums/43635136

nasıl ulaşacağınıza dair bilgim yok
  • Merhaba,
    Linkteki saati almak istiyorum ama iki site hakkında pek bilgim yok daha önceki yazışmalardan buldum ama hangisi daha kalitelidir, satın alma işlemleri aliexpress gibi mi ve de indirim talep edebiliyor muyuz ?
    Teşekkürler.

https://tr.dhgate.com/product/free-hk-shipping-_luxury-new-mens-chronograph/381917889.html

http://v.yupoo.com/photos/tc670/953983118/

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    https://www.facebook.com/sunglasses.apollohome/

FACEBOOK: Apollo Sunglasses
    WHATSAPP: +86 15868109802
  • AOOKO'dan alınmış RB3016 yüzüme yakışmadığı için kullanılmamış şekilde aldığım fiyat olan 23 dolara (o zamanki kura göre 3.7 TL idi dolar) satılıktır.

http://photo.yupoo.com/aooko/Fsu8Pv2h/152pcl.jpg

ürünün fotoğrafını birebir görmeniz açısından temsili olarak paylaşıyorum dileyen olursa kendisini de paylaşırım.
  • Kaliteli saat satanlardan kim kaldı arkadaşlar? İlk önceliğim armani marka olacak.
  • Arkadaşlar öncelikle bu DHGate nedir, ilk kez burada gördüm ilk sayfada da bilgi alamadım bu konuda.

Asıl sorum şu:
    Aliexpress'ten Apple Watch kayışı aldım, 20-31 gün teslimat süresi diyor ve bugün 25. gün bitti ürün hala PTT'nin sitesinde gözükmüyor. Geçen çarşamba (6 gün önce) mail gelmişti ürününüz hedef ülkesine vardı diye, acaba mailde mi hatalı bilgi var yoksa PTT mi çok yavaş çalışıyordur ne diyorsunuz? Daha sisteme girilecek de İstanbul'dan Ankara'ya gelecek de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Arkadaşlar öncelikle bu DHGate nedir, ilk kez burada gördüm ilk sayfada da bilgi alamadım bu konuda.

Asıl sorum şu:
    Aliexpress'ten Apple Watch kayışı aldım, 20-31 gün teslimat süresi diyor ve bugün 25. gün bitti ürün hala PTT'nin sitesinde gözükmüyor. Geçen çarşamba (6 gün önce) mail gelmişti ürününüz hedef ülkesine vardı diye, acaba mailde mi hatalı bilgi var yoksa PTT mi çok yavaş çalışıyordur ne diyorsunuz? Daha sisteme girilecek de İstanbul'dan Ankara'ya gelecek de...

dhgate aliexpress'in daha az denetlenen ve daha çok "çakma" diye tabir ettiğimiz ürünleri satan sitesi, aleleade her ürüne ait imitasyon bulunabilir.

ayrıca PTT den ziyade yurt dışı kargonuz takipsiz ve düşük önem kategorisinde, haliyle bu vakitte gelmesi doğal

• 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.