Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Brand Wholesale Big Discount Store Mr.Eagle patladım mı? Linklerine girilmiyor. 2 gözlük siparişim var halen kargolayacak gözüküyor. 3 günü kaldı. Mesajlarada dönüş yapmıyor.
  • Kalitesi nasıl laradan daha mı iyi? Satıcı linki ve numarası PM lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. rayban clubmaster model gözlükten almayı düşünüyorum. Erick e mesaj attım. Fİyatta anlaşabilirsek alacağım. Erick fiyatları 40 dolar seviyesine çıkarmış. O yüzden güzel bir indirim yapmazsa almayı düşünmüyorum. Daha önce clubmaster modelden alıp memnun kaldığınız bir mağaza var mı?
  • gandalfthepurple G kullanıcısına yanıt
    Hocam foruma indirim yapıyor mu?

• http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Handmade-2016-oculos-de-sol-masculino-feminino-summer-sport-2140-vintage-brand-square-glasses/32597228271.html
    arkadaşlar yukarıdaki satıcıdan almış olduğum gözlük geldi.
    yılbaşı tatilinde oldukları için geç kargoya verildi. 22 şubatta kargoya verilmiş. bugün elime ulaştı. ilk izlenimim çok iyi. sağını solunu inceledim defo dökülme ezilme dandiriklik yok gibi.
    Bu mesaja eklenen görseller:

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• Satıcıdan yeni saat aldım tag heuer marka,dükkanı kapatmış mi anlamadım uygulamada çıkmıyor,gece geç saate kadar uyanık olacağım bu sırada onu uzun sure online denk getirirsem forum adına uygun fiyat isteyeceğim verirse link vercem hepimiz faydalanırız

Laradan daha fazla çeşide sahip,facebookuda var genç bir bayan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KurtPanzerMeyer -- 4 Mart 2016; 17:20:19 >
  • denizkent D kullanıcısına yanıt
    Hocam numaralı mı güneş gözlüğünüz?

• Hayır numaralı değil.

• bu kodların hangi model olduğunu nereden anlayacağım? görsellere bakarak alacaktım.
  • aliexpres de _AOOKO_ diye bir sayfa vardı kapandı her halde. ulaşamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozncb

Selamlar. rayban clubmaster model gözlükten almayı düşünüyorum. Erick e mesaj attım. Fİyatta anlaşabilirsek alacağım. Erick fiyatları 40 dolar seviyesine çıkarmış. O yüzden güzel bir indirim yapmazsa almayı düşünmüyorum. Daha önce clubmaster modelden alıp memnun kaldığınız bir mağaza var mı?
    quote:

Orijinalden alynty: ozncb

Selamlar. rayban clubmaster model gözlükten almayy dü?ünüyorum. Erick e mesaj attym. FYyatta anla?abilirsek alaca?ym. Erick fiyatlary 40 dolar seviyesine çykarmy?. O yüzden güzel bir indirim yapmazsa almayy dü?ünmüyorum. Daha önce clubmaster modelden alyp memnun kaldy?ynyz bir ma?aza var my?

Selamlar Ericten dün Clubmaster 3016 ve Wayfarer 1028 modelini 37 dolara aldym. Syky pazarlyk edin hocam. Bu arada Erick Ebay üzerinden de saty? yapmakta oradaki fiyatlary 80 dolardan ba?lyyo bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: CeRRaH1

quote:

Orijinalden alynty: ozncb

Selamlar. rayban clubmaster model gözlükten almayy dü?ünüyorum. Erick e mesaj attym. FYyatta anla?abilirsek alaca?ym. Erick fiyatlary 40 dolar seviyesine çykarmy?. O yüzden güzel bir indirim yapmazsa almayy dü?ünmüyorum. Daha önce clubmaster modelden alyp memnun kaldy?ynyz bir ma?aza var my?

Selamlar Ericten dün Clubmaster 3016 ve Wayfarer 1028 modelini 37 dolara aldym. Syky pazarlyk edin hocam. Bu arada Erick Ebay üzerinden de saty? yapmakta oradaki fiyatlary 80 dolardan ba?lyyo bilginize

hocam ericin dükkan linkini alabilir miyiz

• surfcasting S kullanıcısına yanıt
    http://tr.aliexpress.com/store/1796042
  • üstad 2 sini 37 dolara mı aldın ? şu konuşmaların ss ini çekip bana bi atabilir misin ? ingilizce var pazarlık becerisi yok bide daha önce hiç ingilizce pazarlık yapmadım :D
  • hocam bende tag heuer bakıyorum satıcının numarası yada mağaza linki varmıdır ?

birde başakşehir ptt postaları kapıya kadar getiriyor mu bir adet kargon var 27 sinde hong kong dan çıktı hala ülkeye giremedi
    teşekkür ederim.
  • Hocam bayağı sıkı pazarlık etmişsin gerçekten Ben adamı yakalayamadım henüz. Mesaj attım cevap da yazmadı. Yanlış dükkana mı mesaj atıyorum acaba? Dükkan linkini paylaşabilir misin? İngilizcem o kadar iyi de değil nasıl pazarlık edeceğim bilemiyorum. Konuşma metnini paylaşırsan çok iyi olur ya
    Hocam 39 dolar fazla değil mi?

• Arkadaşlar linkteki ürün 46 dolardan 23 dolara düşüyor mobil uygulamadan barkod okutunca alınır mı sizce.

http://www.aliexpress.com/item/real-high-quality-way-hiker-sunglasses-store-wholesale-price-glass-lenses-oculos-gafas-plus-full-retail/32602499710.html?spm=2114.13010208.99999999.261.tEayEM

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.