Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.178
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Lucyden aldığım saat geldi.Yeni dükkanın linkini verirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdu42

Lucyden aldığım saat geldi.Yeni dükkanın linkini verirmisiniz

hangi saati aldınız hocam resim atabilir misiniz?

http://tr.aliexpress.com/store/1968056
  • gözlük numarasını yani 50-55 hangisi olduğunu nasıl anlarız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinku -- 3 Mart 2016; 19:06:07 >
  • Buyrun hocam
    Bu mesaja eklenen görseller:

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

• Hocam ne zaman siparis vermistiniz ve ne zaman yola cikmisti acaba?

• 11 şubatta aldım 20 sinde kargoya verdi tatilden dolayı 27sinde yurtdışına sevk edildi,1 martta başakşehire geldi 1 gün boş boş yattı bugün sabah elime geldi.15 17 gün gibi hocam

• Allah Allah benim kargo da 27sinde yurt disina sevkedilmis ama Turkiye ye giris yapmis olarak gozukmuyor

• lara hariç bildiğiniz armani saat satan varmı arkadaşlar? lara'dan aldığım saatten hâlâ haber yok alternatiflere yönelmeliyim.

• Hangi kargo hongkong post mu

• souns S kullanıcısına yanıt
    Benim satıcı var hangi model istiyorsun

• Aynen hocam

• Gelir yakında bi sıkıntı yoktur ya

• Replika güneş gözlügü arıyorum, fakat bütün linkler patlamış... Var mı bir öneriniz?
  • 1451 var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erdu42

Benim satıcı var hangi model istiyorsun

link varmı hocam
  • Arkadaşlar lara's storedan aldığım (lucy eski adıyla) ar5858 neredeyse 1 aydan fazladır kullanıyorum aşırı memnunum. Hatta biraz zorlamak için bir dükkana girip armaniden saat baktım adam ciddi alıcı olarak görmediği belliydi. Zaten 20 yaşındayım ıspartada öğrenciyim ve kot pantolon tshirt gitmiştim. Sonra baktığımın fiyatını sordum 2000 küsür dedi. Kolumdakini çıkardım onu denedim. Adama çok değil mi dedim adam marka bu fiyata dedi. Dedim bendeki de aynı marka ama amerikadan 860 a almış oldum dedim hadi türkiyede 1300 dedim adam saatimi aldı biraz inceledi beğendi. Sonra pazarlığa başladı. Ciddiye almayan adam önce 1700 sonra 1600 dedi 5 de taksit yaparım dedi. Dedim 1200 e düşmezsen alamam. Allahtan düşemedi de patlamadık :D

Gerçeğe yakınlığını buradan test etmiş olduk. Biraz reklamı gibi oldu ama Allahın çinlisi ne reklamı olacak forum yaptı zaten benden fazla :D

Özetle kardeşime de bir tane saat sipariş ettim onu kutusuz aldım. Balonlu şeye sarıp yollayacakmış bakalım ne olacak. Türkiye sınırına girdi görünüyor. O gelsin tissotlar var yeni mağazasında. Onlara gözümü diktim.

Şüphesi olanlar için happy seller de onunmuş oradan al bundan sonra dedi. Şüpheli falan ama patlayana kadar yolu var. :D sorularınızı elimden geldiğimce cevaplamaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhoryWarrior -- 4 Mart 2016; 4:32:05 >

• lara için herkes iyi şeyler söylüyor fakat sipariş verdiğim ürünün kargo bilgisinde 15 gün geçmesine rağmen hala bir gelişme yok. derdim gelip gelmemesi değil de iletişim kurabilsek iyi olacak

• arkadaşlar numaralı güneş gözlüğü alan oldumu? yardım ve önerilerinizi bekliyorum
  • GhoryWarrior kullanıcısına yanıt
    yakalamışken kolundakini okutsaydın keşke hocam))))

tissot lar varsa onları merak ediyorum hocam. resim paylaşırsa ilgilenmek isterim.
  • 82 dolar istiyor
    Whatsapdan konuşuyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KurtPanzerMeyer -- 4 Mart 2016; 10:41:13 >
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.