Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
    Hocam saati ne kadara aldınız link verir.misiniz bir de ne kadar sürede geldi
    Edit : Hocam saati suya soktunuz mu hiç su alıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydonose_2 -- 24 Haziran 2015; 4:32:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakir bini

Erick'ten aldığım polarize 2140 ve Little Lucy's Store'dan aldığım AR1452 aynı anda ulaştı elime(Erick siparişim 1 hafta önceydi saatten).
    Bileklerim fazla ince olduğu için saatin bileziğinden 3 tane çıkarttım anca oldu.
    Gözlüğü herkes biliyordur herhalde ama saatle ilgili sorularınızı cevaplayabilirim arkadaşlar.

ne kadara aldınız kaç günde geldi.

• merhaba. ilk kez böyle bir şey başıma geliyor. 100'den fazla alışveriş yaptım aliexpress ve çeşitli yerler üzerinden. bu takipte ne olmuş? açıklayabilecek var mıdır?

dün baktığımda bakırköy pim'e sevkedildi falan yazıyordu. bugün sabah geldim baktım. güncellenmiş. geri falan mı gönderiliyor kargo? durum nedir? içinde iki adet erick'ten aldığım güneş gözlüğü vardı.

• Sorun yok , ramazan sebebiyle gumruk cok yavasladi. 2 gune tekrar guncellenir merak eymeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Daisuke

Sorun yok , ramazan sebebiyle gumruk cok yavasladi. 2 gune tekrar guncellenir merak eymeyin

teşekkür ederim ilginize. 6 günde çinden türkiye'ye geldi. 5 gündür istanbul'da :)
  • Victoria secret siparisimi gonddermis hemen onaylaninca , adam cok hizli . Bu da sunu gosterir ki malzemeler elinde hazir , cinlilerin factory supply dedikleri zimbirti , fabrikadan halka :) Erick te ayni hizda gonderiyor.
    Cogu satici araci cunku aliexpresste , baskasindan alip satan adam , siparisi aldiktan sonra onlardan alip gonderiyor. Bu sebeple ucuz olmasi biraz mantikli gibi , ama zugurt teslellisi diyerek kendimi kandiriyor da olabilirim. Bakalim bekleyip gorecegiz :)
    İyi alisverisler

• quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Alıp karşılaştırdınız mı bilmiyorum..
    Ben 22 $ ile 5 $ arasında göz incelemesi ile fark göremeyince naçizane fikrim olarak paylaştım bu durumu...
    Forumda Erick'ten alıp da buradan da (Mr Fashion Rock) sipariş veren arkadaşlar var sanırım.
    Onların siparişleri gelince herşey daha netleşir.

Bu gözlükler göze zararlı değilmi replika oldukları için söyledim ,
    Yoksa camlarımı kaliteli, Bende almayı düşünüyorum ama güvenemedim kalitesine

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Daisuke D kullanıcısına yanıt
    Gözlük gelince yorum ve resim yazarsınız....
    Erick mi, Jad Jack mi (Mr Fashion Rock) mu bakarız ...
    Paralarımız boşa gitmesin.. Derdimiz o zaten buradaki diğer tüm arkadaşlar gibi..
  • gael kullanıcısına yanıt
    AE de satılanların büyük çoğunluğu Replika zaten hocam...
    Replika alıp kullanmak istemiyor ya da güvenmiyorsanız, Orjinal düşüneceksiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydonose_2

Hocam saati ne kadara aldınız link verir.misiniz bir de ne kadar sürede geldi
    Edit : Hocam saati suya soktunuz mu hiç su alıyor mu ?

Ben kutulu 70.95'e almıştım şimdi fiyatı biraz daha indirmiş.
    8 haziranda verdim 22'sinde elimde oldu. ama kargoya 16 haziran'da vermiş sanırım 19'unda da istanbuldaydı.
    suya özellikle tutup denemedim hocam. yıkarken falan sıkıntı olmadı ama dikkat ediyorum biraz.

http://tr.aliexpress.com/store/product/New-Mens-Chronograph-quartz-movement-Watch-AR1452-1452-Gents-Wristwatch-Original-Box/935985_1328424335.html

• quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Dikkat etmemiştim ona, ama Baskı değil, İkisi de kazınmış...
    Edit: RB imzasının Resmini ekledim.

Merhaba,

Biraz önce orjinal Rayban Justin 4165 modeline baktım. Sap kısmındaki Rayban (metal olan) yazıalrı bu kez sapa gömülü şekilde yapmışlar. Sizin aldığınızda da o şekilde mi? Mümkünse foto koyarmısınız...

• Erick'ten Erika model gözlük aldım plastik kalitesi ve camı gerçekten beklentimin üstünde geldi. ama küçük geldiği için kullanamadım şimdi başka bir gözlük bakıyorum. Mr Fashion Rock mağazası benim de aklımı çeldi. Rayban modellerinden çok Oakley modelleri daha çok dikkatimi çekti. Sipariş veren arkadaşlar geldiğinde buradan bilgilendirme yaparsa bize de güzel referans olur.

Eğer gözlükler kaliteliyse ve dediği gibi uv400 koruması varsa paramız boşa gitmesin bu gözlükçüyle de anlaşabiliriz.
  • brcyben B kullanıcısına yanıt
    Oakley modelleri benimde hoşuma gitti ancak oakley logosunu resimlerde bilerekmi silmiş yoksa resimlerdeki gibi logo suzmu

• gael kullanıcısına yanıt
    Gözlüklerin LOGOLU halini görmek için bu adrese bakacaksın hocam..
    Mr Fashion Rock LOGOLU RESİMLER MAGAZASI
  • struma S kullanıcısına yanıt
    Sapındaki Metal Logo böyle hocam..

• demayc D kullanıcısına yanıt
    Sanırım pek anlaşılmıyor ama hafif gömülü gibi değilmi? Atasun da baktığım tamamen gömülü olmasa da hafifi gömülüydü. Normalde Rayban yazıları sap a gömülü olmuyordu...
    Tşkler bu arada sanırım bende 8.80 e kutulusunu alacağım...
  • struma S kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, Yarım gömülü tabii ki, Sanırım Tamamen gömülü olması logoyu anlamlı göstermez, Gözlük şu an yanımda ve resmi şimdi çektim de koydum.
    Hayırlı olsun siparişiniz de...
  • Arkadaşlar buradan aldığımız saatlerin su geçirmezliği var mı

• Merhaba arkadaşlar. Rayban damla polarize kemik gözlük bulabilirmiyim?

• arkadas bende eric ten alayim dedim adam 2132 aynali model olmadigi soyledi bircok saticiya baktim ne yazkki zor buldum birinden.aldim bakalim gelince yorumlari yazarim.

2140 bana buyuk geliyor diyenler.icin 2132 52mm lik tam olur ben gozlukcude denedim oyle.siparis verdim☺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.