Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
  • Hocam ilk alışverişimi verdiğiniz 5 dolarlık yerden yapıcam az bir yardımcı olurmusunuz maximum kartla nasıl alabilirim bu gözlüğü
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

arkadas bende eric ten alayim dedim adam 2132 aynali model olmadigi soyledi bircok saticiya baktim ne yazkki zor buldum birinden.aldim bakalim gelince yorumlari yazarim.

2140 bana buyuk geliyor diyenler.icin 2132 52mm lik tam olur ben gozlukcude denedim oyle.siparis verdim☺

Merhaba,

Bende ericle konuştuğumda 2132 aynalı model yok dedi.

Siz hangi satıcıdan ve kaça aldığınızı ve gelincede detaylı incelemesini yapar mısınız? Çünkü bende o modeli almayı düşünüyorum...
  • Aynalı 2132 den ziyade bu model çok daha güzel duruyor ve aynalı çok renk çeşidi var

http://v.yupoo.com/photos/840197942/albums/16692963/

ama satıcıdan pek alan yok demayc arkadaşımız dışında ben de güvenemiyorum şu anda nasıl bişey gelir. özellikle uv400 koruması önemli.

bu satıcıyla donanımhaber olarak iletişime geçip hem uv400 koruması testi hem de donanımhaber indirimi isteyelim bence.

Eğer buradan biri iletişime geçmediyse bununla alakalı ben konuşabilirim.
  • uv400 var evet ozellikle sordum.fotolari istedim gonerdi mail adresime kendisi iki renk arasinda kalmistim ben skyblue tercih ettim . 30.99 dolRdi 28 dolara anlstik burada uayibliyacagimi soyledim daha sonraki sipaislerdedaha fazla.indirim yapacagini soyledi.
    aldigim gozluk bana yolladigi fotograf

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam erick'ten aldınız demi ?
  • brcyben B kullanıcısına yanıt
    eric ten almadim. ona sordum duz renkler var dediaynali yok dedi baska bir saticidan aldim . suan cep ten giriyorum laptoptan girdigimde satici linkini gondereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y@s@r -- 24 Haziran 2015; 20:17:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oakley sliver satan yok galiba veya ben bulamadım
  • erickin sattıkları orijinal değil demi? bu konu hiç konuşulmamış nedense
  • Hocam ilk alışverişimi verdiğiniz 5 dolarlık yerden yapıcam az bir yardımcı olurmusunuz maximum kartla nasıl alabilirim bu gözlüğü
  • arkadaşlar bişey daha sormak istiyorum ben burdan toplu alışveriş yapabilirmiyim
    mesela 100 tane ipek şal alsam gümrüğemi takılıp gerimi göderilir veya vergimi ödemem gerekiyor
    bilen arkadaşlar varmı
  • arkadaslar bişey sorucam bu konuda bilgisizimde kusura bakmayın mesela lacoste saati satıyor adam ama ilandakı saatın görseldeki ismini atıyorum "ace" yapmıs o saat bize lacoste yazılımı yoksa "ace" yazılı sekıldemı gelıcek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucas666

arkadaslar bişey sorucam bu konuda bilgisizimde kusura bakmayın mesela lacoste saati satıyor adam ama ilandakı saatın görseldeki ismini atıyorum "ace" yapmıs o saat bize lacoste yazılımı yoksa "ace" yazılı sekıldemı gelıcek..

Genelde orayı boş bırakıyorlar yani markanın logosu görünmesin diye.Alan kişiler varsa onların attığı fotolara bak oradan belli olur.
  • raunk kullanıcısına yanıt
    eyvallah abim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

arkadaşlar bişey daha sormak istiyorum ben burdan toplu alışveriş yapabilirmiyim
    mesela 100 tane ipek şal alsam gümrüğemi takılıp gerimi göderilir veya vergimi ödemem gerekiyor
    bilen arkadaşlar varmı

bi üründen 2-3 taneden fazla getiremezsin gümrükte takılır direk vergi keserler.
  • Değerli Dostlar RB 2132 ya da 4207 alıp kullanan arkadaşlar var mı acaba konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeni Mühendis

quote:

Orijinalden alıntı: gael

arkadaşlar bişey daha sormak istiyorum ben burdan toplu alışveriş yapabilirmiyim
    bilen arkadaşlar varmı

bi üründen 2-3 taneden fazla getiremezsin gümrükte takılır direk vergi keserler.

Kessinler, kaç para vergi kesicekler ki, 1dolara alıp burda 5dolara ürünü satarım..3dolara da vergi yi alsın 1 dolar cebi me kar olsa yeter :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mcuk kullanıcısına yanıt
    Hocam, almak istediğiniz Ürünü "Add to card" yapıp ekliyorsunuz, Karta gidip "Buy all from tghis seller" deyip sonraki aşama da Adres bilgilerinizi kontrol edip doğru ise "Devam" deyip Sonraki aşamada da "Kredi kartı bilgileri"nizi girip alışverişi yapıyorsunuz...
  • gael kullanıcısına yanıt
    5-10 ar adet partiler halinde alın, satıcıya da aynı kargoyla göndermemesini söyleyin..
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.