Şimdi Ara

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.320
Cevap
680
Favori
602.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

(En Son Oy Tarihi: 30.3.2024)
Giriş
    Ozaman o iş riskli olur 100 200adeti 5er - 10ar adet alırsam gümrükte kesin şüphelenirler, siz daha önce aldınızmı hiç toptan ürün tecrübeniz varmı .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gael kullanıcısına yanıt
    Yok hayır, öyle toptan bir alışverişim olmadı.. Belki forumda çıkar arkadaşlardan, umarım yardımcı olurlar..
  • 4.88$ olan RB4165 gözlkten 1 haftada 35 Türk almış... Hepsi bizim forumdan mı acaba
    RB4165 (4.88$)
  • demayc D kullanıcısına yanıt
    Sevgili demayc acaba gözlüğe uv400 testi yaptırma şanşınız oldumu? Ucuz olana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Hocam, almak istediğiniz Ürünü "Add to card" yapıp ekliyorsunuz, Karta gidip "Buy all from tghis seller" deyip sonraki aşama da Adres bilgilerinizi kontrol edip doğru ise "Devam" deyip Sonraki aşamada da "Kredi kartı bilgileri"nizi girip alışverişi yapıyorsunuz...

Peki şimdi alsam tahmini ne zaman gelir yaz bitene kadar gelicekse hiç gelmesin Birde bu gözlükler kafama oturucakmı hocam varmı bir ölçüsü felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcuk -- 25 Haziran 2015; 12:47:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

quote:

Hocam, almak istediğiniz Ürünü "Add to card" yapıp ekliyorsunuz, Karta gidip "Buy all from tghis seller" deyip sonraki aşama da Adres bilgilerinizi kontrol edip doğru ise "Devam" deyip Sonraki aşamada da "Kredi kartı bilgileri"nizi girip alışverişi yapıyorsunuz...

Peki şimdi alsam tahmini ne zaman gelir yaz bitene kadar gelicekse hiç gelmesin Birde bu gözlükler kafama oturucakmı hocam varmı bir ölçüsü felan

ditto.com'u deneyin, konu sahibi ana sayfa koymuştu belki kaldırmış olabilir. Artık gönderiler hızlı geliyor ama ramazan dolayısıyla bir şey diyemeyeceğim ama en geç 1 ay içinde çok rahat gelir tabi takip numarası ile gönderilirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

quote:

ditto.com'u deneyin, konu sahibi ana sayfa koymuştu belki kaldırmış olabilir. Artık gönderiler hızlı geliyor ama ramazan dolayısıyla bir şey diyemeyeceğim ama en geç 1 ay içinde çok rahat gelir tabi takip numarası ile gönderilirse.

hocam şimdi ben sipariş aşamasındayım ama adres kısmına tam adresi giremiyorum mesela aydınlı yazıyorum ''ı'' harfinden dolayı olmuyor bu tip şeyler sorun olur mu acaba? Birde satıcıya birşey belirtmemiz gerekiyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcuk -- 25 Haziran 2015; 13:03:38 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam şimdi ben sipariş aşamasındayım ama adres kısmına tam adresi giremiyorum mesela aydınlı yazıyorum ''ı'' harfinden dolayı olmuyor bu tip şeyler sorun olur mu acaba? Birde satıcıya birşey belirtmemiz gerekiyormu?

Ben Türkçe karakter kullanmıyorum size'de öyle tavsiye ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben Türkçe karakter kullanmıyorum size'de öyle tavsiye ederim.

Şimdi ödedim şöyle bir ekran geldi bu nedir

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

Sanırım yapabildim olmuş mu arkadaşlar dispuse olayları felan ney bu arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcuk -- 25 Haziran 2015; 13:14:39 >

• Merhaba arkadaşlar , Erciten aldığım rb4171 Erika adlı modelin elimden geldiğince incelemesini yaptım paylaşıyorum. Videoda desenlerin renklerinin ton olarak fotoğraftakiyle uyuşmadığından bahsettim . Fakat mat modeli inceledim ve renklerin birbirine çok yakın olduğunu farkettim . O kısımlara itibar etmeyin lütfen. Ürünün renk tonu erik'in koyduğu resimden daha çok orijinaline benziyor ama nedense ürünün fotoğraflarındaki renk tonu daha çok hoşuma gitti . Bir sıkıntı yok yani .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 25 Haziran 2015; 13:33:28 >

• demayc D kullanıcısına yanıt
    Valla hocam sizinle konuştuktan sonra ben iki tane sipariş geçtim. :)
  • Hocam gözlüğün linkini atabilir misiniz?
  • AnonimAdam A kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler, en iyisi Çine gidip almak heralde :) '' hiç olmadı 5er 5er alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atsız_74 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun...
    Hangi model aldınız
  • quote:

Arkadaşlar....
    Bir arkadaşımla AE den aynı model RB 4165 JUSTİN gözlüklerden aldık..
    Aynı gözlüğü; Arkadaşım, Malum satıcıdan 22$'a almış,
    Ben başka bir satıcıdan ve Feedback'i %100 olan başka bir satıcıdan Orjinal kılıfı olmadan 4.88$'a aldım...
    Feedback'lerdeki yorumlara güvendim. Türkiye'den de alanlar var ve 5 yıldız vermişler.. Denemek istedim, sonuçta 10-11 TL param gidecekti...
    VE.....Gözlüklerimiz geldi, şaşılası bir durum ama, inanın hiçbir fark YOK...!
    Gerek logolar, gerek içteki RB yazıları ve en önemlisi de Görüş berraklığı bile aynı... 1 / 1 yani...
    Karşılaştırmalı Resimleri de ekliyorum.. ve 4.88$ aldığım gözlüğün linkini de ekliyorum..
    Satıcı gayet güvenilir, zaten Feedback'lere bakınca görülebiliyor..
    Ben gerçekten öneriyorum, boşuna fazla para vermeyelim diye düşünüyorum...

FİYATI 4.88 OLAN RB4165 Link

DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER! DERECELİ GÖZLÜKLER GELDİ!!!ALİEXPRESS'DE DH'YE ÖZEL İNDİRİMLER VE YURTDIŞI GENEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER!

Hocam bu matte black frame + gradient lens yani #2 numaralı ürün değil mi?

• Aynen O'dur hocam...
  • bende 1 adet 4.88 $ kırmızı aynalı olan justin den sipariş verdim bakalım nasıl bişey çıkacak
  • quote:

Aynen O'dur hocam...

2140 almak için konuya girdim senin mesajını görünce bir de bundan alayım dedim. Gradient lens ve siyah klasik lens arasında kaldım. Sence gradient mi almalıyım? Çünkü 2140'da en azından gradientsiz alacağıma eminim.
  • Ben de Mavi Lens ve Başka modellerden 3 gözlük siparişim daha var hocam.. ben memnunum..
  • üç f Ü kullanıcısına yanıt
    Başka yerden alsaydın (Örn: Erick) asgari 20$ verecektin, Hem gradient al, hem siyah lens al, ne olacak, sonuçta 9,76$ hocam..
    Karar senin,
    Biraz önce başka mesajda da yazdım, 3 gözlük siparişim daha var benim o satıcıdan.
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.