Şimdi Ara

demirdöküm nitron düğme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

6 sene önce demirdöküm nitro kombi almıştım. şimdi kombinin kışlık düğmesine basarken derece yükseliyor. düğme tam basmıyor.
    servise sordum ekran kartının değişmesi gerektiğini söyledi. başka şekilde daha hızlı ve düşük maliteli tamir şansım var mı?

bir sorum daha olacak. su sıcaklığını 40 - 45 veya 50 ye almama rağmen su hep 60 - 70 göstergesinin üstüne çıkıyor. ve bir anda sınıyor. 30 lara kadar kısssamda aynı. bunu neden yapar

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

kombi bu : http://www.servisservisiservisleri.com/wp-content/uploads/2016/01/iskitler-demirdokum-servis.jpg

• ekran kartının tamiri mümkün birde cihaza min max ayar yapıcak iyi cihazdır nitron
  • Aynı sorun annemlerin kombide de var. Kış olduğu için ellemek istemedim. Yaza doğru söküp bakacağım. Tuşların basım yeri sağa kaymış gibi. Genelde bu tarz sorunlarda kolonya pamukla temizleme sorunu çözer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocshooter

Aynı sorun annemlerin kombide de var. Kış olduğu için ellemek istemedim. Yaza doğru söküp bakacağım. Tuşların basım yeri sağa kaymış gibi. Genelde bu tarz sorunlarda kolonya pamukla temizleme sorunu çözer.

cevabın için teşekkürler.

acaba söküp ben kendim yapabilir miyim.
    bozmayalım. bide .

buda ekran kartının resmi...
    http://www.dogalgazyedekparca.com/uploads/products/5KMc0it6qHrdmmaOvurnSljvnoBKZkdU.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutsuzsun -- 12 Aralık 2017; 16:8:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

ekran kartının tamiri mümkün birde cihaza min max ayar yapıcak iyi cihazdır nitron

kartın maliyeti ne olur acaba. özelden yazabilirsiniz. fiyat verme problemi varsa. birde min max ayarı nasıl yapılır. ben açıp yapabilir miyim.

kombi servisi biraz canımı yaktı da. kombinin sıcak su borusu birleşim yerinden kırıldı. yapmaya geldiler. pirinç mi öyle bir maddeymiş. artık onu tavsiye etmiyorlarmış. neyse yenisini taktılar. kombiye su verirken denemeden gittiler. akşama kadar su basamadı kombi. basınç sıkıntısı var demişler. sonra akşam aradım. geldiler yine parça değiştirdiler. test etmeden teslim edilmez. bide o parçaya da para verdik. ama onlar gelmeden 2 yada 3 gün önce ben su vermiştim kombiye. kışa hazırlık olsun diye. nasıl 3 gün sonra kombi su almadı parça bozuldu anlamadım.....

• quote:

Orijinalden alıntı: mutsuzsun

quote:

Orijinalden alıntı: ocshooter

Aynı sorun annemlerin kombide de var. Kış olduğu için ellemek istemedim. Yaza doğru söküp bakacağım. Tuşların basım yeri sağa kaymış gibi. Genelde bu tarz sorunlarda kolonya pamukla temizleme sorunu çözer.

cevabın için teşekkürler.

acaba söküp ben kendim yapabilir miyim.
    bozmayalım. bide .

buda ekran kartının resmi...
    https://store.donanimhaber.com/f3/9a/26/f39a2647bdaf77b577c1f15c70c998bc.jpg

Benim düşündüğümden farkliymis tuş yapısı. Ben TV kumandası tarzında olduğunu düşünüyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.